Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Ile może iść paczka?

7 postów w tym temacie

A dokładnie ile może iść paczka z Korei Pld. ??? Pytam, ponieważ mam zamiar po raz pierwszy zamawiać płytę i nie wiem czy na święta by doszła... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 19:41, Muradin_07 napisał:

A dokładnie ile może iść paczka z Korei Pld. ??? Pytam, ponieważ mam zamiar po raz pierwszy
zamawiać płytę i nie wiem czy na święta by doszła... ;-)


Ja raz miałem pecha i paczka z USA szła koło 2 miechów...Zazwyczaj jednak 3-4 tygodnie na takie długodystansowe przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 19:41, Muradin_07 napisał:

A dokładnie ile może iść paczka z Korei Pld. ??? Pytam, ponieważ mam zamiar po raz pierwszy
zamawiać płytę i nie wiem czy na święta by doszła... ;-)



To zależy jaka paczka (rozmiar, itp.), przez co idzie (jaki dystrybutor, poczta czy coś innego). Jak będziesz miał szczęście to na mikołajki przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat nie jest zamknięty, więc: Kiedy moge dostać paczkę priorytetową z Norwegii "handed in to post office" wczoraj o 19:19? BYW: Dzisiaj o 18:26 została " handed in at terminal and forwarded"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 20:10, Harrolfo napisał:

Temat nie jest zamknięty, więc: Kiedy moge dostać paczkę priorytetową z Norwegii "handed
in to post office" wczoraj o 19:19? BYW: Dzisiaj o 18:26 została " handed in at terminal
and forwarded"

Dzisiaj wiec paczka zostala wyslana do Ciebie. Watpie, by przesylka trwala dluzej niz 2 tygodnie - tyle najwiecej moze trwac, gdy zarowno adresat i nadawca sa w Europie. Do mnie paczka z UK doszla po 6 dniach.
Oczywiscie zawsze mozesz miec pecha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, tyle na pewno nie, bo gość,który mi wysłał mówił,że zawsze jak wysłał dochodziło w ciągu 3-4 dni, więc ja po prostu chciałem wiedzieć ile musze czekać po tym etapie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować