Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quantic Dream o kontrowersjach w Modern Warfare 2

37 postów w tym temacie

Adam Wieczorek

Guillaume de Fondaumiere ze studia Quantic Dream postanowił bronić twórców Call of Duty: Modern Warfare 2 przed atakami związanymi z przesadną brutalnością niektórych scen. Według niego gry powinny być w tym zakresie traktowane podobnie jak filmy.

Przeczytaj cały tekst "Quantic Dream o kontrowersjach w Modern Warfare 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie świetnym przykładem jest książka/film Pachnidło. Krytycy całkiem nieźle je ocenili ale zobaczcie jak chore jest to "dzieło". Koleś robi z kobiet perfumy! Gdyby coś takiego pojawiło się w grze zapewne było by głośno jak można wpaść na tak chory pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ta scene ze strzelaniem na lotnisku do cywilow! I musze powiedziec ze troche miom zdaniem przesadzili tworcy gry! To jest istna rzez cywilow! Co innego jak by to byli uzbrojeni ludzie, a nie bezbronni cywile stojacy do odprawy! Scena jest na prawde brutalna! A na 100% zaden gracz tej sceny nie pominie w grze, nie wazne czy to dorosly czy jakis dzieciak! Bo nie ludzmy sie ze w ta gre graja wylacznie dorosli! Moge smialo powiedziec ze co najmniej polowa graczy ktorzy w ta gre graja nie ma skonczonych 18 lat!!! A taka masakra u mlodego czlowieka moze wywolac ruzne zachowania! Bo co to jest - idziesz sobie spokojnie na lotnisku z karabinem i zabijasz kazdego kto ci sie nawinie, czujesz sie jak pan zycia i smierci! A co innego jak musisz walczyc z kims kto ma spluwe! Sa to dwie rozne sytuacje! Inaczej w tedy czlowiek reaguje! Oczywiscie nie jestem przeciwnikiem gier, lecz w kazdej dziedzinie zycia sa pewne granice, ktorych lepiej nie przekraczac bo moze sie to zle skonczyc dla nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat brutalne sceny nie są przedmiotem sporu w MW2.

PS Gramowcy, skończycie kopiować newsy związane z MW2? Za dużo już tego spamu, zmieńcie płytę, bo się nudno robi.
N U D N O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez narzekanie na ta misje jest bez sensu - gra poinformowala, ze jest kontrowersyjna i godzac sie na nia wiesz co cie czeka. Uwazasz ze to zle to wylacz ta misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu stale piszecie o tym czymś...to jest kicha, nie gra... 3 godziny jechania po skryptach...nuda + nuda i toto nie jest godne nawet ściągania z torrenta, że o kupnie nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez MW2 większość gier na które czekam przeszła na następny rok. Teraz wiem dlaczego. Taki szum o to że pewnie połowa graczy, by nie zauważyła premier innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 19:18, ChupacabraDK napisał:

Nie rozumiem czemu stale piszecie o tym czymś...to jest kicha, nie gra... 3 godziny jechania
po skryptach...nuda + nuda i toto nie jest godne nawet ściągania z torrenta, że o kupnie
nie wspomnę...


A ja np. nie rozumiem czemu robisz ctrl+c, ctrl+v i wklejasz swoje hm..posty gdzie tylko możesz :<

Widzę, że dla tych którzy nie grają to niedługo MW2 będzie się dało przejść w 1h...No ale co zrobić.

5h SP, kilkaset godzin MP - jak dla mnie, pasuje.

@Thebisre

Masakra, jak mi to zryło psychikę, nie wiem czy kiedykolwiek będę mógł zbliżyć się do jakiegoś człowieka o__O A nuż przestanę odróżniać fikcję od gry!!

/sarcasm off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:31, Kaucz napisał:

Zauważ że nie musisz nikogo zabijać (ty masz decyzje nad tym co robisz), możesz spokojnie
iść dalej i patrzeć jak robią to twoi kompani.


Chodzi o samą scenę, a to czy Ty rozwalasz tych cywili czy postacie wokół Ciebie - co za różnica? Bierzesz w tym udział, bezbronni ludzie giną.

Nie żebym był jakimś dewotem, ale czasem trzeba wiedzieć, gdzie jest granica. Co prawda to nie pierwsza gra, w której ludzi można sobie pozabijać (GTA itp. wcześniej), ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Sądzę, że panowie z Infinity Ward mieli coś bardzo konkretnego na myśli, gdy tworzyli tę scenę."
Ja wiem co!! O kontrowersjach sie mowi, a rozglos to reklama a reklama to wieksza kasa. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze;]] Jak sie nie ma innych pomyslow jak wyciagnac z ludzi kase to wrzuca sie brutalne sceny, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 20:30, zawcia napisał:

> Otwieram dzisiaj lodówkę, i co widzę?
Co za cham wpakował Ci CoDa xD


Rozsmaruj zamarznięte MW2 na chlebie, a Ci pogratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować