Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 za słaby dla najlepszych modów do L4D

65 postów w tym temacie

No i dobrze!
Tak sie o tej konsolce dobrze mowi a tu jednak, szczerze to sie ciesze, gdyz NAS komputerowców probowali wybic, powkurzac (Np. gry z opozniona premiera na Pc albo nawet nie wydanie ich) <tak jakby chcieli namowic nas do kupna tych konsol...a teraz jakos bedzie im trudniej bo ich male pudelko sie najwyrazniej powoli starzeje>
Heh ;]
PzdR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mody to ma być domena pecetów, a nie konsol... Ale oczywiście Valve wie lepiej. Z Episode Three też wie lepiej, że im dłużej fani czekają tym większą satysfakcję z grania będą mieli. Sorry, ale przez taką porypaną politykę stracili jednego nabywcę. I myślę, że nie tylko jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Nie chce mi się tego tłumaczyć po raz enty ale powiem tyle że xobx 360 jest jeden. Komputerów caaaała masa. 100% posiadaczy xboxa 360 może grać np. w jakąś grę na którą w full detalach może pozwolić sobie niezbyt wielu pctowców. Poza tym do gier jest lepsza konsola i tyle. Przynajmniej dla mnie chociaż ja uważam że to obiektywna opinia ponieważ konsola do tego właśnie jest. I można mówić wiele rzeczy. Co do tych modów to i tak nie zagram nawet w samo L4D ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Xbox360 naprawdę się już starzeje...
Gdy grałem w pewną grę na Xboxie, a potem zagrałem w nią na moim pececie, grafika na kompie była 2 razy ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:08, MadDogg napisał:

Muszę przyznać, że Xbox360 naprawdę się już starzeje...
Gdy grałem w pewną grę na Xboxie, a potem zagrałem w nią na moim pececie, grafika na
kompie była 2 razy ładniejsza.



Jaka to była gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:08, MadDogg napisał:

Muszę przyznać, że Xbox360 naprawdę się już starzeje...
Gdy grałem w pewną grę na Xboxie, a potem zagrałem w nią na moim pececie, grafika na
kompie była 2 razy ładniejsza.

haha, ale glupoty. to chyba grales na telewizorze kineskopowym, a potem na monitorze fulll hd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mniejsza o grafikę bo na PC zawsze wygląda lepiej dla mnie barierą są 3 rzeczy. 1. Pad, wychowałem się na klawie i myszce a pada szczerze nienawidzę bo grałem na nim :P jest okropny a celowanie na nim to moje koszmary po nocach. 2. Cena gier, są ogromne i tyle w tym temacie, kupuję kilka gier na rok i wymiana sprzętu (karta i procek, raptem kilka setek) mnie mniej kosztowała niż zakup konsoli + gier :P. 3. Tego nie jestem pewien ale żeby grać na Live na x360 chyba trzeba wykupić ten Live, dziękuję, postoję jak za multi mam jeszcze płacić to niech sobie wsadzą tego Live :P (przynajmniej na PC jest za free i działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mniejsza o grafikę bo na PC zawsze wygląda lepiej dla mnie barierą są 3 rzeczy. 1. Pad, wychowałem się na klawie i myszce a pada szczerze nienawidzę bo grałem na nim :P jest okropny a celowanie na nim to moje koszmary po nocach. 2. Cena gier, są ogromne i tyle w tym temacie, kupuję kilka gier na rok i wymiana sprzętu (karta i procek, raptem kilka setek) mnie mniej kosztowała niż zakup konsoli + gier :P. 3. Tego nie jestem pewien ale żeby grać na Live na x360 chyba trzeba wykupić ten Live, dziękuję, postoję jak za multi mam jeszcze płacić to niech sobie wsadzą tego Live :P (przynajmniej na PC jest za free i działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, niech sobie ludzie zarzucają Tobie nieprofesjonalność czy niedojrzałość, ale obrazki do newsów dobierasz zajebiste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:23, BCG-pl napisał:

haha, ale glupoty. to chyba grales na telewizorze kineskopowym, a potem na monitorze
fulll hd


No może wielkiej różnicy nie było widać..:P
Ale żeby Xbox360 dźwignął te najnowsze gry, producenci tych gier ograniczają w nich efekty wizualne, zmniejszają rozdzielczość itp, żeby gra była płynna, i to już jest prawda.
A jeżeli się ma mocnego kompa, można uruchomić grę na max ustawieniach i wtedy jest już widoczna graficzna różnica między konsolą, a mocnym kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:07, Pile napisał:

100% posiadaczy xboxa 360 może grać np. w jakąś grę na którą w full detalach
może pozwolić sobie niezbyt wielu pctowców.


Tylko ostatnio full detale konsol potrafią być równoznaczne medium na PC. A na takie ustawienia już sobie znacznie więcej osób może pozwolić.

Dnia 10.11.2009 o 22:07, Pile napisał:

Poza tym do gier jest lepsza konsola i tyle.


A zupa ogórkowa jest lepsza od pomidorowej. Bo tak.

Dnia 10.11.2009 o 22:07, Pile napisał:

Przynajmniej dla mnie chociaż ja uważam że to obiektywna opinia ponieważ konsola do tego
właśnie jest.


Używanie słów "dla mnie" i "obiektywna opinia" w jednym zdaniu jest raczej dziwne...

Dnia 10.11.2009 o 22:07, Pile napisał:

Co do tych modów to i tak nie zagram nawet
w samo L4D ;]


Mody to świetna sprawa i potrafią całkowicie grę odmienić. No ale pewnie nigdy z żadnego nie skorzystałeś to nawet nie wiesz, ile tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:28, Bravo4 napisał:

2. Cena gier, są ogromne


Głupoty nowy przykład Dragn Age konsole 179-199zł PC 110-120 takie ogromne różnice? Chyba tylko na Verbatimach.

Dnia 10.11.2009 o 22:28, Bravo4 napisał:

i tyle w tym temacie, kupuję kilka gier na rok i wymiana sprzętu (karta i procek, raptem
kilka setek) mnie mniej kosztowała niż zakup konsoli + gier :P. 3. Tego nie jestem pewien
ale żeby grać na Live na x360 chyba trzeba wykupić ten Live, dziękuję, postoję jak za
multi mam jeszcze płacić to niech sobie wsadzą tego Live :P (przynajmniej na PC jest
za free i działa).

Ehh, który to już jest gość, który krytykuje Live za cenę nawet nie wiedząc jak to wygląda i co to dokładnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyzby pierwszy wydawca ktory mowi prawde a nie sciemia w imie marketingu? Mysle ze paru dzieciakom od xklockow wlasnie zawalil sie swiat na glowe- ich konsola jednak wcale nie jest taka prze*******a jak im wmawiano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:38, Xjumpaytech napisał:

Głupoty nowy przykład Dragn Age konsole 179-199zł PC 110-120 takie ogromne różnice?


Wiesz, ta różnica pozwoli kupić na PC dodatkowo grę i to niekoniecznie w reedycji. :) Nie są to może gigantyczne różnice, ale jak mam możliwość zapłacenia nawet 90 zł mniej za grę to jasne, że tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2009 o 22:38, Xjumpaytech napisał:

Głupoty nowy przykład Dragn Age konsole 179-199zł PC 110-120 takie ogromne różnice?

jakv 60-80 zeta to dla ciebie nic, chętnie podam nr konta ;) A tak serio, to przedział 60-80 zeta to albo premierówka niektórych tytułów, albo coś z platyny/PG. Osobiście wolę kupić dwie gry niż jedną za tę samą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:38, Xjumpaytech napisał:

Głupoty nowy przykład Dragn Age konsole 179-199zł PC 110-120 takie ogromne różnice? Chyba
tylko na Verbatimach.

W kraju w którym jedna gra może stanowić nawet 15-20% miesięcznego dochodu netto dla jednej osoby, jest to różnica niebagatelna.

Dnia 10.11.2009 o 22:38, Xjumpaytech napisał:

Ehh, który to już jest gość, który krytykuje Live za cenę nawet nie wiedząc jak to wygląda
i co to dokładnie jest?

Ja tam żadnej bezcelowej krytyki nie widziałem, tylko stwierdzenie, że go to nie interesuje. Masz z tym problem? Bo generalnie wiem, że niektórzy konsolowcy mają - nie wiedzieć dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:07, Pile napisał:

100% posiadaczy xboxa 360 może grać np. w jakąś grę na którą w full detalach
może pozwolić sobie niezbyt wielu pctowców.


za to jak już coś chrupie to wszystkim, bo ramu sobie nie dołożą ;p Ale pomijając takie ekstremalne przypadki, ja jadę na.. hm.. teraz już będzie dwuletniej, jak nie więcej, GF8800GT. I gram na max bez ścinek, w natywnej rozdzielczości. A jak doda się do tego, że max na pc z reguły wygląda lepiej niż na konsolach (AA chociażby, o wyższych rozdzielczościach tekstur nie wspomnę), a karta jest tańsza obecnie niż ram to cóż.. "mit obalony" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:38, Xjumpaytech napisał:

> 2. Cena gier, są ogromne

Głupoty nowy przykład Dragn Age konsole 179-199zł PC 110-120 takie ogromne różnice? Chyba
tylko na Verbatimach.


Borderlands PC 79 konsola 189

AC2 PC 99 konsola 209

roznica w cenach jest ogromna jakbys nie zauwazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:35, Bambusek napisał:

Tylko ostatnio full detale konsol potrafią być równoznaczne medium na PC. A na takie
ustawienia już sobie znacznie więcej osób może pozwolić.


O ile dana gra pojawi się na komputerze.

Dnia 10.11.2009 o 22:35, Bambusek napisał:

A zupa ogórkowa jest lepsza od pomidorowej. Bo tak.


Nie wiem czy rozumiesz ale konsola jest do gier a komputer jest wielofunkcyjny. Znasz kogoś kto jest dobry we wszystkim? Bo ja nie, podobnie jest ze sprzętem.

Dnia 10.11.2009 o 22:35, Bambusek napisał:

Używanie słów "dla mnie" i "obiektywna opinia" w jednym zdaniu jest raczej dziwne...


Jest to obiektywna opinia którą popieram i mogę się nią posługiwać jako własną.

Dnia 10.11.2009 o 22:35, Bambusek napisał:


> Co do tych modów to i tak nie zagram nawet
> w samo L4D ;]

Mody to świetna sprawa i potrafią całkowicie grę odmienić. No ale pewnie nigdy z żadnego
nie skorzystałeś to nawet nie wiesz, ile tracisz.


Wiem ile "tracę" i jakoś mnie to nie rusza. Na xboxa kupuję dobre gry. Np gta 4, gears of war, assassins creed i mody nie są mi potrzebne do zabawy. Nawet na kompa nie ściągam modów do gier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować