Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego Obcy i Predator nie zapolują w Niemczech?

25 postów w tym temacie

Buhheehehee wszyscy wychodzą z prezentacji :P Widać jednak gra nie będzie hitem :P
Swoją drogą - taki drugi turok - superpięknie na filmikach, na konsoli do pogrania ale właśnie - gra typowo konsolowa więc konwersja na PC będzie ssąca z połykiem jak gta 4 - niegrywalne badziewie o wymaganiach z kosmosu w stosunku do jakości...
A brutalność? Ciekawe gdzie...tak samo jak niby w nowym beznadziejnym modern warfare akcja z lotniskiem była brutalna... pisane pod publiczkę przez głodną prasę.
Ruszyła mnie tylko scenka z wyrwaniem główki, rdzenia przedłużonego i kręgowego zarazem ;] Piękne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi brutalne.... phi.
Liniowosc... male lokacje.. wlasnie wyznaczone miejsca na skoki... wogule nie bedzie warto kupowac.. sadzilem ze to bedzie porzadny SandBox w swiecie AvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj nie widział tego wychodzącego przez brzuch kręgosłupa z głową? Fakt poderżnięcie gardła to (względnie) nic takiego, ale też trzeba zauważyć, że filmik jest niskiej jakości więc ledwo widać coś czerwonego, a w dodatku połowa to zabijanie obcych, ale i tak głupio że nie będą mogli Niemcy kupić. Dobrze, że nasi genialni politycy są tak zajęci obrzucaniem się błotem, że jeszcze nie zwrócili uwagi na gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć - proszę mi palcem pokazać (najlepiej na stronie USK - Unterhaltungssoftware Selbstkontrolle), skąd ta informacja, że AvP3 dostał w Niemczech 18-tkę. A jeśli dostał, to oznacza to, że gra została dopuszczona tam do sprzedaży a decyzja o jej niewydaniu na 100% została podjęta przez wydawcę/dystrybutora/twórców. Nawet, jeśli USK odmówiła sklasyfikowania gry, to dopiero do BPjM (Bundesprüfstelle für jugendgefährdende Medien) zależy, czy gra zostanie wydana (z ograniczeniami, jeśli zostanie umieszczona na tzw. Indeksie) czy dostanie "bana" (BPjM musi się dopatrzyć złamania prawa, sąd musi to potwierdzić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 23:22, Pile napisał:

Podobają mi się te scenki ale niezbyt to realistyczne, szkoda.


Pile, oczekiwałeś od takiej gry realizmu? Litości.

@ChupacabraDK
Widzę, że nie tylko ja zauważyłem wychodzących ludzi i pustki na sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować