Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 fortuny nie pochłonął...

58 postów w tym temacie

Dziwne to: narzędzia do produkcji coraz lepsze, łatwiejsze w obsłudze i pozwalające szybko uzyskać efekty, gry coraz krótsze, a mimo to coraz więcej się wydaje na produkcję :|
Coś czuję, że połowę jak nie więcej wzięli marketingowcy i zabezpieczenia, które pewnie padły już przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież samo nagrywanie głosów w GTA, pewnie zajęło im z rok.
MW2 nie ma co się porównywać, skalowo GTA IV jest dużo obszerniejsze, i imo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mówi się, że robienie gier jest nieopłacalne :P mógłbym wymienić w tej chwili mnóstwo gier, które były dużo lepsze, dłuższe, grywalniejsze i z lepszą fabułą, które się dużo gorzej sprzedały, albo nie przyniosły zysków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 04:22, Minsc_i_Boo napisał:

a ja się zastanawiam co się w zasadzie tak dobrze sprzedaje.


W zasadzie to sie sprzedaje dobrze to, co zostalo odpowiednio zareklamowane. ~150mln wydanych na reklame MW2 daje wynik najlepiej sprzedajacej sie gry. Sam produkt juz jest mniej wazny, aczkolwiek musi spelniac pewne standardy - reszta to zawodowe pranie mozgu serwowane nam przez media :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na xfire mam powyżej stu godzin, grę przeszedłem dwa razy, bez grania w multi :P.

Co do samego newsa - błagam was, przestańcie już pisać o MW2...Bo aż niedobrze się robi ;x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 08:49, Baluk25 napisał:

Ja na xfire mam powyżej stu godzin, grę przeszedłem dwa razy, bez grania w multi :P.

Co do samego newsa - błagam was, przestańcie już pisać o MW2...Bo aż niedobrze się robi
;x.


Ale to tak praktycznie z tym pisaniem jest wszędzie... To co to będzie jak wyjdzie Diablo III czy Starcraft II ??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnimanije, wnimanije! Gawarit GRAM-W-MW2.PL

Po raz kolejny w ciągu ostatnich tygodni dostajemy dowód na to, że gram.pl zmieniło nazwę. Naprawdę zaczynam się zastanawiać (a sądząc po komentarzach w innych wątkach - nie tylko ja) co redakcja tego serwisu ma z wychwalania MW2 pod niebiosa i z napędzania całego tego hype''u.

Ludzie, do jasnej anielki, ILE MOŻNA?! Weźcie sobie na wstrzymanie, bo to już naprawdę przestaje być śmieszne! Zachowujecie się jak PRowa maszynka Infinity Ward!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 07:51, Scorpio100 napisał:

GTA4 Single 20-60 lub więcej godzin
Modern Warfare Single 5-7 godzin

Róznica jest nie tylko w kosztach.

tak a należy pamiętać że w GTA 4 można singla na różne sposoby przejść, a MW 2 pewnie liniowy tak jak każdy poprzedni, chyba że wybory typu "pójdę lewą ścieżką i zabiję 50 żołnierzy albo prawą i też ich zabiję 50" ktoś nazywa nie liniowością..
dziwie się że przy otwarciu strony jest styl left 4 dead 2 a nie MW 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co już ktoś napisał - czy do cholery jasnej na każdej stronie o grach, jak się tylko wejdzie widać newsy o MW2? Dosłownie jak jakiś spam. To już męczące. Dobrze. Wiemy. Jest super, wspaniale, dużo zarobiło. Suuupeeer. Ale mi się ta gra za cholerę nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 09:49, Lord_Polish napisał:

To co już ktoś napisał - czy do cholery jasnej na każdej stronie o grach, jak się tylko
wejdzie widać newsy o MW2? Dosłownie jak jakiś spam. To już męczące. Dobrze. Wiemy. Jest
super, wspaniale, dużo zarobiło. Suuupeeer. Ale mi się ta gra za cholerę nie podoba.


To, że tobie się nie podoba nie znaczy, że innym też nie. Mi nawet kampania bardzo się spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pamiętajcie, że na sukces MW2 złożyły się też sukcesy poprzednich części. Gdyby MW2 było nową marką nie zarobiłoby tyle kasy.

btw o ile dobrze pamiętam Wiedźmin kosztował jakieś 35 milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 09:28, Ringno5 napisał:

Wnimanije, wnimanije! Gawarit GRAM-W-MW2.PL

Po raz kolejny w ciągu ostatnich tygodni dostajemy dowód na to, że gram.pl zmieniło nazwę.
Naprawdę zaczynam się zastanawiać (a sądząc po komentarzach w innych wątkach - nie tylko
ja) co redakcja tego serwisu ma z wychwalania MW2 pod niebiosa i z napędzania całego
tego hype''u.

Ludzie, do jasnej anielki, ILE MOŻNA?! Weźcie sobie na wstrzymanie, bo to już
naprawdę przestaje być śmieszne! Zachowujecie się jak PRowa maszynka Infinity Ward!



Agree... Czyli 6245 odcinek z serii GRAM: MW2 to i tamto. Gdyby to chociaż były jakieś ciekawe newsy a nie zapchajdziury. Czyżby newsy sponsorowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować