Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 2 - PC vs X360 vs PS3

58 postów w tym temacie

W tv włączę tryb gracza albo ustawię sobie kontrast i będzie lepiej niż na tych screenach a więc nie ma co się jarać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najładniej na PC ale co z tego skoro tylu ludzie nie zyska takiej płynności i grafiki jak na konsolach.
A co do samych konsol to PS3>X360. Wersja na PS3 jaśniejsza i lepsze cienie, ale kogo to obchodzi, bynajmniej mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:11, Kaucz napisał:

Najładniej na PC ale co z tego skoro tylu ludzie nie zyska takiej płynności i grafiki
jak na konsolach.


Masz jakieś tajne urządzenie spisujące konfigurację PC z każdego domu na świecie? Jeżeli nie to skąd wiesz jaki ludzie mają sprzęt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:11, Kaucz napisał:

Najładniej na PC ale co z tego skoro tylu ludzie nie zyska takiej płynności i grafiki
jak na konsolach.
A co do samych konsol to PS3>X360. Wersja na PS3 jaśniejsza i lepsze cienie, ale kogo
to obchodzi, bynajmniej mnie nie.


Ja tam jakoś na płynność nie narzekam stałe 60fps wystarczy chyba ;p, a i jakość na max + aa w 1080p jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:11, Pile napisał:

W tv włączę tryb gracza albo ustawię sobie kontrast i będzie lepiej niż na tych screenach
a więc nie ma co się jarać ;]


Ciekawe czy pisałbyś to samo gdyby to wersja na X360 była w tym porównaniu najlepsza ... Inna sprawa, że samo zestawienie bez sensu, MW 2 choćby graficznie biło Crisisa o kilka długości to i tak po tej kastracji multi, jaką tej grze zafundowano jest biednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:08, Grubyihudy napisał:

haha jeszcze jedno, tekstury na x''sie i ps3 wygladaja zdecydowanie lepiej. Poogladajcie
sobie bron ktora trzymamy.

Mówisz o tych oczo...nych odbiciach od korpusu broni, który według regulaminu każdej jednostki specjalnej (i każdej niespecjalnej także) powinien być matowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dogłębnym zastanowieniu to wersja na xboxa jest ładniejsza. Tekstury na xboxie są po prostu lepszej jakości a jak mówiłem kontrast sobie ustawię. Poza tym może pomyliłeś mnie z kimś innym bo jeżeli widzę że wersja na ps3 jest najlepsza to to piszę. Jeżeli najlepsza jest na xboxa albo na pc to też o tym napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:11, Kaucz napisał:

Najładniej na PC ale co z tego skoro tylu ludzie nie zyska takiej płynności i grafiki
jak na konsolach.
A co do samych konsol to PS3>X360. Wersja na PS3 jaśniejsza i lepsze cienie, ale kogo
to obchodzi, bynajmniej mnie nie.



Rozumiem że ps3 jest niby lepsze od xboxa bo ma w tej grze "lepsze" cienie?
Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie blur i walenie po oczach światłami nie jest zaletą, a taki efekt prezentuje wiele gier. Szczególnie na ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:24, Pile napisał:

Po dogłębnym zastanowieniu to wersja na xboxa jest ładniejsza. Tekstury na xboxie są
po prostu lepszej jakości a jak mówiłem kontrast sobie ustawię. Poza tym może pomyliłeś
mnie z kimś innym bo jeżeli widzę że wersja na ps3 jest najlepsza to to piszę. Jeżeli
najlepsza jest na xboxa albo na pc to też o tym napiszę.


Szczerze, każdy gra na tym co ma ;), a porównywanie co lepsze co gorsze jest śmieszne, każdy ma swój gust i podoba mu się co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:27, Pile napisał:

Rozumiem że ps3 jest niby lepsze od xboxa bo ma w tej grze "lepsze" cienie?
Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie blur i walenie po oczach światłami nie jest zaletą,
a taki efekt prezentuje wiele gier. Szczególnie na ps3.

Eh blur. Każdy posiadacz 360 mówi że gry na PS3 maja sam blurrr. Brednie. Blur w Killzonie 2 - trzeba zagrać aby doświadczyć tej grafiki. MW2 oceniasz po obrazkach? Ja tylko oceniłem screeny, bo wiem że z grą nie mają porównania. Najlepiej zagrać i zapewniam cię nie zwrócisz uwagi czy ta wersja lepsza czy ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:34, Kaucz napisał:

Eh blur. Każdy posiadacz 360 mówi że gry na PS3 maja sam blurrr. Brednie. Blur w Killzonie


Tu nie chodzi o to że blur jest zły ale trzeba przyznać że często jest jak makijaż na twarzy kobiety. W dużej ilości przynosi odwrotne skutki od zamierzonych. No chyba że chodzi o napalonych nastolatków :D

Dnia 11.11.2009 o 15:34, Kaucz napisał:

2 - trzeba zagrać aby doświadczyć tej grafiki. MW2 oceniasz po obrazkach? Ja tylko oceniłem
screeny, bo wiem że z grą nie mają porównania. Najlepiej zagrać i zapewniam cię nie zwrócisz
uwagi czy ta wersja lepsza czy ta.


Dlatego piszę że nie potrzebnie ludzie się tak jarają takimi porównaniami. Jak ktoś odpali grę i będzie się super bawił to naprawdę minimalne różnice które można zmienić nikomu nie powinny robić różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:05, marekl1975 napisał:

Widać, że grafika konsolowa dużo lepsza od PieCowej.

No ba, grafika konsolowa, no to przedstawie to co napisałeś matematycznie. [X360 + PS3] > PC
I jakie wnioski? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pier...

wiadomo że PC jedzie konsole równo, zawsze będzie górą. Konsole są dla idiotów i dzieci a na dodatek niszczą PC !!! (patrz: Modern Warfare 2 - port z konsoli i brak dedyków)

Żal mi ludzi którzy mówią że konsole mają lepszą grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gram.pl powinno wyłączyć możliwość komentowania takich newsów, bo jak widać na powyższym przykładzie nic dobrego z tego nie wynika. Ludzie zamiast się cieszyć, że Infinity Ward stworzyło dobrą grę, to porównują najdrobniejsze szczegóły z różnych platform, w 99% przypadków na korzyść tej, którą sami posiadają...

@AdamsS_93
A mi żal ludzi, którzy nazywają idiotami tych, którzy grają na innych niż oni platformach. O tym, czy jest się prawdziwym graczem nie decyduje wcale sprzęt na jakim się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:39, AdamsS_93 napisał:

ja pier...

wiadomo że PC jedzie konsole równo, zawsze będzie górą. Konsole są dla idiotów i dzieci
a na dodatek niszczą PC !!! (patrz: Modern Warfare 2 - port z konsoli i brak dedyków)

Żal mi ludzi którzy mówią że konsole mają lepszą grafikę.


Nic sobą nie reprezentujesz pisząc tak głupawe posty, mówi ci to użytkownik PC, nie fanboy konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować