Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy mistrzami w CS-a 1.6!

116 postów w tym temacie

No..., dobrze że chociaż możemy się pochwalić w Cyber Sporcie..., bo jak byśmy nawet w tym gatunku sportu dostawali po dupie jak w Piłce nożnej... to by inne kraje myślały że "Polska to jest dobra, ale w chlaniu alkocholi" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby dobrze sie sprawdzac w esporcie nie wystarczy tylko siedziec przy komputerze i grac. Kiedys Cooler ze sceny Quake 3|4 przyznal na ESWC Poland, ze swoj wysoki poziom zawdziecza w pewnym stopniu codziennym ćwiczeniom fizycznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 14:25, ChupacabraDK napisał:

No tak, polacy to tylko w badziewiu są dobrzy... cs - gra dla retardów buhehehee ;]


Dla niektórych to może i badziewie, ale jestem zdania, że powinniśmy się cieszyć z każdego sukcesu naszych rodaków na arenie międzynarodowej.

Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wydarzenia aż pooglądałem całą rozgrywkę.
I nie ma mocnych od naszych w CS''a 1.6! ;)
Co jak co, ale mogliby za niedługo rozszerzyć tytuły do e-sportu. Może więcej "złotek" byłoby na "naszym koncie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 19:00 będzie powtórka z finału na HSTV, jeśli ktoś nie oglądał.

CS grą dla retardów? No to słucham, dlaczego tyle ludzi w to gra? Dlaczego jest tyle lig i turniejów? Bo gra jest fajna.
Quake też niby prosta gra, ale grać jak cooler na vq3 lub matr0x na CPMA ( http://www.quakeunity.com/file=1120) to nie każdy potrafi. Ale narzekać, to potrafią...

Tak czy siak, gratzy AGAiN... again :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy malo sukcesow miedzynarodowych, wiec takie pierdolki jak wygrana w CS''ie powinna cieszyc...

Ta gra zawsze kojarzyla mi sie ze slabej jakosci strzelanka na kazdego kompa dla gracza, ktory ledwo co skonczyl przygode z Tibia...I z przykroscia musze przyznac, ze do tej pory nic mi sie do niej nie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 22:29, migielx napisał:

Mamy malo sukcesow miedzynarodowych, wiec takie pierdolki jak wygrana w CS''ie powinna
cieszyc...

Ta gra zawsze kojarzyla mi sie ze slabej jakosci strzelanka na kazdego kompa dla gracza,
ktory ledwo co skonczyl przygode z Tibia...I z przykroscia musze przyznac, ze do tej
pory nic mi sie do niej nie zmienilo.



Każda gra grywalna, dająca radość z grania kojarzy Ci się ze słabej jakości strzelaniną bo:
Jest stara, a co za tym idzie ma kiepską grafikę.
I tylko użytkownicy starych 8-10letnich komputerów grają w CS''a ?
Tak lepiej ciupac w słodycz graficzną MW2 bo tam grafa jest 1 klasa...

Dla mnie na 1szym miejscu zawsze będzie grywalność i radość z roz(g)rywk a dopiero później grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 12:06, Revanchist napisał:

> Masz jakies ciekawe propozycje? Dobre zarty zawsze w cenie.

MODERN WARFARE 2.


bez komentarza... normalnie propozycja rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacay mistrzami w CS`a !!! Bez wątpienia sukces.... tak w ogóle to tak dużo Polaków gra w CS`a bo na ich starych złomach nie ruszy CoD czy MW2, mimo to laureaci będą mogli sobie kupić lepszego kompa i oryginalną grę żeby pograć w coś lepszego przez neta.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować