Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dante`s Inferno wkracza na ścieżkę herezji

53 postów w tym temacie

Heh. A mi tam się pomysł stosunkowow podobał. Nie widze w tym nic złego. Jeżeli istotnie im się chciało stworzyć całą stronę, opisy, filmik, wideo i tak dalej.. to czemu nie ? Pogratulować pomysłu. Filmik po kliknięciu na ''preorder'' też jest niezły. Aczkolwiek szkoda że musieli zrobić z zapytaniem o datę urodzenia. Jakby zaczynał się od razu, sądzę że miałoby to większy efekt.. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dla mnie było to nawet zabawne, szkoda że przy przekierowaniu trzeba było podać wiek, kratka ESRB na spodzie też nieco psuła "niespodziankę" ale ogólnie to dobry pomysł na reklamę :)

Osobiście uważam że jeżeli ktoś ma ochotę iść do kościoła to raczej jest taka możliwość w tygodniu (za granicą także) więc sam sens tworzenia MWP trąci rzeczoną herezją (czyt. zachęcania wiernych do wynalazków typu msze online, bo po co chodzić skoro nie trzeba?), innymi słowy kultywacja lenistwa (siódmy grzech główny)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 10:07, Redgrad napisał:

Kto wmówi starej babci żeby klęczała przed telewizorem z włączonym wii i machała sztucznym
krzyżem. Dla mnie bezsensu :\

A kto wmówił babci, że dobrze zrobi, jak odda swoje PŚU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 10:17, hans_olo napisał:

A kto wmówił babci, że dobrze zrobi, jak odda swoje PŚU?


PŚU? Co to takiego jest?

A ogólnie to za bardzo ta reklama mi się nie podoba. No dobra, może to jest i fałszywa reklama, jednakże EA wg mnie trochę przesadziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 10:30, hans_olo napisał:

Powszechne Świadectwa Udziałowe. Z nich zrodziła się pewna polska fortuna.


No dobra, ale co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 10:43, Piotrbov napisał:

No dobra, ale co ma piernik do wiatraka?

No wiesz - dla mnie to też niemożliwe żeby ludzie tak po prostu oddali ponad 100 zł (zamortyzuj to sobie jeszcze inflacją) jakiemuś batmanowi z Torunia. A jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 10:44, hans_olo napisał:

No wiesz - dla mnie to też niemożliwe żeby ludzie tak po prostu oddali ponad 100 zł (zamortyzuj
to sobie jeszcze inflacją) jakiemuś batmanowi z Torunia. A jednak.


A co ma wspólnego PŚU do Radia Maryja i o. Rydzyka? Bo ja żadnego podobieństwa nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 17:01, Balkoth napisał:

Nie jestem bardzo religijny, ale to jest IMO absolutna przesada. Chociarz muszę przyznac
ze trailer mnie rozmieszył, Dante''s Inferno z pewnością nie kupię, nie od wydawcy traktującego
klientów jak bydło.


"chociarz" ? ...nie mam więcej pytań - nie ma to jak gimnazjalista siedzący przed kompem zamiast przy książkach...
A ja tam mówię - zebrać się kupą, spalić rydzyka na stosie, historia nam wybaczy a nawet wyniesie na piedestał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 10:49, Piotrbov napisał:

A co ma wspólnego PŚU do Radia Maryja i o. Rydzyka? Bo ja żadnego podobieństwa nie widzę.


A czytałeś w ogóle posta na którego odpowiedziałem, czy tylko tak z kontekstu wyrwałeś ostatniego (czyli mojego) i postanowiłeś się podroczyć nie znając w ogóle historii najnowszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 11:18, ChupacabraDK napisał:

"chociarz" ? ...nie mam więcej pytań - nie ma to jak gimnazjalista siedzący przed kompem
zamiast przy książkach...
A ja tam mówię - zebrać się kupą, spalić rydzyka na stosie, historia nam wybaczy a nawet
wyniesie na piedestał!


Mój błąd. Nie mogę edytować poprzedniego posta, więc go nie poprawię. Nie musisz od razu mnie atakowac. Swoją drogą, skąd u Ciebie taka nienawiśc do Ojca Dyrektora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować