Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quantic Dream o kontrowersjach w Modern Warfare 2

37 postów w tym temacie

No motyla noga, dużo jeszcze tego MW2 będzie? :[ Umowę jakąś podpisaliście z IW? Kasę dostajecie za tak nachalne trąbienie o tym? Czy naprawdę trzeba odpuścić sobie zaglądanie na gram.pl przez najbliższe tygodnie, żeby nie dostawać po ślepiach raz za razem słowami "Modern Warfare 2"? :[ Naprawdę szanowna Redakcja zaczyna już przeginać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:47, Ringno5 napisał:

No motyla noga, dużo jeszcze tego MW2 będzie? :[ Umowę jakąś podpisaliście z IW? Kasę /.../


Bądź co bądź jest to jedno z największych wydarzeń w świecie gier, szumu musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Nie każdy kto daje brutalną scenę w grze myśli o tym w kategoriach rozgłosu i kasy. Historię trzeba opowiedzieć. Każdy sposób może być dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:49, Ichibanboshi-kun napisał:

Bądź co bądź jest to jedno z największych wydarzeń w świecie gier, szumu musi być :)


Ale żeby aż tak? Bez przesadyzmu, naprawdę to już jest przegięcie. Szczególnie, że newsy nie dotyczą istotnych kwestii, a głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:26, Thebisre napisał:

Widzialem ta scene ze strzelaniem na lotnisku do cywilow! I musze powiedziec ze troche
miom zdaniem przesadzili tworcy gry! To jest istna rzez cywilow! Co innego jak by to
byli uzbrojeni ludzie, a nie bezbronni cywile stojacy do odprawy! Scena jest na prawde
brutalna! A na 100% zaden gracz tej sceny nie pominie w grze, nie wazne czy to dorosly
czy jakis dzieciak! Bo nie ludzmy sie ze w ta gre graja wylacznie dorosli! Moge smialo
powiedziec ze co najmniej polowa graczy ktorzy w ta gre graja nie ma skonczonych 18 lat!!!
A taka masakra u mlodego czlowieka moze wywolac ruzne zachowania! Bo co to jest - idziesz
sobie spokojnie na lotnisku z karabinem i zabijasz kazdego kto ci sie nawinie, czujesz
sie jak pan zycia i smierci! A co innego jak musisz walczyc z kims kto ma spluwe! Sa
to dwie rozne sytuacje! Inaczej w tedy czlowiek reaguje! Oczywiscie nie jestem przeciwnikiem
gier, lecz w kazdej dziedzinie zycia sa pewne granice, ktorych lepiej nie przekraczac
bo moze sie to zle skonczyc dla nas!



Słuchaj wg. PEGI - Skórowanie Dzika w grze powinno być od 18+

ja to robiłem w realu kilkanaście razy z ojcem , i nie jestem żadnym terrorystą nikogo nie zabiłem itd.

1 na milion przez tą scena być może kogoś ubije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo gra jest od 18 lat, więc nie wiem po co te żale, oficjalnie dzieciaki nie grają, secundo gra 3 razy pyta, czy chcesz rozegrać tą misję, tertio nie musisz nikogo zabijać z cywilów, twój wybór, no to ja nie wiem czego oni jeszcze chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 22:14, Ringno5 napisał:

Ale żeby aż tak? Bez przesadyzmu, naprawdę to już jest przegięcie. Szczególnie, że newsy
nie dotyczą istotnych kwestii, a głupot.


Wiesz, żadko się zdarza(emm, praktycznie nigdy)aby gra dorównywała zyskom jakie przynoszą megapremiery kinowe.
Mnie osobiście się MW2 nie podoba, ale fakt faktem ze IW dokonali czegoś dupnego.


I może to głupota, ale z drugiej strony jest to ciekawa wiadomość biorąc pod uwagę, jakie właśnie QD stawia sobie cele tworząc gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd takie oburzenie skoro:

raz - jest to tylko jedna misja, a ponadto możemy ją pominąć.
dwa - nie jest wcale taka brutalna, nie musimy przecież nic robić.
trzy - sprawa jest tak rozdmuchana, że przyćmiewa każdą grę z serii GTA czy jakikolwiek jej klon w której frywolne zabijanie cywilów nie jest niczym szczególnym i nie ma żadnego celu, czy chociażby Postala 2 w którym chodzi głównie o zabijanie Bogu ducha winnych przechodniów.

Dnia 15.11.2009 o 20:09, NeMo-PL napisał:

Brutalność tak ale tą misje po jaka cholerę zrobili.


Dali, bo na niej opierała się fabuła gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem - 1 człowiek na milion przez tą akurat scenę zabije kogoś z otoczenia?

To ci powiem, że jakieś 30% z tego miliona zabije kogoś z innego, równie błahego powodu.
I że na 1 milion znajdziesz całkiem sporo debili, niezrównoważonych i chorych psychicznie, którzy nie powinni grać w tę grę.

Niestety zagrają. Ale ten 1 na milion kogoś zabije...

-.- Geez... Zabijanie zawsze było w ludzkiej krwi. Nie rozdmuchujmy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaaaa

Grałem strzelałem do tych biednych ludzi na lotnisku!!!!

Nie moge z tym żyć sam ide się zaraz zastrzelić !!!!

Albo nie pojade na lotnisko w katowicach i tam będę strzelał z mojej wiatrówki do ludzi tylko dlatego że w polsce trzeba mieć pozwolenie na broń!!!

A jak mi się skończy śrut to użyje procy!!!

A wszytko przez to że MW2 nie ma serwerów dedykowanych!!!

Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!

PS.

Tak kretyńskiej dyskusji to jeszcze nie widziałem. Gra jest dozwolona od 18 lat. Dzieci których umysł jeszcze nie dkońca ukształtowany nie mogą grać w tą gre. Zresztą do diabła od czego są rodzice. Zrobiliście bachora to teraz go pilnujcie. Ja mam kota i mi wystarcza. Czasami leży zaraz koło klawiatury, jak odstrzeliwuje ludziom głowy w MP. Szkoda że nie mróczy przy co lepszych akcjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle nie rozumiem jaka jest roznica miedzy filmami od 18 lat a grami... Widze tu mase komentarzy typu " bo co z tego ze sa ograniczenia skoro dzieci tez to obejrza" a z filmem jest inaczej? Rodzicow ktorych nie obchodzi w co gra ich dziecko obchodzi co oglada?Naprawde nie sadze... a nie takie rzeczy w filmach sie widzialo nie takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 00:10, Leos8 napisał:

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem - 1 człowiek na milion przez tą akurat scenę
zabije kogoś z otoczenia?

To ci powiem, że jakieś 30% z tego miliona zabije kogoś z innego, równie błahego powodu.

I że na 1 milion znajdziesz całkiem sporo debili, niezrównoważonych i chorych psychicznie,
którzy nie powinni grać w tę grę.

Niestety zagrają. Ale ten 1 na milion kogoś zabije...

-.- Geez... Zabijanie zawsze było w ludzkiej krwi. Nie rozdmuchujmy tego.



Kiedyś było :P
Teraz jesteśmy cywilizowani i się nie zabijamy ;D <Poza Kanibalami , Jak ktoś chce zabijać to wio do kanibali ;D>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech sobie obejrzą piłetamjest przemoc i nikt się tym nie przejmuje a tu jedna scena i juz problem . Śmieszni ci ludzie masz napisane od ilu lat więc jeśli umiesz czytać wiesz co kupujesz i czego możesz sie spodziewać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować