Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 złamane, "prawie dedyki" uruchomione

115 postów w tym temacie

Archanos- twój komentarz brzmi, jakby pisało go rozkapryszone dziecko. Przed wyjściem gry do sprzedaży informowali, że nie będzie dedykowanych serwerów, więc nie kupowałeś kota w worku. To ONI tworzą grę i ONI decydują jak ma wyglądać. Jeśli się tobie nie podoba, nie kupuj, nie graj w nią. O ile mi wiadomo w grach nie stosują klatek podprogowych, żebyś ciągle powtarzając "muszę kupić mw2" szedł do sklepu . Grasz/kupujesz ponieważ tworzą dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rewelacja. Dlatego konsola nigdy niedorówna PC. Kosnola to taka zamknięta puszka umożliwiająca tylko i wyłącznie zmiane płyt z grą a w kochanym blaszaku można trochę pogrzebać i porobić śmieszne rzeczy a taką konsole żeby zmodować to można najwyżej kopnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... paradoks. IW chciało zapobiec piraceniu ich gry co zmotywowało piratów jeszcze bardziej. Dobra robota IW, nie ma co. Wszyscy gracze, którzy kupili waszą grę bardzo wam dziękują (szczęście, że ja jej nie kupowałem :P)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 14:03, amsterdream napisał:

Widzę że dzieciaki się jarają bo mają nieskończone życie i zmienioną grawitację.


wejdź na żal.pl i tam wylewaj krokodyle łzy. Załóż tam sobie temat i pisz sobie "ŻAL....... " ile żywnie ci się podoba. Polecam użyc ctr+c, ctr+v tak będzie szybciej. Tu nie chodzi o cheat czy hak ośla łąko tylko o dedykowany serwer, fakt że lekko podrasowany ale to po to żeby wzmocnić pointe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek wątpił, że tak to się skończy? :) Ja już w chwili ogłoszenia braku dedyków pisałem, że crackerzy szybko znajdą sposób, żeby jednak takowe dało radę zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Trzeba jednak przyznać, ze efekt końcowy przypomina bardziej Halo 3, niż symulator żołnierza. Dzięki dostępowi do konsoli możliwe jest m.in. modyfikowanie grawitacji, nieskończony magazynek oraz włączanie trybu nieśmiertelności."

Ale wiecie, że to już było wcześniej możliwe? :) Po prostu w konsoli jest masa komend, które można odpalić na serwerze. Pamiętam, że raz na jakiś czas na klanowym dedyku było włączane przyspieszenie albo zmniejszana siła grawitacji. Niezłe jaja były :D No ale to tak tylko dla rozluźnienia - raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 14:20, JayL napisał:

A gracze chcą być traktowani poważnie. Szkoda słów.


To my jesteśmy dla producenta, czy to on robi gry dla NAS? Niech zaczną traktować poważnie graczy, to gracze nie będą robić takich cyrków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować