Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 fortuny nie pochłonął...

58 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2009 o 12:17, pridem napisał:

Dziwni sa ludzie ktorzy uwazaja ze gra by byla grywalna musi miec slaba grafike i super
widocznosc, najlepiej podswietlane postacie. Kiedys po prostu grafika byla slaba w grach
w porownaniu do tego co mamy teraz i tak sie gralo bo postacie zlewaly sie z tlem. Ktos
kto nie potrafi sie dostosowac po postu sobie nie radzi w grach coraz bardziej wygladem
przypominajacych "realny swiat". CSa graj bo w to moze zagrac kazdy niezaleznie od tego
jakiego ma kompa i tyle, stad cala popularnosc bo gier grywalniejszych jest spoooor .


Nie zgodzę się, kiedyś rzeczywiście grafika nie była najważniejsza, może inaczej...była na tyle dobra na ile pozwalał im sprzęt, ale za to twórcy skupiali się na grywalności, fabule, klimacie itd. Teraz najważniejsza jest grafika i kampania reklamowa. Można zrobic grę która będzie super graficznie, ale co z tego skoro fabuła, grywalność i klimat będą słabe (DOOM 3 ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Przeskok między kolejnymi częściami (I-II-III-IV) gta jest ogromny. Nawet między III a vice city. A MW - MW2? Dlatego nie mogę się doczekać każdej kolejnej odsłony gta. Za każdym razem jest lepsza i rewolucyjna w stosunku do poprzedniej części. Poza tym gta przebyło drogę 3 generacji a MW jest w jednej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 11:50, elmo-X napisał:

Co do WCG raczej nie pojadę bo pewno są lepsi jak wszędzie, ale np. chciałbyś oglądać
na każdych zawodach te same stroje, piłki i te same hale ?? Jeśli byłoby tak w normalnym
sporcie nikt by nie oglądał ciągle tego samego... na igrzyskach też są zmieniane/dodawane
konkurencje aby urozmaicić widowisko... raczej podobnie bedzie z WCG


Ja tam w realnych sportach widzę ciągle to samo np. taka piłka nożna ciągle 22 facetów biega po zielonej trawie, o dziwo nie dodają HDRów bloomów i quick killi ;]
No tak koszulki maja inne, ale w CS też możesz sobie tagi wybrać i uwierz mi gdyby ta gra miała lepsza grafikę to i tak zawodnicy ustawiali by ja na minimum poza rozdzielczością i wygładzaniem krawędzi. To jest sport tutaj grafika się nie liczy. To tak jakbyś się przyczepił do samochodu WRC, że nie ma głośników JBL i skórzanej tapicerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 12:17, pridem napisał:

Dziwni sa ludzie ktorzy uwazaja ze gra by byla grywalna musi miec slaba grafike


Nie myślisz od tyłu, dziwni są ludzie którzy myślą, że jak gra ma grafikę to jest grywalna. Jakby nie było grafika jest potrzebna głównie producentom sprzętu, same bajery graficzne dostrzegamy może przez pierwsze 2 h grania później już nas nie obchodzą i zostaje sama grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 12:44, marcinsud napisał:

Nie myślisz od tyłu, dziwni są ludzie którzy myślą, że jak gra ma grafikę to jest grywalna.
Jakby nie było grafika jest potrzebna głównie producentom sprzętu, same bajery graficzne
dostrzegamy może przez pierwsze 2 h grania później już nas nie obchodzą i zostaje sama
grywalność.

A zazwyczaj grywalność kończy się szybciej niż zainteresowanie grafiką ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dedyki na pewno będą-trzeba będzie tylko za nie zapłacić! Zastanawiające jest czemu gra która w singlu trwa ok.5h a w multi jest tylko 17 map +20 w Specjal Ops-zajmuje 2dvd 11GB razem? Gdzieś tam wyczytałem , że gra oferuje więcej niż obecnie i zostanie to odblokowane kolejnymi patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 12:47, onimusza666 napisał:

Gdzieś tam wyczytałem , że gra oferuje więcej niż obecnie i zostanie to odblokowane
kolejnymi patchami.


Masz na myśli płatne dlc? ;]

DawSolo---> za 1/20 tej kwoty mógłbyś żyć do końca życia w luksusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2009 o 12:46, hans_olo napisał:

A zazwyczaj grywalność kończy się szybciej niż zainteresowanie grafiką ;].


No nie wiem ostatnio sobie znowu po latach odpalam HL 1 jak wygląda każdy może zobaczyć. Pierwsza myśl WTF jak to wygląda, ale mówię sobie "pamiętasz kiedyś było ok" i tak sobie gram i zagrywam się do 4 w nocy, bo grafika już mnie przestała razić. Podobnie miałem z falloutem, gothiciem, morrowindem i wieloma innymi grami do których wracałem po latach. Dla porównania wiele z tych dzisiejszych ''marketingowych'' tytułów kończę, bo już za nie zapłaciłem i jestem pewien że już nigdy do nich nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że mnie nie zrozumiałeś :P... możliwe, że powinienem lepiej dobrać słowa, żeby było bardziej jasno napisane. Ale co mi tam, nie chce mi się :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 11:40, elmo-X napisał:

Co wy widzicie w tym CS`ie ? Bo ja tylko 10 letnią grafike(ja juz ktos tam wyzej napisał),

>/ciach/
I

Dnia 22.11.2009 o 11:40, elmo-X napisał:

Co do WCG raczej nie pojadę bo pewno są lepsi jak wszędzie, ale np. chciałbyś oglądać

>/ciach/

Dla Twojej informacji CoD4 u mnie na promodzie i z hifps configiem wygląda jak CS.. jeśli nie gorzej. Nie wiem, od kiedy grywalność maleje wraz ze starością gry, albo gra jest super albo nie jest super. Skoro CS siedzi w tym WCG n-ty rok, to chyba są tu powody ku temu?

A co do drugiego posta, to moim zdaniem bardziej liczy się to, co gracz pokaże swoją grą, niż to, na czym ją pokaże. Co roku w FPSach klany wyskakują z nowymi pomysłami na grę, co jest niestety bolączką RTSów (mówie głównie o grach Blizza). O ile w takim W3 da się coś jeszcze wydziergać w stylu jakiś pr0s zrobił nową taktykę i wszystkich gwałci, o tyle w takim Starcrafcie nie ma już prawie nic. Co tu mówić, gra ma prawie 12 lat, a nowe taktyki skończyły się dobre kilka lat temu. I to, o czym mówisz, co wg. Ciebie teraz jest w CSie, już jest w Starcrafcie- dwaj Azjaci na przeciwko i ten, który przez przypadek kichnie i w efekcie tego nie utrzymał APM na poziomie tych 500 przegrywa, bo nie nacisnął tej budowli i nie zrobił kolejnego żelka/hydry/innego szitu.

Jak dla mnie MW2 by zrobiło furorę na PC, gdyby były dedykowane serwery.. bo wtedy rzeczywiście rozgrywka klanowa miała by sens. Efekt? Powiedzmy ponad połowa klanów CoD4 (a może nawet CoD WaW) przechodzi na MW2 i jest hepi. Tak to tylko zabili PC. Ja już podziękuję, czekam na nowego CoDa od Treyarch i błagam- nie spier***cie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 13:07, hans_olo napisał:

Możliwe, że mnie nie zrozumiałeś :P... możliwe, że powinienem lepiej dobrać słowa, żeby
było bardziej jasno napisane. Ale co mi tam, nie chce mi się :P.


Nie byłem do końca pewny, ale teraz zrozumiałem co miałeś na myśli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 12:52, DawSolo napisał:

"Fortuny nie pochłonął..."

Eh, ja za 1/5 z tych 50 baniek mógłbym żyć w luksusie do końca życia. :P


Skromny jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 12:53, Budo napisał:

> Gdzieś tam wyczytałem , że gra oferuje więcej niż obecnie i zostanie to odblokowane

> kolejnymi patchami.

Masz na myśli płatne dlc? ;]

DawSolo---> za 1/20 tej kwoty mógłbyś żyć do końca życia w luksusie.


Oj nie. Mam parę wydatków zaplanowanych. :D

Dnia 22.11.2009 o 12:53, Budo napisał:

> "Fortuny nie pochłonął..."
>
> Eh, ja za 1/5 z tych 50 baniek mógłbym żyć w luksusie do końca życia. :P

Skromny jesteś :D


Ktoś musi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 09:52, Redgrad napisał:

To, że tobie się nie podoba nie znaczy, że innym też nie. Mi nawet kampania bardzo się
spodobała.


Głównie, to chodzi mi o to, że mogliby przestać spamować już o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś kiepska chyba jednak ta kampania, bo ja nawet nie mogę zapamiętać tytułu. Obecnie muszę się specjalnie zastanawiać, to w końcu uda mi się rozgyźć skrót MW2, ale i tak pierwsze co mi przychodzi do głowy to MechWarrior 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja, gra bardzo dobra jednak kampania dość krótka. Trzeba przyznać, że Infinity Word zrobiło interes w dyche. Zresztą kto się tego nie spodziewał :) A co do budżetu do GTA IV, to nie jest to dla mnie żadnym zaskoczeniem, gdyż Liberty City jest wielkie, a sama gra posiada długi i interesujący wątek główny.Jak dla mnie ten artykuł zasługuje na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko takie GTA jest o wiele większą grą a więc niema co się dziwić że koszta większe. O Gran Turismo 5 dużo się mówi a jeszcze nie miała premiery, no oprócz Prologue ale to takie raczej demo. Na marce Call of Duty zarabiają duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować