Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve ma nad czym pracować

27 postów w tym temacie

Pewnie Episode 3 i tak będzie na silniku Source. Niech się pospieszą, bo grafika i tak już jest przestarzała :) Chociaż nawet z taką, bardzo chciałbym E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co na jakim ty chciałeś silniku wiadomo że będzie na source i nie mów że grafika jest słaba bo left 4 dead 2 na max detalach i wysokiej rozdzielczości wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekanie na trzeci epizod już mnie dobija. Ktoś jeszcze pamięta, że miały one się ukazywać po roku każdy kolejny? Mam nadzieję, że jak go wydadzą, to będzie przynajmniej 10h zabawy. I guzik mnie obchodzi, ze mniej było w HL2 a też długo nad nim pracowali. Tu już silnik mają gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież silnik source był, jest i będzie w następnych grach od Valve... Jedynie mogą go albo mocno modyfikować, albo wprowadzą nową wersję silnika (na co czekam!). Prawdopodobnie nowy silnik ujrzymy w HL3 :P
Co do l4d2: życzę graczom aby Valve więcej uwagi poświęciło na ten tytuł - tak samo dużo jak w moim ukochanym Team Fortress''ie 2! Chłopaki z Valve i tak b. dużo zrobili w TF2... A będzie jeszcze więcej, czego nie mogę się doczekać. :)
Ciekawe co jeszcze szykuje nam moja ulubiona ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom.. nie dziwie sie Valve. Robi takie gry ze kazdy pada ;] Moze i L4D i L4D2 nie powalaja grafika lecz pomyslem!
Portal to samo. Niby zwykla logiczna gra a tu prosze... a o Half-Life to nie trzeba nic gadac bo to klasyk sam w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie wypisać nad czym teraz pracuje Valve:
-Poprawki do The Orange Box <Jeżeli fani napiszą o odpowiedniej liczbie bugów>
-Team Fortress 2
-Left4Dead
-Left4Dead 2
-Half-Life 2: Episode 3
-Half-Life 3 <Nie potwierdzone w 100%>
-Portal 2
-Counter-Strike; Source , zwykły , Condition Zero
-Day Of Defeat:Source , Zwykły
-Pewnie nad czymś też dłubie Turle Rock Studios
-I Ostatni ale nie najmniej ważny Steam

I Zgadzam się Valve jest bezsprzecznie najlepszą ekipą jeżeli chodzi o tworzenie gier wystarczy że powiem Half-Life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mayor update''y do L4D2 jak w TF2. Smoker Update, Boomer Update... Ups. To bez sensu.
Wkurzają mnie już z tym epizodem 3. ILE MOŻNA CZEKAĆ? Normalnie się tworzy drugi DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I Zgadzam się Valve jest bezsprzecznie najlepszą ekipą jeżeli chodzi o tworzenie gier wystarczy że powiem Half-Life

Nie zgodze się. Moim zdaniem mimo wszystko najlepszy jest Blizzard^^ Valve zajmuje u mnie zaszczytne drugie miejsce:D

Szkoda że Sierra się rozpadła :( to było dopiero coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve jest przykładem firmy, jak dobrym i oryginalnym pomysłem zarobić sporo kasy. W HF jak i w TF nie grałem, ale w CSy i L4Dy owszem. Samo Left4Dead pobrałem z torrenta przy okazji zapowiedzi następnej części i mam niesamowitą ochotę grę, pomimo możliwości gry online, kupić, gdyż jest naprawdę niesamowita i warta pieniędzy. Jedyne co mnie powstrzymuje, to niedaleka premiera L4D2, więc trzeba oszczędzać kasę ;) Piractwo jednak czasem takie złe jednak nie jest ;) A sama grywalność gier od Valve w które grałem jest niesamowita przy świetnej oprawie audio-wizualnej. Zapewne kiedyś i wypróbuję to polecane Orange Box - w końcu należę do społeczności graczy ;) I oryginalne rzecz jasna - po prostu ich dzieła są pieniędzy warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawiał że nie będzie HL2:EP3, za to otrzymamy pełnoprawne HL3 na nowym silniku Source2, i myślę że niestety nie będzie to prędzej niż na nową generację konsol, czyli ok 2012.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:09, Pawlo09 napisał:

Valve wyda jeszcze:
Portal 2
Half-Life 2 Episode 3
Half-Life 3
Nowego Counter-Strike
Nowego Day of Defeat

No pewnie, i Portal 40 i HL8 i tak dalej. Człowieku, jak nie wiesz o czym mówisz to nie pisz. Zanim HL3 powstanie Wyjdzie jeszcze conajmniej kilka gier z pod znaku Valve. A nowego DoD nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować