Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Specjalna edycja BioShock 2 z płytą winylową

26 postów w tym temacie

O szit, winyl u nas? Co prawda, Bioshock jakoś mnie nigdy bardziej nie pociągał, ale to może być pierwsza kolekcjonerka, którą zakupię dla gadżetów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho dobra, 99 dolarów u Hamburgerów, a 99 euro u nas. Znamy to nie od dzisiaj. Już dzisiaj wiem, że nie będę miał tyle kasy, by kupić kolekcjonerkę po cenie używanej konsoli, więc grzecznie zapytam- ile będzie kosztować wersja podstawowa i czy będzie wydawana przez jakiegoś polskiego wydawcę ( dobra, Cenega, nvm : p ) oraz czy będzie po polskawemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z winylem genialny, tylko jak to zgrać do mp3 :P

@Wolvie
Mała korekta: płyta winylowa będzie zawierać OST z pierwszego Bioshocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda się zdobyć to cudo to trzeba będzie odkurzyć gramofonik,co uczynię z największą rozkoszą.A dla 2K Games za ten pomysł z winylem to bycza piątka :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogo juz w dolarach, a po przeliczeniu standardowym (1euro=1$) wychodzi kosmos. I serio, nie widze tutaj zadnego "wypasu", ktory moglby usprawiedliwic taka cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1euro to lekko liczac 1,4 dolara według ostatniego wiadomego mi kursu (ale dawno nie sprawdzalem) Więc logicznie myśląc cena europejska powinna wynieść ok 75 euro. Jeśli chcieliby u nas opychac tą grę w kursie 1:1 toby było złodziejstwo. Inna sprawa że przeliczając na złotówki po obecnym kursie pln (4,10 za euro i 2,40 za dolara) oplacaloby kupic grę w usa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolvi:

Z tego co czytałem zaraz po premierze (też kupiłem EK pierwszej części) to nie była wina polaków tylko jakiś kontener jeszcze w stanach spadł i wiele się potłukło, moja była nienaruszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 22:02, Bambadil napisał:

Tym razem nie ma bata i zamawiam jak tylko Cenega da pre-order ;d
I trzeba będzie wykombinować skądś gramofon... ;p


Niekoniecznie bo płyty winylowe są raczej do oglądania i podziwiania, nie do słuchania :P Zresztą przy częstym słuchaniu bardzo szybko byś ją mógł zniszczyć a chyba nie warto ryzykować skoro to samo będziesz miał na CD ;) Sama EK prezentuje się nieźle aczkolwiek ja również bardzo liczyłem na figurkę Big Sister. Szkoda bo nieźle by się prezentowała obok tej Big Daddy''ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 23:15, dave03 napisał:

Niekoniecznie bo płyty winylowe są raczej do oglądania i podziwiania, nie do słuchania
:P Zresztą przy częstym słuchaniu bardzo szybko byś ją mógł zniszczyć a chyba nie warto
ryzykować skoro to samo będziesz miał na CD ;)


A zatem tych, którzy kupują winyla do oglądania/postawienia na półce, można nazwać snobami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co kupują winyle to po prostu kolekcjonerzy. Sam mam kilka takich płyt a gramofonu nie posiadam i nie mam zamiaru go kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować