Zaloguj się, aby obserwować  
DevilQ

Tattoo !!! Wszystko o tatułazach

5 postów w tym temacie

W przeciwności do lat poprzednich tatuaż stał się już czymś zupełnie normalnym w naszym społeczeństwie. Dlatego postanowiłem założyć ten temat na moim ulubionym forum. Mam nadzieję ze nie jestem jedynym użytkownikiem gram.pl który jest miłośnikiem tego rodzaju sztuki, dlatego mam nadzieję ze pochwalicie się w tym temacie swoimi arcydziełami. A może myślicie dopiero o swym pierwszym wzorze, może macie jakieś pytania. A być może chcecie wyrazić swoja opinie na ten temat. Zachęcam również do wrzucania ciekawych wzorów jeśli jakimiś dysponujecie może ktoś z pośród nas z nich skorzysta Na początek pokaże wam moje dwa najnowsze Tattoo jeden jest w wersji finalnej a nad drugim prace trwają. Pozdrawiam was gorąco ;-)

20091119212421

20091119212535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 21:28, Harrolfo napisał:


Przykro mi bardzo ze tak wyszło Długo przeszukiwałem forum i nic na temat Tatuaży mi nie znalazło ;-( Nie wiem czemu się tak stało tłumaczyć się nie będę Niestety stało się Decyzje czy wykasować mój temat pozostawię Adminom Ps. Temat o Tattoo w Quizach i zabawach ? coś tu nie teges !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 21:36, DevilQ napisał:

Przykro mi bardzo ze tak wyszło Długo przeszukiwałem forum i nic na temat Tatuaży mi
nie znalazło ;-( Nie wiem czemu się tak stało tłumaczyć się nie będę Niestety stało się
Decyzje czy wykasować mój temat pozostawię Adminom Ps. Temat o Tattoo w Quizach i zabawach
? coś tu nie teges !


Jak wpisywałeś w wyszukiwarkę "tatuŁaże" zamiast "tatuaże" to się nie ma co dziwić, że nic nie znalazło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jet jeden temat o Tattoo i w dodatku niespecjalnie oblegany Dlaczego by nie dać szansy drugiemu ?
Czy takie ciołki jak wy nic innego na forum nie robią tylko szukają tematów które się powtarzają ?
Az się odechciewa korzystać !
Proszę o wybaczenie za moje wykroczenie i proszę Admina o zamkniecie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować