• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Flank3r

Call of Duty: Modern Warfare 2 - brak filmów w czasie ładowania misji.

Pytanie

Witam. Mam dość głupi problem.
Nie mam w ogóle filmików podczas ładowania. Jedynie animowany znak "Infinity Ward". Żadnego intra (zamiast tego logo "Infinity Ward") ani filmików między misjami... Jedynie jakie miałem filmiki to przed misją w górach (druga chyba) i przed misją na lotnisku.
Ktoś ma ten problem lub wie jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.11.2009 o 18:37, abbott123 napisał:

Jaki sprzęt?


Procek - Intel pent. 2.2Ghz
2 GB ram
karta graficzna - GF 8400 GS 256 MB

Gra chodzi płynnie (jedynie sporadycznie spadek płynności).

Zauważyłem też, że filmy są też przed dwoma ostatnimi misjami. Natomiast przed 3-cią od końca misją jest urywek tekstu i dźwięku (Foley coś gada) a następnie animowane logo logo "Infinity Ward". Dopiero jak się kończy ładować to widać końcówkę filmu (najazd kamery z góry na postać gracza) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2009 o 18:34, kulpamen napisał:

Witam. Mam dość głupi problem.
Nie mam w ogóle filmików podczas ładowania. Jedynie animowany znak "Infinity Ward". Żadnego
intra (zamiast tego logo "Infinity Ward") ani filmików między misjami... Jedynie jakie
miałem filmiki to przed misją w górach (druga chyba) i przed misją na lotnisku.
Ktoś ma ten problem lub wie jak go rozwiązać?

Eee... taki błąd (a dla piratów jest to samo dobro) pojawia się w Full ripach tej gry. Pirackich oczywiście, by mniej było ściągania i szybsza radocha z grania. Nie dziele sie doświadczeniem ale czytam różne artykuły poświęcone "sposobom" piratów. jednym słowem: Twoja wersja gry może być piracka:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2009 o 21:53, Bithda napisał:

> Witam. Mam dość głupi problem.
> Nie mam w ogóle filmików podczas ładowania. Jedynie animowany znak "Infinity Ward".
Żadnego
> intra (zamiast tego logo "Infinity Ward") ani filmików między misjami... Jedynie
jakie
> miałem filmiki to przed misją w górach (druga chyba) i przed misją na lotnisku.

> Ktoś ma ten problem lub wie jak go rozwiązać?
Eee... taki błąd (a dla piratów jest to samo dobro) pojawia się w Full ripach tej gry.
Pirackich oczywiście, by mniej było ściągania i szybsza radocha z grania. Nie dziele
sie doświadczeniem ale czytam różne artykuły poświęcone "sposobom" piratów. jednym słowem:
Twoja wersja gry może być piracka:|


Niestety się pomyliłeś. Mam orginał ;]
Kupiony na 3kropki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2009 o 10:15, mrrruczit napisał:

Jaki system operacyjny? Słyszałem, że na Windows7 wywala się do windowsa na którejś misji.


Problem rozwiązany. Najwidoczniej było tak jak mówił Bartex69. Przeinstalowanie pomogło.
Lecz wczoraj nie mogłem uruchomić Steam''a i chciałem go przeinstalować. Niestety niechcący usunąłem Steam z grą.
Teraz mam problem z instalacją taki jak Koxman (link) :/

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=53187&u=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ostatnio coś co raz więcej gier ma z tym problemy, w przypadku formatu .bik podobno problem jest tylko na Win XP i w przypadku jednordzeniowych procesorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problemik z uruchomieniem Cod MW 2 przez steama! Kiedy uruchamiam grę wyskakuje okienko steama gra się ładauje ale po chwili okienko znika i nic się nie dzieje!! Maił ktoś taki problem! Acha I tak się dzieje tylko przy wersji SP. Oczywiście mam orginał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować