Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rosjanie bojkotują Call of Duty: Modern Warfare 2

102 postów w tym temacie

>nie dziwię się że tacy Nigeryjczycy strzelają focha na "Dystrykt

Dnia 16.11.2009 o 12:45, Dexter_McAaron napisał:

9"

A ja się dziwię, bo D9 dzieje się w RPA, a nie w Nigerii.

Nie ma się czym podniecać, bo sama misja na lotnisku jest taaaaak kontrowersyjna... Nie bardziej niż popołudniowe wiadomości CNN. Ruskie - podobnie jak Ausi - czepiają się już takich pierdół. Nie chcą grać, to nie - mnie to generalnie grzeje, bo jak już ktoś pisał: "Gry to fikcja". Szkoda, że Rosjanie tak chętnie nie banują literatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak im się nie podoba to niech nie grają, zresztą to jest tylko gra... w każdej wojennej grze trzeba zabijać ludzi z innych narodów czy to niemców czy rusków a w MW2 się czepiają -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te barany wiedzą co to znaczy "+18"? Jeśli w sklepach sprzedają takie gry małolatom, to już jest wina sklepikarzy, że demoralizują g*wniarzy. A jak rodzice im to kupują, to już jest ich wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to czas wreszcie postrzelac do amerykanow, a nie bogu ducha winnych europejczykow. Nikt w Europie nie niesie wolności i demokracji do trzeciego świata przy użyciu marines. A USA w ludobujstwie w niczym nie ustępuje sowietom i nazistom, w koncu bombe atomowa zrzucili nie na fabryki zbrojeniowe czy lotniska wojskowe ale na pelne cywilów miasta, podobnie było z bombardowaniem Drezna i Hamburga. Ale cóż, zwyciezcow się nie sądzi, parafrazując słowa Hitlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym sobie postrzelał do niemców, do amerykanów też. Chciałbym mieć taką opcje w MW2 że moge sobie wybrać język w którym będą krzyczeć ofiary na lotnisku i w jakim będą napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy jakoś nie narzekali gdy poprzednie Call of Duty pokazywały jak się tłucze szkopskie tyłki :/, takie rzeczy są czystą fikcją i nie należy je przenosić na realistyczną rzeczywistość, idiotyzm ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 14:37, palpatine napisał:

Kiedy w końcu nadejdzie czas, że przestanie się łączyć gry komputerowe z sytuacją polityczną,
religijną czy zaszłościami historycznymi...


Obawiam się, że nigdy. Te czasywolności twórczej i frywolności przekazu już niestety przeminęły. Teraz wszystko idzie raczej w odwrotnym kierunku: wszechobecna cenzura, krzyki, bojkoty i oburzenia. Ktoś pierdnie to zawsze znajdzie się ktoś inny, kto się oburzy a media i błyskawiczny przekaz informacji tylko ten stan pogarszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Taki oseł Kalisz to świetny cel.

bo ja wiem, najblizej mi politycznie do skarajnych liberalow, SLD gardze (poza kilkoma postulatami) - ale osobe Kalisza darze szacunkiem, za dystans, intelgencje i podejscie do zycia - ktorej brakuje wielu innym poslom. wniosek: wole kalisza niz cala populistyczna prawice ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 14:47, Major_W napisał:

Niemcy jakoś nie narzekali gdy poprzednie Call of Duty pokazywały jak się tłucze szkopskie
tyłki :/,


to nie byly szkopskie tylki tylko nazistowskie tylki - oni juz zapomnieli ze to ten sam narod ;) takie pranie mozgow maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kiedyś zobaczyć że to Ameryka zostaje zniszczona i pokonana załóżmy, że w MW67 i to amerykanie wchodzą na lotnisko i zabijają cywili. Taka gra nie tylko nie wyszła by do amerykańskich ale też byłby to temat na pierwsze strony gazet wszędzie by było "cod: mw67 wrogiem demokracji i wolności" i tak naprawdę wszyscy się pomyślą ze mam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 14:55, EmperorKaligula napisał:

>Taki oseł Kalisz to świetny cel.

bo ja wiem, najblizej mi politycznie do skarajnych liberalow, SLD gardze (poza kilkoma
postulatami) - ale osobe Kalisza darze szacunkiem, za dystans, intelgencje i podejscie
do zycia - ktorej brakuje wielu innym poslom. wniosek: wole kalisza niz cala populistyczna
prawice ;]


Hmm ja tam strzelałbym do wszystkich bez wyjątków. Potem wybrałbym się ZUSu nooooo tam to bym się zabawił. Wiem że to troche niemożliwe ale weobraźcie sobie miotacz płomieni w lewej pistolet maszynowy w prawej i co jakiś czas granaty z A\H1N1 albo wąglikiem, trądem czy syfilisem. Taaak ZUS od niego trzeba by zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ja im się nie dziwie podobna sytuacja by była gdyby ktoś wydał grę w której gracz rozstrzeliwuje polaków podczas drugiej wojny światowej.

Albo słuchaczy radia maryja na jasnej górze.

Oczywiście to hipokryzja bo nasz rząd sam wie lepiej jak wytłuc ludność polską. NFZ jest w tym wypadku najlepszym narzędziem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować