Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 za słaby dla najlepszych modów do L4D

65 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 10:49, Xjumpaytech napisał:

Ale i tak jest to niewiele i kupując konsole wiedziałem, że jest tak i tak z tymi grami
i za tyle pracy ile oni włożyli w to, żeby gra wyglądała i chodziła pięknie na konsoli
tyle lat po jej premierze mogę płacić tylko 30-90 zł więcej.

A i tak nie płacisz za grę tylko spłacasz konsolę kupioną poniżej kosztów produkcji.

Dnia 11.11.2009 o 10:49, Xjumpaytech napisał:

Ale to jest prawda robotnicy najczęściej nie mają żadnego wykształcenia, bo skończenie
(lub nawet nie) szkoły to wielki problem nie jest, a gdyby się uczyć chciało skończyłoby
się studia i dostawało lepsze pensje. A rodzicie nie sponsorują mi gier tylko moja wiedza
studiowałem farmacje i jednocześnie marketing i teraz jestem jakby to wytłumaczyć "gościem
od proponowania leków", bo akwizytor to nie jest ;). Zarabiam sporo w porównaniu do takiego
robotnika, ale ja musiałem na to bardzo dużo pracować, a on nic nie pracował na swoją
wiedzę w młodości to musi zapieprzać na starość za małe wynagrodzenie.

A czym sobie np. zawiniły dzieci takich robotników? Sam wywodzę się z takiej rodziny, właśnie wchodzę w życie zawodowe, możliwy doktorat w dziedzinie robotyki w innym mieście i radzę wszystko odszczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widze wielu pecetowcow tutaj tez rzuca stereotypami, gry po 200zl? Skoro jestescie tak niecierpliwi to spoko, wasza kasa wasz problem, ja najwiecej zaplacilem za gre niecale 130-140, i to miesiac dwa po premierze, no ale coz wejsc na allegro to mega problem, lepiej rzucac cenami z jakichs marketow... Mowicie ze kupywaliscie dwa lata temu kompy za 1500, 1900zl, sorry ale skoro dwoletni pc porownujecie z konsolami ktore juz maja ponad 3-4 lata a i ceny nizsze(xbox), to gratuluje glupoty i pokazania wyzszosci konsol w grach;/ Jedyna konsola jaka sie utrzyma do dobrej grafiki przez nastepne lata to moze ps3 jak sie wezma do roboty devy, bo niestety M$ sie spieszyl i wydal slabsza konsole, nie moj problem. Ale dobrze, teraz mowicie ze wam wszystkei gry na pc dobrze chodza, pogadamy o tym za 2lata, konsole jeszcze powinny sie utryzmac na tych 30fps, a wy na waszych kompach bedziecie tyle miec? no nie sadze(BEZ MODERNIZACJI, bo sorry kupywac kompa za 1900, i dokupywac karte za 400, to za tyle kupilem ps3+20 gier, wiec jednak roznica jest[ps3 mialo miesiac!] ) wiec bez pieprzenia o mega mozliwosciach PC :P bo i nie on idealny xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A i tak nie płacisz za grę tylko spłacasz konsolę kupioną poniżej kosztów produkcji.

Nawet jeżeli tak by było to mi to wcale nie przeszkadza, bo nawet jeżeli by tak było to i tak zapłaciłem jak na razie mniej niż przy PC, a dużo bardziej wolę pograć na konsoli po prostu jest przyjemnie.

Dnia 11.11.2009 o 10:53, hans_olo napisał:

A czym sobie np. zawiniły dzieci takich robotników? Sam wywodzę się z takiej rodziny,
właśnie wchodzę w życie zawodowe, możliwy doktorat w dziedzinie robotyki w innym mieście
i radzę wszystko odszczekać.


Ja mówię o samych robotnikach, bo wcześniej napisałem, że może dla robotnika z najmniejszą krajową może te 30-90zł to jakoś bardzo dużo dla mnie nie. Nic też nienapisałem o tym, że ich dzieci też niemogą zostać kimś wielkim, bo najczęściej to oni zdobywają wielkie odkrycia, wynalazki, czy chociaż miliony, bo za młodości nie uświadczyli wielu "słodkości" i teraz chcą mieć bardzo wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 11:02, Xjumpaytech napisał:

Nawet jeżeli tak by było to mi to wcale nie przeszkadza, bo nawet jeżeli by tak było
to i tak zapłaciłem jak na razie mniej niż przy PC, a dużo bardziej wolę pograć na konsoli
po prostu jest przyjemnie.

Stwierdzam tylko obiektywne fakty.. Co wolisz, to już dla mnie nieistotne.

Dnia 11.11.2009 o 11:02, Xjumpaytech napisał:

Ja mówię o samych robotnikach, bo wcześniej napisałem, że może dla robotnika z najmniejszą
krajową może te 30-90zł to jakoś bardzo dużo dla mnie nie. Nic też nienapisałem o tym,
że ich dzieci też niemogą zostać kimś wielkim, bo najczęściej to oni zdobywają wielkie
odkrycia, wynalazki, czy chociaż miliony, bo za młodości nie uświadczyli wielu "słodkości"
i teraz chcą mieć bardzo wiele.

Więc waż słowa na zamiary, bo pamiętaj, że tutaj piszesz w około 95% do ludzi, którzy są w trakcie edukacji i odczuwają takie słowa jak kierowane do nich - ja tak poczułem, więc nic nie wymyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ArchArtas poza tym wypowiadają się dzieci co proszą o kieszonkowe na grę. Później po 25 latach powiedzą mam konsolę bo lepiej się to opłaca niż dokupywać nowe części do kompa co roku. I jeszcze napiszą wychodzi mi błąd w windowsie z plikami dll. co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 11:05, hans_olo napisał:

Więc waż słowa na zamiary, bo pamiętaj, że tutaj piszesz w około 95% do ludzi, którzy
są w trakcie edukacji i odczuwają takie słowa jak kierowane do nich - ja tak poczułem,
więc nic nie wymyślam.

To Cię przepraszam jeżeli poczułeś się urażony.

PS. Skąd on znalazł AC ll na X360 za 209 zł? Przeszukałem wszystkie duże sklepy i allegro, ale nigdzie go niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wolę pomidorową ;]

Co do konsoli to nie wiem czemu ktoś mówi że ps lepszy bo ma więcej funkcji. KONSOLA jest do gier i w takich kategoriach ją rozpatrujmy. Nie porównuj sportowego Nissana do Jeepa bo Jeep też ma więcej zastosowań ale w danej kategori, w tym wypadku szybkości wygra sportowa fura. Tak samo jest z konsolą. A ja mam laptopa i mi wystarcza. Uważam że do gier jest lepsza konsola i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 10:14, dark_master napisał:

ale ofc każdy gra na czym chce - nie polemizuję z tym czy ktoś woli pada czy klawiaturę,
tylko z mitami "to jest droższe" czy "na konsolach nie ma piractwa"



Tylko że istnieje też mit jakoby gry na konsolę były o wiele droższe. Teraz to różnica kilkudziesięciu złotych w dniu premiery a po premierze gry na konsolę można kupić za kilkadziesiąt złotych. Z tym że gry na pc szybko schodzą do tanich serii. Ale nie da się ukryć że gry komputerowe drożeją i podejrzewam że niedługo dogonią konsolowe.
Co do piractwa to w polsce jest duże. Sam kiedyś piraciłem gry na xboxa ale obecnie nie posiadam nawet nielegalnej mp3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 10:49, MrMurdzi napisał:

ale jestescie zabawni xD



Faktycznie rozmowa w XXI to już zabawne zjawisko? Lepszy spam na nk...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 10:49, Xjumpaytech napisał:

Ale to jest prawda robotnicy najczęściej nie mają żadnego wykształcenia, bo skończenie
(lub nawet nie) szkoły to wielki problem nie jest, a gdyby się uczyć chciało skończyłoby
się studia i dostawało lepsze pensje. A rodzicie nie sponsorują mi gier tylko moja wiedza
studiowałem farmacje i jednocześnie marketing i teraz jestem jakby to wytłumaczyć "gościem
od proponowania leków", bo akwizytor to nie jest ;). Zarabiam sporo w porównaniu do takiego
robotnika, ale ja musiałem na to bardzo dużo pracować, a on nic nie pracował na swoją
wiedzę w młodości to musi zapieprzać na starość za małe wynagrodzenie.

Wiesz to trochę słabo porównywać sytuację sprzed 20 lat gdzie nie prosto było zdobyć wykształcenie, a człowiek wykształcony był wrogiem publicznym, do obecnych fabryk magistrów. Teraz każdy ma po 3 dyplomy zdobyte w takiej fabryce (za circa. 2k zł na semestr) i połowa 20 latków studiuje. Bez obrazy, ale w dzisiejszych czasach Twoje dwa dyplomy to nic niezwykłego i jesteś po prostu "wykształconym robotnikiem" XXI wieku.

I tak ogólnie: Komp za 2k zł z monitorem? Co wy ludzie za złomy kupujecie? Potem na forum pełno wątków: "komp się sam wyłącza/resetuje", "po roku padła mi płyta główna :/", "windows nie chce się zainstalować!" etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i Flame war gotowy.
czy ludzie kiedyś zrozumieją że konsole MUSZĄ być dobre " do gier" a komputery nie?
naprawdę narzekanie że "na moim ps3 mam 30 fps a ty musisz kupować kartę za xxx zł żeby tak mieć" komuś pomaga?
xbox360 może i jest za słaby ale to wina MS że chciał szybciej wypuścić, teraz czekajcie sobie na następną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 11:48, Namaru napisał:

Wiesz to trochę słabo porównywać sytuację sprzed 20 lat gdzie nie prosto było zdobyć
wykształcenie, a człowiek wykształcony był wrogiem publicznym, do obecnych fabryk magistrów.
Teraz każdy ma po 3 dyplomy zdobyte w takiej fabryce (za circa. 2k zł na semestr) i połowa
20 latków studiuje. Bez obrazy, ale w dzisiejszych czasach Twoje dwa dyplomy to nic niezwykłego
i jesteś po prostu "wykształconym robotnikiem" XXI wieku.

Wiem, ale jednak trzeba było się sporo uczyć może nie tyle na marketing (mimo tego, że też było tego sporo) co na farmacje tam było na prawdę ciężko czasami zastanawiam się, czy gdybym poszedł na medycynę nie byłoby łatwiej ;). Co do sytuacji wcześniejszej tak, ale i tak można było zrobić taki dyplom, np. moja rodzina jest cała wykształcona co jest bardzo rzadko spotykane, bo np. dziadkowie mojego taty obaj byli wykształceni co w czasach wojennych było prawie, że niewykonalne, po stronie mamy taty tato mamy był profesorem na Uniwersytecie Lwowskim i podczas wojny musiał z rodziną uciekać do Austrii, więc mimo tego, że było to rzadkie zjawisko jednak nie było nie do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Tylko, że ja nie potrzebuję zmieniać sprzętu, co parę miechów, żeby pograć w coś nowego
;*


Co parę tygodni. Taka sama bzdura, ale za to jak wygląda, nie ograniczaj się.

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Chcesz kupić sprzęt
do nowych gier. Kupujesz konsolę co wychodzi tanio albo o wiele droższego kompa z tym
że z konsolą nie masz żadnych problemów itp.


A z PC masz problemy? Chyba jak kupiłeś go w markecie.

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Nie chce tu polemizować bo i tak nie przekonam
ludzi którzy nie mają konsoli do tego że jest lepsza bo się po prostu upierają przy swoim.


Przyganiał kocioł garnkowi. Ty się naturalnie nie upierasz przy swoim. Ty wyrażasz "obiektywną" opinię. Dla mnie nie jest lepsza. Nie ma tam gatunków, które mnie interesują. Proste. Aha, i miałem dwie konsole. Obie szybko kończyły jako przyciągacz kurzu.

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

ChupacabraDK ty masz jakiś uraz z dzieciństwa do konsol co ? Co ty tam piszesz że niby
żadna konsola nigdy nie pobije kompa ? Xbox360 wyszedł chyba 4 lata temu i wtedy żaden
komp nie mógł się z nim równać.


I tani to ten Xbox wtedy nie był. Tylko nikogo to nie obchodziło, bo szły teksty, że za moc się płaci itp. Tak jest co generację. Na starcie konsole swoje kosztują i są mocniejsze. Potem systematycznie tracą i PC je w końcu technologicznie prześciga. Ale wtedy już są teksty, że konsole są słabsze, ale ile tańsze (co jest prawdą w przypadku jednej konsoli. Gdyby podliczyć cenę wszystkich to by już tak różowo nie było)

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Jakoś 4 lata temu kupiłem kompa, dałem za niego ponad
3k a teraz mi służy tylko do neta


Nie będę dociekał, kto Ciebie tak w balona zrobił.

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Konsola się po prostu bardziej opłaca finansowo.


Jedna tak. Ale na jednej nie zagrasz w absolutnie każdą grę konsolową jaka wyjdzie.

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Ilu z was zapalonych PCetowców
gra siedząc lub leżąc sobie na kanapie przed 37 calowym ekranem fullHD ?


A po co mi drogi telewizor z funkcjami, które w tym kraju są picem na wodę, bo mało co z nich korzysta? Konsole też fullHD to mają na papierze i w reklamach, w rzeczywistości jest może kilka gier na krzyż mające naprawdę tą funkcję, a reszta najwyżej skaluje.

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

A jak kumple
wpadną to co, ty sobie grasz a oni się patrzą ?


Jeżeli do Ciebie kumple wpadają pograć to albo jesteś najdalej w pierwszej liceum albo masz bardzo biedne życie....

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

No i jeszcze może nie
trzeba zmieniać kompa co parę miechów ale po roku komp który był w momencie kupna dosyć
dobry po prostu ssie.


Bzdura. No chyba że mówimy o kompach z marketu. Jeżeli ktoś kupował kompa pod Crisisa na High to spokojnie bez wymiany czegokolwiek gra na nim do dziś i pewnie jeszcze kolejne latka pogra (rewolucja graficzna się nie zapowiada w najbliższym czasie).

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Też coraz więcej producentów gier rezygnuje z pieca z powodu piractwa.


Kolejna bzdura. Pokaż mi producenta, który przestał robić zupełnie gry na PC w przeciągu choćby ostatniego roku. No chyba, że dla Ciebie tworzenie multiplatform to rezygnowanie z pieca...

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

A żeby nie było nie próbuję udowodnić że komp jest do bani tylko że konsola NIE jest
do bani, peace.


No widzisz, a ja staram się pokazać nie to, że konsola jest do bani tylko to, że na PC można spokojnie grać i to nie gorzej jak na konsolach.

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Jak widze wielu pecetowcow tutaj tez rzuca stereotypami, gry po 200zl?


A konsolowcy niby nie rzucają? Wymiana sprzętu po roku/kilku miesiącach to niby co innego jak nie stereotyp?

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Skoro jestescie
tak niecierpliwi to spoko, wasza kasa wasz problem, ja najwiecej zaplacilem za gre niecale
130-140, i to miesiac dwa po premierze, no ale coz wejsc na allegro to mega problem,
lepiej rzucac cenami z jakichs marketow...


Jeżeli konsolowiec wyciąga ceny sprzętu z marketów czy wręcz jakiś markowych salonów (gdzie marże są kosmiczne) to ja nie widzę powodu, dla którego mam ceny gier konsolowych brać z Allegro. Albo gramy na tych samych warunkach albo wcale.

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Mowicie ze kupywaliscie dwa lata temu kompy
za 1500, 1900zl, sorry ale skoro dwoletni pc porownujecie z konsolami ktore juz maja
ponad 3-4 lata a i ceny nizsze(xbox), to gratuluje glupoty i pokazania wyzszosci konsol
w grach;/


Jakiej wyższości? To konsolowcy tutaj wyskakują z tyłka z tekstami o wymianie sprzętu co kilka miesięcy czy co rok. To nie jest porównywanie kompa z konsolami tylko pokazanie głupoty takich wypowiedzi.

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Jedyna konsola jaka sie utrzyma do dobrej grafiki przez nastepne lata to moze
ps3 jak sie wezma do roboty devy, bo niestety M$ sie spieszyl i wydal slabsza konsole,
nie moj problem.


Ależ skoro traktujemy rynek konsol jako wielką, szczęśliwą rodzinę to róbmy to zawsze, a nie kiedy to wygodne.

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Ale dobrze, teraz mowicie ze wam wszystkei gry na pc dobrze chodza,
pogadamy o tym za 2lata, konsole jeszcze powinny sie utryzmac na tych 30fps, a wy na
waszych kompach bedziecie tyle miec?


Jak najbardziej. Nie widać na horyzoncie żadnej rewolucji w grafice, więc wymagania nie podskoczą.

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

no nie sadze(BEZ MODERNIZACJI, bo sorry kupywac
kompa za 1900, i dokupywac karte za 400, to za tyle kupilem ps3+20 gier, wiec jednak
roznica jest[ps3 mialo miesiac!] ) wiec bez pieprzenia o mega mozliwosciach PC :P bo
i nie on idealny xd


Piękna bajeczka. Miesiąc po premierze PS3 kupiłeś konsolę i 20 gier za 2300 zł? Proszę, bądźmy poważni.

Dnia 11.11.2009 o 01:52, KlocekLego napisał:

Później
po 25 latach powiedzą mam konsolę bo lepiej się to opłaca niż dokupywać nowe części do
kompa co roku. I jeszcze napiszą wychodzi mi błąd w windowsie z plikami dll. co mam zrobić
?


Buhahaha, nieźle się uśmiałem. Typowa bzdura i stereotyp, no ale widać konsolowcom wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bambusek
Piekna bajeczka, ale prawdziwa i gdzie widziales miesiac po premierze?? napisalem ze mialo miesiac, czyli uzywane(kupilem w lutym, a ps3 kupione w MM w styczniu), problemy z czytaniem???
Oczywiscie, rewolucji w grafice brak, ale wymagania rosna, i nie widzi tego tylko ktos kto skladal kompa niedawno za ponad 3k+(sama skrzynka).
Dla mnie konsola jest jedna ps3, xbox byl dobry ale moze dwa lata temu, teraz sie juz poprostu skonczyl, i jesli ktos bedzie koniecznie chcial najlepszej grafy w grach NA KONSOLE(bo crysis, to nic innego jak grafika, gra na godzine i tyle) to wiadomo co wybierze, i ja nie patrze na konsolowcow, bo mnie nie obchodza, bronie konsol bo pecetowcy widza je jako zabawki dla dzieci a niestety nie tym sa, przynajmniej juz teraz nie, chodzi o to ze jesli ktos nie ma duzo kasy, to kupuje konsole i ma spokoj na kilka lat, co do gier to juz kwestia gustu, lenistwo czy spryt, do wyboru:) Nawet jesli chodzi o precyzje myszka vs pad... nie wszyscy patrza tylko na to, np mi sie lepiej gra w fps na padzie, chociaz celnosc nigdy nie przekraczala 55%(w statystykach), ale nie boli mnie to tak bardzo bo gra mi sie swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 18:50, ArchArtas napisał:

@Bambusek
Piekna bajeczka, ale prawdziwa i gdzie widziales miesiac po premierze?? napisalem ze
mialo miesiac, czyli uzywane(kupilem w lutym, a ps3 kupione w MM w styczniu), problemy
z czytaniem???


Napisałeś, że miało miesiąc. Mogło to oznaczać używane (tylko używany sprzęt z zasady jest tańszy, więc jakby liczyć kupowanie używanego PC to by można też fajnie niskie ceny znaleźć), ale równie dobrze mogło oznaczać, że kupiłeś miesiąc po premierze. Nie było sprecyzowane.

Dnia 11.11.2009 o 18:50, ArchArtas napisał:

Oczywiscie, rewolucji w grafice brak, ale wymagania rosna, i nie widzi tego tylko ktos
kto skladal kompa niedawno za ponad 3k+(sama skrzynka).


Brat kupił za 2500, licząc razem z padem i miejscami przepłacając. Półtora roku temu. Jak wtedy każda gra śmigała tak obecne nadal to robią. Dopóki nie ma rewolucji w grafice to komp pod Crisisa wystarczy do spokojnej gry i to jest fakt. GF 8800GT jak był świetną kartą w chwili premiery tak jest nią nadal.

Dnia 11.11.2009 o 18:50, ArchArtas napisał:

i ja nie patrze na konsolowcow, bo mnie nie obchodza, bronie konsol bo pecetowcy widza
je jako zabawki dla dzieci a niestety nie tym sa, przynajmniej juz teraz ni


Bo to są zabawki... Wymyślono je dla rozrywki i to się nie zmienia. Wiem, w PS3 dało radę zainstalować Linuxa (chociaż w Slim już się nie da, ot ciekawe). Tylko ile osób to zrobiło? 1% posiadaczy? Na konsoli się gra, bo od tego jest, fakt. Na PC się gra wcale nie gorzej (chociaż Pile stara się bardzo udowodnić, że jednak gorzej), a przy okazji napisze pracę magisterską/projekt na studia, sprawozdanie do pracy czy co tam jest potrzebne. Płaci się za to więcej ( chociaż to po prostu konsole są sprzedawane poniżej kosztów, bo Sony/Nintendo/MS odbijają sobie licencjami i marżą ze sprzedaży gier. Gdyby Intel/Nvidia/AMD mieli oddzielne źródło odchodów to ich produkty też by były tańsze), ale cóż, skoro więcej się dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować