Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 złamane, "prawie dedyki" uruchomione

115 postów w tym temacie

To, że te statystyki lądują w IWnecie to małe piwo. To, że można grać w multi na tym samym IWnecie używając pirackich kopii, to jest dopiero porażka.
Cóż, jak się wpycha kij w mrowisko...

Dnia 17.11.2009 o 16:28, FranTheMan napisał:

r_playersustainammo 1, takie wybryki dało się już w cod4 robić ;> Ciekawe jak dalej
się z tym potoczy sprawa, ktoś wie czy /record działa?

Słyszałem że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze - IW dostało po dupie ( ?), stało się to co się stać musiało - PC to otwarta platforma, więc złamanie multi było tylko kwestią czasu.
Tylko to jest "sranie we własne gniazdo" :/ Co mają teraz zrobić gracze blaszakowi, którzy uczciwie za ten produkt zapłacili (wiedząc o jego ułomnościach i ograniczeniach) i pomimo wszystko dobrze się w trybie multi bawili ? Grać z lamusami używającymi nieskończonej amunicji, nieśmiertelności i podobnych "atrakcji" ?

Może do niektórych dotrze, że to nie tak do końca po dupie dostał "Fuctivision" i IW - bo oni już swoje zarobili na konsolach, sprzedaż wersji pecetowej jakakolwiek nie będzie to i tak ułamek procenta tego co zejdzie/ zeszło na konsolach. Dzięki tym "crakerom", hakerom czy jak ich tam nie nazwiemy cierpią przede wszystkim gracze, ktorzy kupili grę na PC i właśnie ich zabawa na multi dobiega końca, bo z cheaterami grać się nie da. Więc czy naprawdę jest z czego cieszyć michę ? Śmiać się głupkowato, bo właśnie ktoś zepchnął w przepaść wózek, na którym siedza gracze pecetowi ?

ps. Żal mi szczerze ludzi, ktorzy wywalili na wersję pecetową kasę. Przypomina mi się sytuacja kiedy rezygnowałem (po ładnych kilku latach) z grania w Diablo 2 na zamkniętym battlenecie - bo grać się nie dało: duplikaty rozłożyły ekonomię, maphacka używał praktycznie każdy, cheaty kompletnie rozłozyły tą grę. Nie, nie cieszyłem się ani trochę że ktoś złamał system Blizzarda (ktory był ponoć nie do zlamania). Ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 17:24, Lordpilot napisał:

No dobrze - IW dostało po dupie ( ?), stało się to co się stać musiało - PC to otwarta
platforma, więc złamanie multi było tylko kwestią czasu.
Tylko to jest "sranie we własne gniazdo" :/ Co mają teraz zrobić gracze blaszakowi, którzy
uczciwie za ten produkt zapłacili (wiedząc o jego ułomnościach i ograniczeniach) i pomimo
wszystko
dobrze się w trybie multi bawili ? Grać z lamusami używającymi nieskończonej
amunicji, nieśmiertelności i podobnych "atrakcji" ?

Może do niektórych dotrze, że to nie tak do końca po dupie dostał "Fuctivision" i IW
- bo oni już swoje zarobili na konsolach, sprzedaż wersji pecetowej jakakolwiek nie będzie
to i tak ułamek procenta tego co zejdzie/ zeszło na konsolach. Dzięki tym "crakerom",
hakerom czy jak ich tam nie nazwiemy cierpią przede wszystkim gracze, ktorzy kupili grę
na PC i właśnie ich zabawa na multi dobiega końca, bo z cheaterami grać się nie da. Więc
czy naprawdę jest z czego cieszyć michę ? Śmiać się głupkowato, bo właśnie ktoś zepchnął
w przepaść wózek, na którym siedza gracze pecetowi ?

Miej pretensje do IW ktore moglo przewidziec takie sytuacje i sie przygotowac, a nie do całego swiata. IW spiepzyło sprawe od poczatku do konca i teraz cierpia gracze. Hakerzy byli od zawsze wiec to nie ma nic do rzeczy. Gracze zaplacili za gre ktora juz w pudelku była biedna i ograniczona a pozniej zostala wielorotnie złamana i pzerobiona. Do kogo tak naprawde trzeba miec pretensje? Mysle ze do naiwnych i nieprzygotowanych IW ktore okrada ludzi wciskajac im taka gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wkurzony tą wiadomością jeżeli ludzią coś nie pasuje ze IW wprowadziło ograniczeńia do multi to niech zachowają swoje fochy tylko i wyłącznie dla siebie. Nie po to płacę za wspaniała grę żeby jakiś noob haker mnie poniżał na multi stosując noobsie techniki jak kazdy haker. Mam nadzieję że kazdego cfaniaczka jak i ich zwolenników wkrótce spotka godziwa kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, moze w koncu IW uzyje glowy :] Teraz doszedl kolejny powod dla ktorego nie kupie tej gry - nie chce grac z cheaterami etc. Poczekam, az wprowadza dedyki... tzn w najlepszym wypadku bedzie to nastepna czesc CoDa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Los ma poczucie humoru. Żal mi tylko tych co nie byli świadomi jaką grę kupują. Jednak ci, którzy zaciekle bronili IWnet i polityki IW mają teraz problem. Byli tacy, którzy przewidzieli, że okrojenie multiplayera tak się skończy i dzisiaj się cieszą. Nie dlatego, że ktoś ma gorzej, tylko dlatego że sami w ten crap nie włożyli pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko to złamali. Było to do przewidzenia że zaraz wrócą dedyki oczywiście w nielegalny sposób. Ale widać że IW ale prędzej Activision powiedziało w ostatniej chwili że multi ma być taki jak na konsolach i nawet nie zdążyli tego wszystkiego zabezpieczyć porządnie. Pod tym względem to moim zdaniem porażka roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś źle rozumiem? Przecież piraci stawiają takie serwery dla siebie żeby coś udowodnić. Normalni gracze i tak nie mogę na taki serwer trafić a nawet jeśli trafią, to wszyscy korzystają z "dobrodziejstw" shackowanej konsoli. Poza tym co za problem wyjść z serwera i czekać na podłączenie do jednej z tysięcy innych gier. Nie widzę tu żadnego wpływu na normalnych graczy.

Inna sprawa... ja kupiłem grę z pełną świadomością jej ograniczeń i wad. Moje pieniądze, moja sprawa. Mogę się nawet nimi podcierać jeśli mam taką ochotę (tak wiem, nielegalne, ale kto mi to udowodni?). Nawet w takim "crapie" znalazłem przyjemny gameplay. Żal mi za to osób które tak buracko się cieszą z "upadku" IW (aluzje do seksu analnego). Takiej dziecinady dawno na tym forum nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę co będzie za dwa lata. Modern Warfare 3: "Z powodu tego, iż brak dedyków PCtowcom się nie podobał, multi z gry zostało całkowicie wycięte. "

A co do tematu to może IW się nauczy, że PCtowców wkurzać nie można, bo piractwa wtedy coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 17:59, Arachnos napisał:

Los ma poczucie humoru. Żal mi tylko tych co nie byli świadomi jaką grę kupują. Jednak
ci, którzy zaciekle bronili IWnet i polityki IW mają teraz problem. Byli tacy, którzy
przewidzieli, że okrojenie multiplayera tak się skończy i dzisiaj się cieszą. Nie dlatego,
że ktoś ma gorzej, tylko dlatego że sami w ten crap nie włożyli pieniędzy.


Zapominasz o jednym nie wszyscy gracze czekali na tą gre tylko dlatego żeby pykać w multi. Osobiście kupiłem ja dla samej kampanii bo byłem bardzo ciekawe kontynuacji z pierwszej częsci takiej fabuły się nie zapomina. Więć ci co się zawiedli co do multi to maja pecha a mi nie żal było wydać 100 zl : )

Markush: Modern Warfare 3 tak czy siak będzie ponieważ to jasno wynika z kampanii na końcu a po drugie po tym wszystkich newsach IW napewno się nauczy i zrobi o wiele dłuższą grę i pewnie powróci do dedykowanych serverów. To by była strata i dla Activision jak i dla IW. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 17:37, Shego napisał:

Miej pretensje do IW ktore moglo przewidziec takie sytuacje i sie przygotowac, a nie
do całego swiata. IW spiepzyło sprawe od poczatku do konca i teraz cierpia gracze. Hakerzy
byli od zawsze wiec to nie ma nic do rzeczy. Gracze zaplacili za gre ktora juz w pudelku
była biedna i ograniczona a pozniej zostala wielorotnie złamana i pzerobiona. Do kogo
tak naprawde trzeba miec pretensje? Mysle ze do naiwnych i nieprzygotowanych IW ktore
okrada ludzi wciskajac im taka gre

Ale z czego okrada ludzi? Że nie ma dedyków? Przecież to było wiadomo od początku, nikt nie kupował kota w worku a jak się nie podobało to kupować tej gry nikt nie musiał. Mam nadzieję że IW pójdzie po rozum do głowy i kolejną część Modern Warfare wyda wyłącznie na konsole, bo pecetowcy zachowują się nieraz jak jakieś dzikie zwierzęta, ale co tu się dziwić jak średnia wieku PC-game`ingu to gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 18:03, Markush napisał:

Już widzę co będzie za dwa lata. Modern Warfare 3: "Z powodu tego, iż brak dedyków PCtowcom
się nie podobał, multi z gry zostało całkowicie wycięte. "

A co do tematu to może IW się nauczy, że PCtowców wkurzać nie można, bo piractwa wtedy
coraz więcej.


A co wy jesteście jakimiś świętymi krowami? Gdybym ja był developerem nigdy bym nie wydał żadnej gry na PC, ot tak, dla zasady :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 18:12, amsterdream napisał:

> Miej pretensje do IW ktore moglo przewidziec takie sytuacje i sie przygotowac,
a nie
> do całego swiata. IW spiepzyło sprawe od poczatku do konca i teraz cierpia gracze.
Hakerzy
> byli od zawsze wiec to nie ma nic do rzeczy. Gracze zaplacili za gre ktora juz w
pudelku
> była biedna i ograniczona a pozniej zostala wielorotnie złamana i pzerobiona. Do
kogo
> tak naprawde trzeba miec pretensje? Mysle ze do naiwnych i nieprzygotowanych IW
ktore
> okrada ludzi wciskajac im taka gre
Ale z czego okrada ludzi? Że nie ma dedyków? Przecież to było wiadomo od początku, nikt
nie kupował kota w worku a jak się nie podobało to kupować tej gry nikt nie musiał. Mam
nadzieję że IW pójdzie po rozum do głowy i kolejną część Modern Warfare wyda wyłącznie
na konsole, bo pecetowcy zachowują się nieraz jak jakieś dzikie zwierzęta, ale co tu
się dziwić jak średnia wieku PC-game`ingu to gimnazjum.


Nie przesadzasz aby? Jeżeli modern warfare 3 nie wyjdzie na pc to będzie koniec IW a Activision pożegna się ze 1/4 swoiego budżetu na rok. Pozatym Call of Duty był i zawsze będzie na pc to nie uniknione po nie udanej próbie 3 częsci kiedy to wydali tylko na konsole stracili mnóstwo kasy. Konsolowców jest o wiele mniej niz pctowców wiec wydanie gry tylko na jedna platforme było by krzyżykiem na drogę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 17:24, Lordpilot napisał:

Dzięki tym "crakerom",
hakerom czy jak ich tam nie nazwiemy cierpią przede wszystkim gracze, ktorzy kupili grę
na PC i właśnie ich zabawa na multi dobiega końca, bo z cheaterami grać się nie da. Więc
czy naprawdę jest z czego cieszyć michę ? Śmiać się głupkowato, bo właśnie ktoś zepchnął
w przepaść wózek, na którym siedza gracze pecetowi ?

Tych "graczy pecetowych", którzy kupili MW2 to mam w głębokim poważaniu. Tak więc owszem, jest z czego cieszyć michę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po twoich wypowiedziach to raczej sam w gimnazjum siedzisz. Co do świętości PCtowców... produkt przystosowuje się do platformy, to dosyć jasne dla większości developerów. Dziwi więc fakt, że tak doświadczony twórca z PCtowym rodowodem zapomniał o tym. Szczerze mówiąc to jeśli mają tak wydawać gry na PC to niech lepiej w ogóle ich nie wydają. Natura nie znosi próżni, zawsze się znajdzie młoda, zapalona grupa ludzi, która zarobi na tych perfidnych/niedobrych/zdziecinniałych/złodziejskich/itp PCtowcach wydając gry dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo walka z piractwem to jak walka z wiatrakami, i to było pewne że prędzej czy później zostaną złamane zabezpieczenia. Tak samo jak Rockstar games się chwaliło jakie mają super zabezpieczenia w GTAI. I co? Tydzień czasu i już gra była z crackowana. Więc i tym razem mnie nie dziwi fakt że zabezpieczenie została tak szybko złamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować