Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GOG.com szykuje coś mocnego

30 postów w tym temacie

Gog to platforma skierowana głównie na zachód i to ten za oceanem :-). A ja wolę ceny w baksach niż łełro, założyć konto w Paypalu czy do konta w banku kartę do płatności wi nternecie nie problem. Gdyby ceny miały być w złotych to czemu nie miałyby być też w innych walutach. Jak się popatrzy na tamtejsze forum to polaków akurat mało w porównaniu z innymi narodowościami, czemu mamy być lepsi od innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
poplątany trochę ten komentarz a gramowiczowi chodziło pewnie o to, że gdy cena będzie w PLN to będzie mniej załatwiania a i może nawet taniej po przeliczeniu $ na złotówki, dzięki czemu może ich kupić więcej :]
Choć lepszy dolar niż ojro...

Zastanawiam się czy muszą jeszcze wprowadzić poprawki dzięki którym gry będą chodzić na Win7 czy nic nie trzeba ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsekwentna pisownia "Psychonautus"? Rozumiem że kryzys itp, ale jednak newsy powinien chyba pisać ktoś, kto ma coś do czynienia z grami... Skoro już dana wiadomość ma być pozbawiona treści, warto chociaż zadbać o poprawną pisownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 20:57, Namaru napisał:

> I tak w ogóle to zobacz tę listę http://www.gog.com/en/search/ Masa gier, których
w Polsce
> nie widziałem.
Może za młody jesteś, aby niektóre tytuły znać? ;))

Hm, a wiesz ile mam lat? W poście chodziło mi o gry nigdy w Polsce nie wydane i takie właśnie zakupuję na gog.com Nowsze można łatwo zdobyć na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie irytujący ten news. Z jednej strony udaje entuzjastyczną-ale-uczciwą informację publicystyczną, a jednak w każdym zdaniu słychać reklamę innej usługi tej samej firmy CD-Projekt. Zarówno na gram jak i gog ciężko znaleźć informację o właścicielu, więc nieobeznany czytelnik może dać się zwieść. Więc OSTRZEGAM tych którzy uwierzyli choć w jedno słowo z tego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w co tu wierzyć? "Kiedyś w przyszłości GOG zaoferuje coś nowego". To jest jedyna treść tego newsa, poza reklamą GOGa - który jest swoją drogą bardzo dobrym serwisem. Nie ma ryzyka, że ktoś przez tę wiadomość zostanie wprowadzony w błąd, ponieważ jest niemal doskonale beztreściowa i służy tylko wytworzeniu w czytelniku pozytywnych emocji względem GOGa. To całkiem szczytna inicjatywa; tylko powinni się za nią zabrać po prostu inni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 11:02, SpecShadow napisał:

@up
poplątany trochę ten komentarz a gramowiczowi chodziło pewnie o to, że gdy cena będzie
w PLN to będzie mniej załatwiania

Jakiego załatwiania? Czy tak czy siak gdzieś tam dolar jest przeliczany na złotówki. Jeśli ktoś się męczy z paypal to pewnie sam musi o to dbać. Ja używam karty i moje załatwianie ogranicza się do wpisania jej kodu, daty ważności i mojego nazwiska.

Dnia 19.11.2009 o 11:02, SpecShadow napisał:

a i może nawet taniej po przeliczeniu $ na złotówki,
dzięki czemu może ich kupić więcej :]

Zamiast 9.99$ będziesz miał 29.99PLN... taniej...

Elwro

Dnia 19.11.2009 o 11:02, SpecShadow napisał:

To całkiem szczytna inicjatywa; tylko powinni się za nią zabrać po prostu inni ludzie.

Znaczy się mieli by się zająć tym ci ludzie, którzy nie wpadli na taki pomysł i nie wprowadzili go w życie? Bo nie wiem czy wiesz, ale to właśnie CDP ten pomysł zrealizowało (kto go wymyślił - nie wiem, ale pewnie oni) i to całkiem naturalne, że oni się tym zajmują. A może chciałbyś by CDP zostało wykupione przez EA i nagle każda gra sprzedana na GOG.com miała wbudowany securom i limit aktywacji? Taaaak. Najlepiej odpowiedz - jacy to niby inni ludzie mieli by to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 12:19, a_Tomek napisał:

> > I tak w ogóle to zobacz tę listę http://www.gog.com/en/search/ Masa gier,
których
> w Polsce
> > nie widziałem.
> Może za młody jesteś, aby niektóre tytuły znać? ;))
Hm, a wiesz ile mam lat? W poście chodziło mi o gry nigdy w Polsce nie wydane i takie
właśnie zakupuję na gog.com Nowsze można łatwo zdobyć na allegro.

Nie wiem, ale to był taki żarcik z "twinkiem". Znam zdecydowanie większą część tych tytułów i pamiętam ich recenzje w starym CDA (i ich obecność w reklamach sklepów wysyłkowych w tymże czasopiśmie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować