Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy mistrzami w CS-a 1.6!

116 postów w tym temacie

@ loczyn
Wow, dobrze, że to napisałeś bo czytając arogancką wypowiedź Lorda_Jokera nóż sam w kieszeni się otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@loczyn

Spodziewałem się Twojego posta napisanego dokładnie w takim tonie jak to zrobiłeś i widzę, że mnie nie zawiodłeś, prawdę powiedziawszy nic nowego, obserwując Twoje zachowanie. W krajach takich jak Korea i Japonia panuje zupełnie inna kultura, której reszta świata często nie rozumie, a często postrzega jako dziwactwo. Fakt, że w dwóch azjatyckich krajach gry są stawiane prawie, że na równi z religią niczego nie dowodzi poza tym, że są oni zupełnie inaczej mentalnie nastawieni do życia i pewnych jego aspektów. Ja rozumie, że dla Ciebie klikanie na klawiaturze czy przyciskanie przycisków na padzie może być jedyną formą "sportu" jakiej zaznajesz i będziesz głośno i uparcie krzyczał, że to sport ale niczego to nie zmieni i nadal pozostanie to jedynie rozrywką.
Miałem wątpliwą przyjemność zaznajomić się z różnymi środowiskami gier FPS i z czystym sumieniem stwierdzam, że największe chamstwo i arogancja panuje właśnie w CSie i jak magnes przyciąga on osoby o podobnym usposobieniu do życia. Ktoś nazwie to specyficznym humorem, ja po prostu nazywam to po imieniu bez usprawiedliwiania.

Odpisałem na Twojego posta tylko dlatego, że głupoty i trollów tolerować nie będę i trzeba się im jasno przeciwstawić. Następnym razem oszczędź innym swoich wypocin bo stają się one już po prostu nudne.

A dla rozładowania waszej agresji panowie polecam jakiś SPORT prawdziwy, a nie krzyczenie do monitora i ćwiczenie palców na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sport – świadoma, dobrowolna działalność człowieka, podejmowana głównie dla zaspokojenia potrzeby zabawy, popisu, walki, a także wewnętrznego doskonalenia się w drodze systematycznego rozwoju cech fizycznych, umysłowych i wolicjonalnych (Encyklopedia, 1986, 439 – 440).

Przeczytaj sobie ;) Zwłaszcza to o zabawie, popisie, walce i rozwoju cech umysłowych/fizycznych (Nie wiem do czego zaliczyć rozwój czasu reakcji człowieka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaściankowym i aroganckim ludziom jak Lord_Joker nie wytłumaczysz że sport nie jest równy aktywności fizycznej. Przykro mi ale chciałbym cię uświadomić, że żyjesz w świecie gdzie szachy i brydż są sportem! TAK! I muszę cie jeszcze zmartwić, że powoli "klikanie w myszkę" staje się sportem nie tylko w Azji, ale i w Europie. W Danii już parę lat temu e-sport został uznany za pełnoprawny sport. U nas też tak niedługo będzie patrząc na powoli, ale jednak rosnące zainteresowanie mediów w Polsce esportem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"(...) największe chamstwo i arogancja panuje właśnie w CSie i jak magnes przyciąga on osoby o podobnym >usposobieniu do życia (...)"

To tak jakbyś stwierdził, że najwięcej mentów interesuje się piłką nożną i całą społeczność grających i fanów wrzucił do jednego worka! Świat nie jest tylko czarny i tylko biały - nie upraszczaj.

Osobiście jestem zatwardziałym Qwakowcem - ale trzeba innych szanować i "oddać cezarowi co cesarskie".

A e-sport to też sport, no bi niby takie darty, snooker też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Pana Jokera
Po tym jak poslugujesz sie stwierdzeniem "troll z Tibii"
wnioskuje ze jestes poprostu miernym graczem w te gre i chcesz wyladowac swa zlosc na naszych chlopakach z MYM-u i samej grze (CS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 14:38, soshman napisał:

Polemizowałbym jeśli chodzi o ceny w Polsce. Zwłaszcza ceny gier. Wydaje mi się, że są
sporo niższe niż na "Zachodzie". Co do cen sprzętu też nie jesteśmy w tyle. Dlatego twój
naukowy punkt widzenia, raczej powinieneś wyrzucić przez okno... :P ;P
Pozdrawiam. :)

Gratuluję ekipie sukcesu! :D


Ok... ok ale nadal będę kupował części do kompa i RTV za granicą bo znacznie taniej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 18:39, Colder napisał:

Ok... ok ale nadal będę kupował części do kompa i RTV za granicą bo znacznie taniej wychodzi.

Skoro tak mówisz. Sprawdziłem ceny. Wziąłem dla porównania mój monitor. Cena w Polsce w sklepie wynosi 1010zł. Cena w brytyjskim sklepie internetowym wynosi 230 funtów co daje przy obecnym kursie funta kwotę o mniej więcej 100 zł większą niż owe 1010 zł. Nie uwzględniałem kosztów przesyłki. Dalej - Modern Warfare 2. Jedne z lepszych cen na Ebay''u są w granicach 30 zielonych, co przy obecnym kursie daje mniej więcej 100 zł. Na Allegro, owszem, można znaleźć pudełkową wersję za 110zł, czy więcej. Jednak najtańsze z NOWYCH edycji PUDEŁKOWYCH kosztują mniej więcej 90 zł. Bez kosztów transportu. O cenie na Steamie wspominał nie będę.

Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować