Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Borderlands miało wystarczyć na 8 godzin

43 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 21:44, belzeder napisał:

cholera jasna niedaje ś ż i takich innych bo mi sie nie chce chce cos szybko napisac
i tyle


No widac, widac. Znakow interpunkcyjnych tez nie dajesz, wielkich lliter rowniez. Bo Ci sie nie chce. Poprawiac bledow tez Ci sie nie chce. Fajne zycie masz. Tak caly czas cos nie chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów dema starczyły na mniej niż jedną godzinę, a i tak było to dużo:)... Ludzi takich jak "belzeder" należy - istotnie - poprawiać, albo ignorować, ale broń bóbrze nie wdawać się w dyskusje bo zacznie się tu zaraz flamewar, a koledze popękają żyłki na... czole.

Spoiler

Szpan znajomością łacińskich przysłów:

O tempora, o mores!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że na forum gram.pl nie ma kolesi typu belzeder, a jednak, oni są wszędzie... strzeżcie się! :D
Co do gry, chętnie bym sobie w demko pograł, nawet jeśli trwałoby godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:52, DiegoPOL napisał:

Za moich czasów dema starczyły na mniej niż jedną godzinę, a i tak było to dużo:)...
Ludzi takich jak "belzeder" należy - istotnie - poprawiać, albo ignorować, ale broń bóbrze
nie wdawać się w dyskusje bo zacznie się tu zaraz flamewar, a koledze popękają żyłki
na... czole.

Spoiler

Szpan znajomością łacińskich przysłów:

O tempora, o mores!

ludzie czy wy macie jakas chorobe psychiczna bo jak nie zobaczycie duzej litery na poczatku wyrazu i po kropce i innych takich podobnych rzeczy jak ś i inne takie to sie chyba pozabijacie ze ich niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:44, belzeder napisał:

cholera jasna niedaje ś ż i takich innych bo mi sie nie chce chce cos szybko napisac
i tyle


Nie chce ci się też zajrzeć do Słownika Języka Polskiego, prawda? Nawet nie musisz dźwigać jego papierowej wersji (bo ci się nie chce), wystarczy, że wejdziesz na http://sjp.pwn.pl/ . Potraktuj to jako bardzo nudną, tekstową sieciówkę. A przecież jesteś ich weteranem...

Dnia 11.11.2009 o 21:44, belzeder napisał:

ludzie czy wy macie jakas chorobe psychiczna bo jak nie zobaczycie duzej litery na poczatku wyrazu i po
kropce i innych takich podobnych rzeczy jak ś i inne takie to sie chyba pozabijacie ze ich niema


A może raczej chodzi o to, że piszesz "niema" zamiast "nie ma", "najleprza" zamiast "najlepsza", "nieumienm" zamiast "nie umiem" itp?
[/offtop]


Co do dema Borderlands, wystarczyłoby, żeby demo się wyłączało po dojściu do pewnego obszaru. Takie rozwiązanie zastosowano w Sacred oraz, o ile mnie pamięć nie myli, w Titan Quest. I tu, i tu mieliśmy do czynienia z otwartym światem, a jednak twórcy sobie poradzili i wydali wersje demonstracyjne.

Spoiler

Moim zdaniem demo powinno się kończyć walką z Nine-Toes, żeby gracze mogli się przekonać jak wygląda walka z bossem, nie tylko z "szeregowymi" przeciwnikami. Zabicie Nine-Toes kończyłoby demo. To chyba najprostsze rozwiązanie, nie zdradzające za dużo fabuły, a jednocześnie pozwalające sprawdzić, czy gra nam pasuje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, kolejny weteran gier sieciowych, który grał i wyłącznie w cs. Jeśli chcesz, ja mogę iść na solo. Ale w grę wchodzi partia szachów i bierki. Only.

Co do samego dema...8 godzin robi srogie wrażenie, ale przejść 8 godzin bez możliwości zapisu...Potrzebowałbym wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:58, belzeder napisał:

ludzie czy wy macie jakas chorobe psychiczna bo jak nie zobaczycie duzej litery na poczatku
wyrazu i po kropce i innych takich podobnych rzeczy jak ś i inne takie to sie chyba
pozabijacie ze ich niema


Żal mi Ciebie normalnie, każdy wytyka Ci błędy a Ty dalej walisz bykami...i nie chodzi o głupie "ś" itp...popełniasz zwyczajne błędy ortograficzne, chciałbym być Twoim nauczycielem z polskiego. Na każdej lekcji bym wam kazał dyktanda pisać i z chęcią czytał Twoją pracę...Skończ już pisać tzw. "weteranie sieciówek"...jesteś "najleprzy" i tyle w temacie... ^^

W sumie długość wersji demo jak dla mnie nie jest najważniejsza...bo jeśli gra jest dobra to wystarczy nawet godzina grania żeby się o tym przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:58, belzeder napisał:

> Za moich czasów dema starczyły na mniej niż jedną godzinę, a i tak było to dużo:)...

> Ludzi takich jak "belzeder" należy - istotnie - poprawiać, albo ignorować, ale broń
bóbrze
> nie wdawać się w dyskusje bo zacznie się tu zaraz flamewar, a koledze popękają żyłki

> na... czole.
>

Spoiler

Szpan znajomością łacińskich przysłów:

O tempora, o mores!
ludzie czy wy macie jakas chorobe psychiczna bo jak nie zobaczycie duzej litery na poczatku
wyrazu i po kropce i innych takich podobnych rzeczy jak ś i inne takie to sie chyba
pozabijacie ze ich niema


[offtop]
Belzeder,

To nie ma nic do czynienia z chorobą lub chęcią samobójstwa. Po prostu niektóry ludzie nie mogą zniesć tak tragicznego kaleczenia języka polskiego. Oczywiscie nikt nie będzie ciebie palił na stosie, jeżeli zapomnisz o "ę" lub o "ą" tu albo tam. Nie wiem, czy wiesz nawet ilu wielkich walczyło bysmy teraz mogli mówić w naszym ojczystym języku. Uszanuj naszych polskich pisarzy, poetów i innych myślicieli i zacznij uważać na to co piszesz i jak piszesz.
Jeszcze jedno, nie usprawiedliwiaj się, że nie chce ci się lub nie możesz pisać poprawnie, bo musisz szybko napisać posta. To jest forum internetowe. Nie zawali sie ono, jeżeli wyślesz swojego posta z lekkim opóżnieniem, gdyż musiałeś sprawdzić pisownię.
[/offtop]

Wracając do sprawy dema Borderlands: z dziką chęcia zagrałbym, gdyż wacham się nad kupnem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:41, arborek napisał:

rozwiązanie proste... wstawić limit czasowy :) godzina grania i demo się wyłącza :) też
mi straszny problem...


dla mnie to niezbyt dobry pomysł, już lepiej niech demko się wyłączy po dojściu do określonego punktu niż zmusza nas do grania jak najszybciej i co za tym idzie nerwowo (i skończy się w najbardziej emocjonującym momencie), nie żebym był jakimś "każualem", ale to rozwiązanie nie dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:41, arborek napisał:

rozwiązanie proste... wstawić limit czasowy :) godzina grania i demo się wyłącza :) też
mi straszny problem...


Tak już było w przypadku Diablo 2 albo Fallout Tactics o ile pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anyway... Wszyscy się czepiają tego biednego MW2 jakby ta gra była przyczyną wojen i siedmiu plag. Zrozumcie, że to gra multiplayarowa i single jest tu tylko dodatkiem. Grał ktoś kiedyś w takie coś jak Quake 3 bądź Unreal Tournament? Jaki tam był singleplayer? Walka z botami na multiplayarowych mapach z dorzuconą jakąś bzdurną fabułką o tym, że ludzie w przyszłości walczą na arenach w wielkim teleturnieju. Tylko tak naprawdę kogo obchodził single w tych grach? To był tak naprawdę tylko tutorial do zmagań w sieci. Tak naprawdę, liczyło się tylko fragowanie kumpli w lokalnej kafejce internetowej.

Mnie osobiście MW2 nie obchodzi i gry nie kupię, ale nie będę na nią psioczył, bo ma krótkiego singla. Ludzie, jak się nie podoba to po prostu nie kupujcie danego produktu zamiast wylewać nań swoje gorzkie żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:52, DiegoPOL napisał:

Za moich czasów dema starczyły na mniej niż jedną godzinę, a i tak było to dużo:)...
Ludzi takich jak "belzeder" należy - istotnie - poprawiać, albo ignorować, ale broń bóbrze
nie wdawać się w dyskusje bo zacznie się tu zaraz flamewar, a koledze popękają żyłki
na... czole.

Spoiler

Szpan znajomością łacińskich przysłów:

O tempora, o mores!

Hehe masz szacun jeśli znasz to z Asterixa, a nie ze szkoły :P

Odczepcie się od gościa, przecież nie pisze do gazety. Jego sprawa czy chce pisać poprawnie czy nie. Kiedyś się nauczy, że ludzi tak piszących nikt serio nie bierze. A nawet jak się nie nauczy, to też nie ma sensu sobie klawiatury na to marnować, ani innych do tego wciągać... No, psia mać, widzicie? Sam czas trwonię pisząc jakieś bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 23:09, czaczi87 napisał:

Mnie osobiście MW2 nie obchodzi i gry nie kupię, ale nie będę na nią psioczył, bo ma
krótkiego singla. Ludzie, jak się nie podoba to po prostu nie kupujcie danego produktu
zamiast wylewać nań swoje gorzkie żale.


Wiesz, gdyby IW powiedziało szczerze, że single jest tylko dodatkiem, że MW2 jest grą przeznaczoną tylko do sieci to nie miałbym nic przeciwko. Q3, Unreal Tournament to były gry tylko do sieci i tak były postrzegane. Nikt nie miał pretensji, że nie było singla bo nich nie mówił, że będzie, każdy wiedział do czego jest ta gra i w ogóle. Ale nie każdy ma ochotę wydać ponad stówę na grę którą można ukończyć w około 6 godzin, i jeszcze te problemy z grą w sieci. Zresztą nie ważne, to nie temat o tej grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd zaskoczenie, że w Modern Warfare 2 single jest taki krótki. Przecież jeśli nie kilka poprzednich Call of Duty, to MW1 powinien Was przygotować, że to głównie gra sieciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają rozmach, nie ma co. Osiem godzin, gdyby SP z MW2 był żywą istotą pewnie siedziałby teraz skulony w kąciku popłakując. A limity czasowe? A ograniczenie liczby questów i obszaru działania? Gothic i Risen też ma otwarty świat a dema posiada. No ale lepiej wymyślić jakiś powód tak od czapy i brać się za sequel i dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 00:08, nVid napisał:

Nie wiem skąd zaskoczenie, że w Modern Warfare 2 single jest taki krótki. Przecież jeśli
nie kilka poprzednich Call of Duty, to MW1 powinien Was przygotować, że to głównie gra
sieciowa?

Masz racje tylko jest taki problem że multiplayer jest podobny do poprzedniej części to skąd ta podwyżka cen? Zresztą na PC już grają cziterzy a na PS3 przez łatkę nie można grać po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:41, Andrev_Griffin napisał:

Wracając do sprawy dema Borderlands: z dziką chęcia zagrałbym, gdyż wacham się nad kupnem
gry.


Nie ma nad czym się wahać, bo gra naprawdę jest świetna. Dynamiczna, brutalna, z tzw. "jajem" i bogatym arsenałem - wszystko, czego dobrej grze potrzeba. Gram od piątku w każdej wolnej chwili, żona zrezygnowana machnęła ręką, i teraz mi kibicuje :D Powoli zbliżam się do limitu poziomów doświadczenia (46/50), i zastanawiam się, czy drugi raz przechodzić Rolandem, czy Brickiem. Bo że będę nową postacią grał, to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować