Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 2 - PC vs X360 vs PS3

58 postów w tym temacie

Na PC''ta to oczywiście max detale... Moim zdaniem każdy dobrze wypada. PS3 ma większą jasnośc niż inni co dla mnie jest dyskwalifikacją. Wygrywa PC! (przy moim kompie to by było 3FPS)

#Edit
Zauważyłem jeszcze, że PC ma najsłabszą lustraną mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako zagorzały fanboy xBoxa wkurzony na cenę wersji konsolowej jestem bardzo, bardzo miło zaskoczony poziomem wersji na PC. Nie mam dobrego kompa (średniak z przed 3 lat) ale gra działa mi bez przycinek i wygląda świetnie. Dla mnie wersja PC gniecie konsole w kategorii JAKOŚĆ / CENA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 14:08, hans_olo napisał:

> z jakiego telewizora i jakim aparatem były robione zdjęcia ;]
Konsole też mogą robić zrzuty


o to nie zauważyłem.

Poza tym jest gdzieś napisane jakie ustawienia były na wersji pecetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC rzeczywiście wypada najlepiej. Szkoda, że nie są przedstawione IDENTYCZNE fragmenty z gry (prawie niemożliwe do zrobienia); np. popatrzcie na 3 obrazek. Xbox wypada najlepiej bo samochód akurat przejezdża przez nasłoneczniony rejon. Dla porównania - wersja PS3. Wszystko jest w cieniu, a przez to wygląda strasznie i o wiele gorzej od PC i X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC najlepiej moim zdaniem wypada w tej grze, cieszę się, że nie kupiłem tej gry na PS3, a miałem taki zamiar, bo jest tak jasno, że bym tą grę chyba oddał... ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC byłaby super, gdyby nie fakt, że cholernie ciężko jest włączyć grę w trybie multiplayer jeśli wystąpi błąd synchronizacji. No ale to wina Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, na TYCH obrazkach widac ze PC wyglada najlepiej ale dlatego ze kontrast na konsolach jest zbyt jasny.
Zaś na innych obrazkach ktorych tu nie ma widzialem ze ps3 ma lepsze cienie O WIELE i jeszcze zauwazylem ze na pewnej mapie PC zgubiło duuzo roslinnych szczegolow. Taka pustka. Ps3 wymiata.

Zobaczcie sobie inne fragmety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować