Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak świat przyjął Assassin`s Creed II?

24 postów w tym temacie

Lepiej lepiej ale mi się wydaje, że to przez lenistwo producentów a nie przez to, że konsola nie wyrabia. Takie GTA na ten przykład, obie wersje konsolowe wyglądały mega dobrze i różnic nie było kosmicznych a tu są. Leniwce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos roznicy w texturach nie widze! Za to widze ciekawostke geograficzna, bo znowu sie okazuje ze Polska nie lezy w Europie. Skoro 2 dni "drogi" rózni US od Europy to gdzie my jestesmy jak dostaniemy ją za 16 dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję wejść na stronę Lens of Truth i tam zobaczyć stosowne porównanie. Wyraźnie widać w tamtym porównaniu że wersja na x360 jest ładniejsza, mniej się przycina oraz tearing występuje 3 krotnie rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Assassin''s Creed II, został bardzo ciepły przez branżę"
chyba komus kilka slowek po drodze wypadlo ;)
a co do gry, to nie moge sie doczekac jej wydania PC :) oby faktycznie misje byly lepsze niz te w czesci 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka się zapowiada, kupię na pewno. Szkoda tylko że nie zrezygnowali z tych wstawek dziejących się w przyszłości, bo przynajmniej mi psuły one strasznie klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wszelkich materiałów na YT wygląda na to, że to jest ta sama nudna gra z paroma nowymi ciosami. Żal. Nudy i flaki z olejem. O pistolecie nawet juz się nie wypowiem, bo już kiedyś to zrobiłem (jest jakieś 10 razy za mały jak na tą epokę) - ba wtedy nawet nie było pistoletów tylko hakownice.
grrr - a jednak to skomentowałem ponownie, nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, a jakiej hypowanej i głośnej gry branża nie przyjęła ciepło? Branża już dawno straciła wiarygodność jesli chodzi o wyznacznik jakości (nie piję tu do AC2, a ogólnie).

AC1 znudził mnie niemiłosiernie. Na podstawie filmików z nowej odsłony "zabójczych" przygód dochodzę do wniosku, ze do kontynuacji nie mam chyba po co podchodzić, czas jednak pokaże. Jedno co Ubisoftowi trzeba przyznać to to, ze potrafią wykreować naprawdę ciekawe i piękne światy, gorzej niesyty ma się sprawa z wypłonieniem ich wciągającą, zróżnicowaną i wymagającą rozgrywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 16:47, DaemonOfPain napisał:

4 grudnia wyjdzie wersja całkwicie spolonizowana, dla tego ten poślizg...

Tylko napisy będą. Poślizg niezły.Jak by dubbing chcieli to jestem pewien że premiera gry by się odbyła po nowym roku a więc dlatego niema wersji całkowicie spolonizowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam prócz lepszej ostrości na PS3 różnic nie widzę. Lubię te porównania, na których nie ma co porównywać. Chyba w obecnych czasach zapomniano, co oznacza słowo RÓŻNICA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować