Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - serwer testowy znów online

80 postów w tym temacie

No pewnie, że każdy gra w to co chce, ale szkoda że tak rzadko ludzie dają szanse nowym pomysłom.

Niedawno pisaliście o nowym MMO NCsoft i została on skrytykowany przez osoby które grają w WoW bo wydawało się im że gra naśladuje ich grę(śmieszna sprawa bo nic o niej nie wiadomom a jedyne iformacje o niej to kilka screenów). No ale dziwne jest to że takie osoby są bezkrytyczne wobec samego WoW który bynajmniej też naśladuje inne gry. Więc coś tu mi niegra. Nawet nie chcieli mnie słuchać kiedy napisałem że może ta gra być lepsza od WoW i zarazem posiadać ten sam klimat. Fani WoW nie dają szans innym grom.

Nie krytykowanie kiepskich gier rodzi problem ich hermetyczności. Zdecydowanie zbyt często spotyka się klony zamiast innowacyjnych tytułów. I popieranie tych klonów rodzi mój sprzeciw.

Ja mam prawo do krytyki tego co mi się nie podoba. Więc nie wiem czemu wyrażanie mojego zdania skłania was do krytykowania mnie, samego? Nie staracie się bronić waszych przekonań. Tylko staracie się obrzucać błotem mnie. Tak jak kiedyś na każdego co zawadzał mówiono: "komunista", "niewierny", "czarownica", "Żyd" lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko spójrz na to z boku jak to wygląda: miliony osob grają w WoW, wszyscy twierdzą ze jest hitem, a ty jeden mówisz że jest do bani, przedstawiajac na dodatek kiepskie lub nieprawdziwe argumenty....
Owszem, masz prawo krytykowac co ci sie podoba, ale przynajmniejstaraj sie to robic dobrze, i choc troche prawdziwie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boneles, to nie ma sensu. Jesli trafisz na taka osobe to nie zmienisz jej zdania chocby nie wiem co. Wypadaloby zrobic eksperyment i oplacic mu anonimowo WoWa na pol roku. Zgadnij co by wtedy mowil ? No ale przeciez nie o to chodzi zeby placic marne 10 euro devsom za cos takiego jak WoW, ale o to zeby z gory zalozyc ze to jest fuj i sila nieczysta. Kiedys ktos mowil ze ziemia jest plaska :) Sam fakt ze z kazdym newsem na temat WoWa pojawia sie goraca dyskusja o czyms powinno swiadczyc, no ale ..... dajmy spokoj. Kazdy ma swoje zdanie, ja tez nie lubie plackow ziemniaczanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 12:58, J.a.k napisał:

Ja mam prawo do krytyki tego co mi się nie podoba. Więc nie wiem czemu wyrażanie mojego zdania
skłania was do krytykowania mnie, samego? Nie staracie się bronić waszych przekonań. Tylko
staracie się obrzucać błotem mnie. Tak jak kiedyś na każdego co zawadzał mówiono: "komunista",
"niewierny", "czarownica", "Żyd" lol.



Czy ktokolwiek cię tu obraził ??? Ja napisałem ze twoj upór jest analogiczny do postawy braci kaczyńskich (wiem, to mogła być ta obraza i za to przepraszam ;) ), ale nie chcialem cie obrazic, tylko pokazac na przykladzie ze moze to byc troszke chore.
Druga sprawa ze gram w to co mi sie podoba i naprawde mało mnie obchodzi ze gra jest mało innowacyja itd. Jesli jest mi z tym dobrze to nie czuje sie oszukany jak mozna by wnioskowac z twoich wypowiedzi... Co do nowych pomyslow ktore nie dostaja szansy - dobrze ze sa, jednak wiele z nich poprostu przepada, a to dlatego ze sie nie przyjeły gdyz sa zbedne / na siłe udziwnione. Po co wiec mi takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę zeby on zmienił zdania na temat WoW. Mi to loto czy bedzie w to grał czy nie jego strata:) Nie chcę jedynie żeby pisał takie głupoty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie konkursu związanego z patchem 1.10, w którym do wygrania są klucze do bety BC.
Oto fragment regulaminu:

"2. Only entrants from countries eligible to participate will be accepted. Those who are eligible to participate are:

* Participants aged 15 or more residing in:
o France
o Belgium
o United Kingdom
o Luxembourg
* Participants aged 18 or more residing in:
o Germany
o Austria
o Sweden
o Finland
o Denmark
o Norway
o Ireland"

Czy możliwe jest w najbliższej przyszłości, aby na tej liście znaleźli się również Polacy?
Zdaję sobie sprawę, że wynika to raczej z komplikacji prawnych, związanych z tym, że CDProjekt nie jest oficjalnym przedstawicielem Blizzard Entertainment w Polsce, jednak czy w przyszłości może się coś w tej kwestii zmienić??

Wielu Polaków, grających w WoW-a i płacących te same pieniądze, co inni mieszkańcy UE chciałoby mieć taką możliwość. Wiem, że to pytanie może bardziej do Blizza, natomiast Wy jako CD-Projekt macie tu coś do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaca podjal wazny temat
A co do dyskusji to czesto popularnosc nie rowna sie jakosci lecz jesli w WoWa zaczynaja grac ludzie nie zwiazani z grami, jesli gra przenika tak bardzo do swiata realnego ze sie o niej mowi to nie moze byc pospolita gra. To ze gra jest PROSTA (ale w znaczeniu obslugi) nie znaczy ze jest banalna czy prostacka gdyz gry powinni zachecac a nie zneichecac np skomplikowanym interfacem. Nie gralem w GW ale sadze ze w WoWie umiejetnosci tez sa przydatne racja czasem ilosc czasu jest wazniejsza niz umiejetnosci (np farmowanie reputacji) ale WoW ciagle ewoluuje czego przykladem jest ten patch.Imo przedstawienie swiata jest unikalne (niby bajkowe ale jakze pasujace do swiata Warcrafta) i to tez ma znaczenie (jesli nie decydujace) w popularnosci tej genialnej gry. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano tez nie moge sie zalogowac... na Test serwerze ponad 13tys osob w kolejce a normalne serwery chyba wlasnie padly, bo w ogole nie da sie zalogowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizys Krajst ja bym za posty "GW lepsze/gorzsze od WoW bo..."banował bez litości. A teraz on topic: "Your position in queue: 13998" kkthxbyeownedzomgzgz Blizz mógłby wpaść na pomysł dania dwóch serwerów więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.a.K napisal:
"Kiedyś przyznacie mi racje... i tyle"

Heh, czlowieku popadasz w coraz wieksza smiesznosc. Pare tygodni temu sie skompromitowales ze swoja dziwaczna prowkacja, teraz nadajesz jak jakis nawiedzony swiadek Jehowy. THE END IS NEAR , PLAY GW !
Czasami zdarza ci sie utrafic w sedno sprawy ze swoja krytyka, ale jak widze ogolny poziom twoich wypowiedzi, tanie zagrania, nieuzasadnione "czepialstwo", to zaczynam sadzic ze jest to tylko przypadek, a nie efekt trzezwych obserwacji GW i WoWa. Prawienia krytyki nikt Ci nie zabrania. Ale to co ty uprawiasz to jest jakas maniakalna krucjata polegajaca na czepianiu sie kazdego najmniejszego "flawa" w WoWie i jednoczesnym zamykaniu oczu na jego pozytywy, ktore niewatpliwie przewazaja. Twoj GW tez nie jest pozbawiony irytujacych absurdow (pola silowe wokol zbiornikow wodnych), to jak jest, "belki w swoim oku nie widzidzie" ?

"Niedawno pisaliście o nowym MMO NCsoft i została on skrytykowany przez osoby które grają w WoW bo wydawało się im że gra naśladuje ich grę(śmieszna sprawa bo nic o niej nie wiadomom a jedyne iformacje o niej to kilka screenów). No ale dziwne jest to że takie osoby są bezkrytyczne wobec samego WoW który bynajmniej też naśladuje inne gry. Więc coś tu mi niegra. Nawet nie chcieli mnie słuchać kiedy napisałem że może ta gra być lepsza od WoW i zarazem posiadać ten sam klimat. Fani WoW nie dają szans innym grom"

WoW czerpie tylko ogolne koncepcje, a te screeny wygladaly jakby faceci z NCsoft zrobili dokladnego klona (interface).

Tak na marginesie, jestem ciekaw czy GW ma efekty pogodowe i jak one wygladaja, bo jakos nigdy nie mialem szczescia uswiadczyc ich na jakimkolwiek screenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak już wyżej napisałem wy krytykujecie mnie za krytykę, a nie na tym polemika polega.

Ba ja nawet wam napisałem: "Ja mam prawo do krytyki tego co mi się nie podoba. Więc nie wiem czemu wyrażanie mojego zdania skłania was do krytykowania mnie, samego? Nie staracie się bronić waszych przekonań. Tylko staracie się obrzucać błotem mnie. Tak jak kiedyś na każdego co zawadzał mówiono: "komunista", "niewierny", "czarownica", "Żyd" lol."

A wy na to: "Owszem, masz prawo krytykowac co ci sie podoba, ale przynajmniejstaraj sie to robic dobrze, i choc troche prawdziwie:/" - nie napisał czemu pisze nie prawde, tylko że ją pisze i kropka.

"Heh, czlowieku popadasz w coraz wieksza smiesznosc. Pare tygodni temu sie skompromitowales ze swoja dziwaczna prowkacja, teraz nadajesz jak jakis nawiedzony swiadek Jehowy. THE END IS NEAR , PLAY GW !
Czasami zdarza ci sie utrafic w sedno sprawy ze swoja krytyka, ale jak widze ogolny poziom twoich wypowiedzi, tanie zagrania, nieuzasadnione "czepialstwo", to zaczynam sadzic ze jest to tylko przypadek, a nie efekt trzezwych obserwacji GW i WoWa. Prawienia krytyki nikt Ci nie zabrania. Ale to co ty uprawiasz to jest jakas maniakalna krucjata polegajaca na czepianiu sie kazdego najmniejszego "flawa" w WoWie i jednoczesnym zamykaniu oczu na jego pozytywy, ktore niewatpliwie przewazaja. Twoj GW tez nie jest pozbawiony irytujacych absurdow (pola silowe wokol zbiornikow wodnych), to jak jest, "belki w swoim oku nie widzidzie" ?" - no a tutaj ten gość już totalnie przesadził. Ja nawet nie wspomniałem o GW. Pewnie on nawet nie przeczytał tego co pisałem, a już mnie krytykuje.

Czy ja wam przeszkadzam w osiągniećiu pełni szczęścia że tak was denerwuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weźcie wreszcie skończcie porównywać WoWa z GW itd... to nie ma sensu... a nie przepraszam, 1 jest :D Robienie burdelu w każdym temacie o tychże grach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>J.a.K
Twoja nowa taktyka - "swietego oburzenia" na fanow WoW za to ze sie ciebie czepiaja mimo iz nic nie piszesz o GW w newsach o ich grze jest kompletnie niepowazna. Przeciez wszyscy doskonale znaja twoje nastawienie do obu tych gier, zreszta sam zaczales ja stosowac dopiero od niedawna, wczesniej bez zenady porownujac GW do WoWa w newsach. Zachowujesz sie w tym momencie jak zwykly troll - GW w newsach o GW wychwalasz pod niebiosa, WoWa zas bezlitosnie krytykujesz i czerpiesz niesamowita satysfakcje gdy ktos zirytowany takim podejsciem podejmie z toba polemike. Tak sie akurat sklada ze przeczytalem dokladnie wszystkie posty w tym temacie, bo mam taki zwyczaj ze nigdy nie zabiram glosu dopoki dokladnie neir ozeznam sie w dyskusji. Dlatego napisalem ze zgadzam sie z niektorymi twoimi opiniami, czyli np z tym ze w dodatkach i patchach do wowa sa same "odgrzewane kotlety", zreszta sam na to zwracalem uwage swojego czasu. Dlatego moja rada - jesli zamierzasz krytkowac WoWa to badz obiektywny: wytkij bledy ale dostrzez tez pozytywy, nie wypowiadaj sie na zasadzie "WoW to wszystko co najgorsze", tylko dlatego ze wiekoszosc uwaza ja za lepsza niz twoj ukochany GW, bo to cie tak na prawde gryzie, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam przedmówcę.. Zawsze musisz dodawać swje 3 grosze do każdego newsa o WoW-ie.. I wiesz co OŚMIESZASZ SAM SIEBIE! Czemu tak napisałem? Bo w tą gierkę grałeś podobno zaledwie kilka godzin.. To nawet nie jest dobrze gierką nazwane.. A piszesz o jej minusach itp.. Gdy nie znasz mechaniki gry i wypowiadasz się tak jakbyś w nią grał długo i zna.. A czemu często się z tobą "sprzeczamy" bo zdarza ci się pisać brednie na temat WoW-a.. Czego na tym forum jest (twoich postów) masa.. Moge nawet zacytować/podać przykłady jak chcesz tylko musiałbym mieć jeden dzień by wszystko odnaleść.. Czemu czepiasz się WoW-a gdy tak na prawdę nie masz pojęcia "z czym to się je"?? No odpowiedz na moje pytanie? A i nie odpisuj mi że grając przez 3 godziny gra ci się nie spodobała bo nie chce umierać ze śmiechu:P Zresztą jeśli do czegoś z góry jest się uprzedzonym to trudno na coś spojrzeć pozytywnie gdy na starcie miesza się to z błotem!

Odczep się od fanów WoW-a!! Co mnie obchodzi że to gra zrobiona przez Blizza i dlatego taka popularna.. A gdyby to zrobiła inna firma to by bez echa przeszło.. Ale tak się nie stało. Mnie WoW zaczarował grywalnością, podejściem do rozgrywki, stylem gry, WIELKOŚCIĄ, i wszystkim tym co dobre wymyślili w tej gierce i wymyślają nadal! Przykleiłeś się do WoW-a jak mucha do g...:P Po co ci to? Nie grasz w to! A czepiasz się za każdym razem i udajesz znawcę i piszesz jaki to WoW zwykły itp.. Dla mnie jest fantastyczny bo świetnie wykonany! A co mnie obchodzą nowe pomysły gdy mi się nie podobają? Nie wszystko co nowe jest dobre! Blizz zapracowałna swoją markę.. Jest tak a nie inaczej więc nie gdybaj bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować