Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dante`s Inferno wkracza na ścieżkę herezji

53 postów w tym temacie

INB4 flamewar religijny.
Taka akcja będzie różnie postrzegana, ale i tak osiągnie swój cel - przyciągnie uwagę. O to chodzi w reklamie, nie...? Mission successful.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah jeszcze 3 dni temu smialismy sie w pracy z tej gry a tu prosze taka niespodzianka. Nikt oczywiscie nie klikal w pre-order no bo i po co (gra zapowiadala sie slabo nawet jak na Wii). Trzeba ludziom z biura maly up zrobic co do gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeeeah piękna reklama ;] Nie ma to jak pojechać z zabobonnych ludzi, którzy wierzą w jakiegoś boga czy inne wytwory chorej, przerażonej życiem wyobraźni :] EA przerywa wieki ciemnoty umysłowej i bardzo dobrze :] OWNED!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Afgncap : ja tego nie moge powiedzieć o sobie : akurat korzystałem z laptopa i siedziałem na normalnym krześle ()_() . Co sie stało jak to zobaczyłem : nie muszę chyba mówić . EA Na Presidenta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, brawa dla EA :) Swoją drogą taka produkcja jak Mass We Pray pobiłaby rekordy sprzedaży i odbiła się echem na całym świecie, pomysłowe :)) A granice dobrego smaku? Są przekraczane na każdej katolickiej mszy, gdzie słyszymy o polityce itp., codziennie w radiu maryja, gdzie posłuchać można o antysemityzmie itp. To są granice dobrego smaku. To co zrobiło EA jest po prostu fantastycznie absurdalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego krzyż i klęczniki? A gdzie sztuczna ściana płaczu? Albo dywaniki i wii loty z kompasem wskazującym wschód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem bardzo religijny, ale to jest IMO absolutna przesada. Chociarz muszę przyznac ze trailer mnie rozmieszył, Dante''s Inferno z pewnością nie kupię, nie od wydawcy traktującego klientów jak bydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 16:46, aope napisał:


A granice dobrego
smaku? Są przekraczane na każdej katolickiej mszy, gdzie słyszymy o polityce itp.


Kiedy ostatni raz byłeś na mszy? Podczas swoich chrzcin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, rewelacja, a najśmieszniej to by było gdyby taka gierka faktycznie się ukazała:)
Dobry pomysł na kampanię i choć oczywiście jest konktrowersyjny (nie dla tego że JEST sam w sobie, tylko że ludzie mają takie poglądy jakie mają), to wcale nie uważam, że granica dobrego smaku została przekroczona. Zresztą czemu religia miałaby zasługiwać na jakieś "specjalne" traktowanie? Ot poglądy jak każde inne, np. polityczne (zresztą mają wiele wspólnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować