Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - serwer testowy znów online

80 postów w tym temacie

"doświadczenie za questy zmieniające się w złoto dla graczy na 60 poziomie" - to mi sie podoba. 60 jest, a do epic mounta daleeeeekooo :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać że ten patch odaje wiele dla casual playerów do jakich się zaliczam. Wreszcie będe miał jakieś epiki :) No i exp zmieniający się w złoto... może kiedyś w końcu będe miał epic mounta.. jeszcz "tylko" 700 gold..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:30, Shinobi416 napisał:

No trzeba przyznać że ten patch odaje wiele dla casual playerów do jakich się zaliczam. Wreszcie
będe miał jakieś epiki :) No i exp zmieniający się w złoto... może kiedyś w końcu będe miał
epic mounta.. jeszcz "tylko" 700 gold..


Powodzenia, bo dostaje się tylko 1 gold za każde 1600 exp :) Czyli generalnie nie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój, po pierwsze póki co dostępny jest tylko serwer PvE, a jak do tej pory na takich serwerach nie można było korzystać z gotowych postaci, po drugie są osoby, które zaraz po zalogowaniu dostają errora i całe czekanie na darmo. Szkoda czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągłe nowości dodawane w patch''ach to największy plus WoW.

To jest wspaniałe że gra niegdy się nie kończy bo ciągle się zmienia.

Chociaż w WoW''ie to co dodają to ciągle to samo tylko w innym opakowaniu: ot kolejny nudny dungeon i potworek, kolejny ciuszek i nic poza tym...

WoW jest przereklamowany i tyle :] adie

PS ale zaraz będziecie po mnie lecieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.a.k. Twoje podejscie jest do tej gry po prostu zwala z nog, gdy tylko zobaczysz temat o WoW musisz se troszke pozrzedzic. Co takiego Ci te kilka pikseli zrobilo, ze tak ich nie znosisz, a moze po prostu ktos Ci placi za antyreklame, ehh Chcesz czy nie, reklama dzwignia handlu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chcesz czy nie, reklama dzwignia handlu"


Otóż to :D WoW wymiata i każdy to wie, nawet dzieci w żłobku - niedługo będą o tym uczyć w szkołach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal twierdze, ze wow to niedkonczony produkt ktory jest konczony w loecie, a gracze bogu chwala blizzard bo da warunki pododowe. Nie widzi was, ze przez 5 lat, nikt na to nei wpadl? mnie by dziwilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam 5 lat i ciesze się, ze mam swoje zdanie. Niestety, cdprojekt nie dal opcji edit a ja nie mam zamiaru poprawiac bledow ktore robie (w nowym poscie), piszac szybko. Niestety zadko mam czas, aby sobie forumowac, bez zawracania czterej liter czyms innym, pozdrawiam :-)
Jak na bardziej zaawansowany wiek, tez zrobiles literowke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie zastanawiajaca jest także skladnia Twojej wypowiezdzi, daje Ci 7 ;-)
Nie rozumiem, jak ludzie ktorzy nie potrafia zbudowac poprawie zdania, moga oceniac wiek innych. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować