Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield: Bad Company ze wsparciem DirectXa 11

9 postów w tym temacie

"Nie będzie konwersja edycji konsolowych"

I BARDZO DOBRZE. Wersje nie będę się ograniczać nawzajem. Bo wiadomo że PC ma większe możliwości i będzie grą ze strukturą gry PC z krwi i kości. Podoba mi się.
Edit. I jak tu nie kochać DICE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"opisywana produkcja w wydaniu na blaszaki nie będzie konwersją edycji konsolowych" - To mnie najbardziej ucieszyło :). DX11 niestety nie dla mnie huhu. Tylko czekać do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:18, Scorpio100 napisał:

ATI Radeon HD5000?????!??!? Mi się bardzo dobrze gra z ATI Radeon HD2600 Pro! O_o. Czego
ci ludzie nie wymyślą.

Tyle, że to jest BC2. W BF2 to ja grałem na Radeonie 9100.

Wyczuwam nadciągający butthórt wśród fanów MW2. IW w momencie zapowiedzenia "hiper ulepszeń dla casuali" dla MW2 pc possało coś długiego i grubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:18, Scorpio100 napisał:

ATI Radeon HD5000?????!??!? Mi się bardzo dobrze gra z ATI Radeon HD2600 Pro! O_o. Czego
ci ludzie nie wymyślą.

No technologia idzie na przód. Jak Ci się dobrze gra na ATI Radeon HD2600 to zostań przy niej. ATI Radeon HD5000 jest tylko po to żeby grę odpalić w DX11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 03:03, Dante_Syn_Spardy napisał:

> ATI Radeon HD5000?????!??!? Mi się bardzo dobrze gra z ATI Radeon HD2600 Pro! O_o.
Czego
> ci ludzie nie wymyślą.
No technologia idzie na przód. Jak Ci się dobrze gra na ATI Radeon HD2600 to zostań przy
niej. ATI Radeon HD5000 jest tylko po to żeby grę odpalić w DX11.


No mi się kiedyś wyśmienicie grało na 6600 GT, no czego to ludzie nie wymyślą, doprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować