Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 2 - PC vs X360 vs PS3

58 postów w tym temacie

Wydaje mi się, że na xklocku jest najładniej. Na PS3 jakos rozdziałka niska jest. A PC ssie jeśli chodzi o grafę w MW2. A nie posiadam konsoli, mam tylko PC jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:52, Markush napisał:

Wydaje mi się, że na xklocku jest najładniej. Na PS3 jakos rozdziałka niska jest. A PC
ssie jeśli chodzi o grafę w MW2. A nie posiadam konsoli, mam tylko PC jakby co.


Screeny tutaj nie są zbyt piękne, grałem na xboxie i PC i gra wygląda o niebo lepiej niż na fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IW spisało się na medal z wersjami na konsole. Wyglądają identycznie i do tego utrzymują 60 klatek non-topa (płynność uzyskana jednak kosztem małego postępu graficznego. Jest ładnie ale nic po za tym). Kopa w tyłek powinni jednak dostać za zrypanie trofeów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:25, lockXY napisał:

> Widać, że grafika konsolowa dużo lepsza od PieCowej.
No ba, grafika konsolowa, no to przedstawie to co napisałeś matematycznie. [X360 + PS3]
> PC
I jakie wnioski? ;)

Niexle to wymysliłeś. :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:14, Bambusek napisał:

> Najładniej na PC ale co z tego skoro tylu ludzie nie zyska takiej płynności i grafiki

> jak na konsolach.

Masz jakieś tajne urządzenie spisujące konfigurację PC z każdego domu na świecie? Jeżeli
nie to skąd wiesz jaki ludzie mają sprzęt...

Ja mam, ale wcale nie tajne. Proszę bardzo:
http://store.steampowered.com/hwsurvey/

Ja tam się nie dziwię specjalnie, że wersja na PC ma lepszą oprawę wizualną (tj. wyższa rozdzielczość ekranu, tekstur i cieni), wiadomo że konsola (sprzęt już 3 letni) nie ma szans z nowoczesnym PC. Z drugiej strony to mam wątpliwość co do płynności w wysokich detalach na przeciętnym sprzęcie (płynny obraz to >60 fps).
Tak na marginesie: wersje konsolowe wyglądają identycznie (jak widać, jak się chce to można).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC najlepiej to wiadomo. Ale chodzi o o obie konsole.
PS3 zdecydowanie lepiej. Zobaczcie na ten 3 screen. I na prawy bok przedniego okna w samochodzie.
Na X360 nieźle jest to postrzępione.

Także PC>PS3>X360.

Ale i tak to nieważne. MW2 nie wybija się graficznie jakoś specjalnie. Tutaj postawiono na akcję. No i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście iks-klocek ma najlepszą jakość...

I dlaczego kolejna gra na PC jest pozbawiona tego "zmiększacza"? Z GTA3, VC i SA też tak było, tekstury na PC były ''suche'', tu widzę to samo. Zakładam, że to nie jedyne gry na PC tak mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:57, Nervous napisał:

IW spisało się na medal z wersjami na konsole. Wyglądają identycznie i do tego utrzymują
60 klatek non-topa


O, jak to sprawdziłeś? Frapsem? ;)

Co do porównania - wysoka rozdzielczość robi swoje, ale tekstury żałosne na każdej platformie. Na PC przynajmniej mogli się postarać, ale po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mówili, że MW2 konsolowe hula w 30 fps''ach, było chyba nawet na gram.pl.

Natomiast ja myślę, że to i tak nie są najwyższe detale na pc.. Pierwszy screen, cień obok tych 2 reklam po prawej - strasznie spikselizowany, u mnie tego nie ma (co najwyżej lekkie rozmycie tegoż).

No i gdzie AA włączone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:40, Damianuss1 napisał:

Dla mnie takie porównania są nic nie warte, ale muszę przyznać, że konsolowcy mają lepiej.
Nie muszą grać na średnich detalach :P.

LOL. To powinno być odwrotnie. Zresztą jak ktoś ma nawet trzy letniego kompa to i tak pogra na full detalach. Więc to konsolowcy jadą na średnich detalach. Zresztą na PC ładniej to wygląda ale i tak pod względem graficznym Call of Duty jest średnie więc takie porównanie jest lipne.

Kaucz - "Najładniej na PC ale co z tego skoro tylu ludzie nie zyska takiej płynności i grafiki jak na konsolach.
A co do samych konsol to PS3>X360. Wersja na PS3 jaśniejsza i lepsze cienie, ale kogo to obchodzi, bynajmniej mnie nie."

A ty skąd możesz wiedzieć jakie komputery mają ludzie w domach. Dodajmy do tego że sprzęt komputowy jest w miarę tani i za 700 zł można mieć komputer który uciągnie Crysisa na przyzwoitych detalach (oczywiście jakiś używany sprzęt a dasz jeszcze z 700 zł i już masz bardzo przyzwoitego PC-ta)

Markush - "Wydaje mi się, że na xklocku jest najładniej. Na PS3 jakos rozdziałka niska jest. A PC ssie jeśli chodzi o grafę w MW2. A nie posiadam konsoli, mam tylko PC jakby co."

Na x360 i PS3 wygląda podobnie (kurde udało się ujarzmić tą moc PS3 haha) na PC jest troszkę lepiej ale jak wcześnie napisałem że niema co się spierać bo grafika w Modern Warfare 2 jest dobra ale już nie robi takiego wielkiego wrażenia.


kr0pek - Modern Warfare 2 działa w 60 fps''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie gierka najlepiej wygląda na PC (najladniejsze tekstury i cienie) . Później PS3 (tez całkiem nieźle) a na konću x-box ( przyjrzyjcie się jakie są postrzępione cienie itp.(najlepiej na sporym zoomie) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt nie zwrócił uwagi na plakat ze "zdjęciem" tonącego Titanica? ^^

Dobra, a tak na poważnie. Najlepiej wygląda wersja PC (tekstury), modele zdają się w każdej wersji być takie same. Coś jednak mi się w wersji na PC nie podoba, a mianowice te słabe efekty lustrzanego odbicia (czy jak to się tam zwie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować