Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa reklama PlayStation 3 na święto dziękczynienia

19 postów w tym temacie

Nawet biorąc przelicznik normalny, po kursie, to wychodzi, że w USA PS3 jest tańsze o ponad 1/4 :( Nie rozumiem jak można nie mieć PS3 będąc mieszkańcem Stanów Zjednoczonych ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony ostatnio potrafi produkować całkiem śmieszne reklamy które mają w sobie to "coś":)
Denerwujący jest tylko sposób mówienia i efekty wykorzystane w słowach "Playstation"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 14:17, pig_on_the_wing napisał:

fajna ^^
ej, ile w przeliczeniu na ciezko zarabiane przez nas zlotowki, dla przecietnego amerykanina
kosztuje ps3?
nie chodzi mi o matematyczne przeliczenia. tylko ten inny przelicznik (xd)


przecież cena jest na końcu spota- 299$, co wg Google wynosi 838,455671 zł. Po dodaniu 22% kwoty wynosi to 1022 z groszami, w sklepie gram.pl kosztuje obecnie 1199zł, czyli znośnie w sumie

Edit: wg tego http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82aca_minimalna#Przyk.C5.82ady_p.C5.82ac_minimalnych_w_wybranych_krajach_Europy_i_w_USA wychodzi, że w USA zarabia się 2,25 razy więcej niż w Polsce wg stawek minimalnych (Indeks Big Maca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzi jeszcze tax przy kupowaniu (tzn cena $299 to nie jest ostateczna cena jaką płaci się w kasie), więc wydaje mi się, że mimo wszystko w Polsce cena konsoli jest podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 18:11, L33T napisał:

Bo można mieć taniej odtwarzacz Blue ray ?

Niewiele można kupić odtwarzaczy Bluray za cenę poniżej 1000zł, a nietrudno znaleźć taki za 2 tysiaki i więcej. Co więcej, PS3 jest jednym z lepszych odtwarzaczy BR na rynku, a dodatkowo ma często aktualizowany firmware. Poza tym, na odtwarzaczu nie można pograć w gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm "Nie rozumiem jak można nie mieć PS3 będąc mieszkańcem Stanów Zjednoczonych " my o Polsce czy o stanach ?

Grać grają na xboxie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 07:17, L33T napisał:

Ehm "Nie rozumiem jak można nie mieć PS3 będąc mieszkańcem Stanów Zjednoczonych " my
o Polsce czy o stanach ?

O Stanach. Chodziło mi o to, że 300$ to stosunkowo niewiele nawet w Polsce, więc w USA to dla statystycznego hamburgerożercy śmieszny wydatek, a uważam, że PS3 to fajna maszynka. A tak w ogóle, to trochę ironii było w moim komentarzu ^_^

Dnia 23.11.2009 o 07:17, L33T napisał:

Grać grają na xboxie :)

W sumie prawda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie śmieszy dalej to "It does everything" - a można pograć w gry z PSX i PS2 na wszystkich modelach PS3, bo jakoś nie wydaje mi się? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować