Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 fortuny nie pochłonął...

58 postów w tym temacie

Dla mnie to i tak dużo lepsze jest gta. Ta seria to fenomen w porównaniu do którego całe call of duty się nie umywa. Co dopiero sama gra MW2. Oczywiście taka jest moja opinia. Mogliby dać w Call of duty widok nóg jak w mirrors edge i cały czas ulepszać serię. Bo takie drobne zmiany jak między MW a MW 2 nie robią na mnie większego wrażenia. Osobiście nie interesuję się CODem a niedługo zabieram się za dodatki do gta 4 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak dużo jak na grę w której nie ma nic nowego.
Kopia MW1 i tyle. Po prostu parę usprawnień lekko wszystko polepszone. Jestem ciekaw czy tutaj tez wliczony marketing jest w tą sumę bo chyba on więcej pochłonął.

Teraz pewnie mnie ktoś zbojkotuje ale ja akurat mam dość polityki Acti i marki CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jakby IW przeznaczylo pieniadze na produkcje MW2 w wersji dla Pc... a nie lichy port z XBOXa to napewno wiecej by wydali niz te 40-50milionow.... a tak wyprodukowali an konsole... przerzucili port na Pc wycieli to i owo i wersja na PC gotowa....

a porownywanie z innymi produkcjami nienalezacymi do tej samej kategorii (nie FPS) mija sie z celem.... bo tak mozna w nieskonczonosc jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 10:40, Slappy napisał:

To i tak dużo jak na grę w której nie ma nic nowego.
Kopia MW1 i tyle. Po prostu parę usprawnień lekko wszystko polepszone. Jestem ciekaw
czy tutaj tez wliczony marketing jest w tą sumę bo chyba on więcej pochłonął.

Teraz pewnie mnie ktoś zbojkotuje ale ja akurat mam dość polityki Acti i marki CoD.

Cóż - ja tekst o wtórności powtarzam z każdą częścią CoD od dwójki i już się przyzwyczaiłem do bluzgatorów. Witam w klubie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to najlepiej udowadnia, że MW2 jest tylko dodatkiem do CoDa4. Ale co tam, ludzie za sam dodatek zapłacą 10$ więcej niż za podstawkę .... To jest porażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście grałem może w jedną część CoD hm... ze 3 lata temu ?? I mi totalnie nie podchodziły klimaty 1-2 wojny światowej, ta część natomiast bardzo mi się podoba....zachowana w klimacie współczesnym. Grafika bardzo dobra, multiplayer świetnie zrobiony( dla mnie najważniejsza część gry) a tez prawda ze singleplayer zostal rozpisanyt na małą liczbe godzin...

IMHO mi najbardziej pasuje ta częsc CoD...

PS. mam nadizeje ze zastąpi to na WCG tego posranego i prymitywnego CS`a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 10:54, elmo-X napisał:

PS. mam nadizeje ze zastąpi to na WCG tego posranego i prymitywnego CS`a


Zapomnij. Bez dedykowanych serwerów oficjalnych to gra do e-sportu nie wejdzie nigdy.

CS prymitywny? Może, ale gra się w niego odkąd powstał, a o MW 2 pewnie obecni fani zapomną z chwilą premiery trójki. Zresztą nie łapię Twojego nienawistnego postu. I tak na WCG pewnie nigdy nie pojedziesz to co Ciebie obchodzi jakie gry tam są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na WCG? wersja PC z tak wykastrowanym komponentem sieciowym nie ma szans. Tego "prymitywnego" CS może zastąpić co najwyżej CS:S. MW2 nie ma szans jako gra, która jest całkowicie obdarta ze wsparcia dla społeczności graczy jak klany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 09:28, Ringno5 napisał:

Po raz kolejny w ciągu ostatnich tygodni dostajemy dowód na to, że gram.pl zmieniło nazwę.
Naprawdę zaczynam się zastanawiać (a sądząc po komentarzach w innych wątkach - nie tylko
ja) co redakcja tego serwisu ma z wychwalania MW2 pod niebiosa i z napędzania całego
tego hype''u.


Weź pod uwagę, że mamy kryzys. Autory newsów też muszą z czegoś żyć (w chwili obecnej na temat MW 2 pisało 6 news-manów, co mnie osobiście bawi, być może mamy sytuacje gdzie padł rozkaz News at will). Kto chciał kupić te grę to kupi, jak ktoś ulegnie tej nagonce to też kupi, Ci co mają to w ..... będą nadal mieli to w .....

Dnia 22.11.2009 o 09:28, Ringno5 napisał:

Ludzie, do jasnej anielki, ILE MOŻNA?! Weźcie sobie na wstrzymanie, bo to już
naprawdę przestaje być śmieszne! Zachowujecie się jak PRowa maszynka Infinity Ward!


News, który wzbudza jakoś reakcje, uczucia, odczucia to dobry news. Generalnie nie interesuje się tym gatunkiem gier i co więcej żyłem przez długi czas w błogiej nieświadomości co to jest to MW 2, lecz deszcz newsów z MW 2 w tytule sprawił, że musiałem pozbyć się niewiedzy. Nadal mnie nie obchodzi ten tytuł, choć bawią mnie pewne kwestie, pseudodramaturia - bojkoty itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy widzicie w tym CS`ie ? Bo ja tylko 10 letnią grafike(ja juz ktos tam wyzej napisał), grywalnosc conajwyzej przeciętna(dobra to moze 5 lat temu była), obecnie jest wiele gier które na łeb na szyję biją tego CS`a, z całym szacunkiem ale nie przekonam sie do CS`a..... tak btw. skąd swtierdzacie że nie będzie wspracia serverowego?? Pracujecie w activision ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo go nie ma geniuszu, bo ponad 200 tys. podpisów pod petycją zostało zignorowane i wyśmiane przez przedstawiciela IW, bo tysiące ludzi na oficjalnym forum IW jest bezczelnie ignorowanych, bo facet z supportu Acti powiedział, ze nie ma takich planów... mam wymieniać dalej? CS to jest czysty gameplay bez udziwnień nastawiony na grę zespołową i klanową, CoD4 (sam go lubię) i MW2 (bleh) to są gry nafaszerowane dodatkami, często zbędnymi (stąd PAM czy dzisiejszy Promod na CoD4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do WCG raczej nie pojadę bo pewno są lepsi jak wszędzie, ale np. chciałbyś oglądać na każdych zawodach te same stroje, piłki i te same hale ?? Jeśli byłoby tak w normalnym sporcie nikt by nie oglądał ciągle tego samego... na igrzyskach też są zmieniane/dodawane konkurencje aby urozmaicić widowisko... raczej podobnie bedzie z WCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu (po nieproduktywnej wymianie poglądów) chciałbym tylko zauważyć, że realne koszty takze powinny zawierać promocję produktu w mediach, a tutaj to już grube setki milionów $ poszły. Takiego hype''u nie było nigdy wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja takiego hype`u nie było... dopiero się dowiedziałes ze rynek gier własnie teraz nabiera rozpędu marketingowego ? Propnuje sie przyzwyczaic bo będzie to coraz czesciej spotykane

no cóż szkoda że nie będzie wsparcia (twoje argumenty przekonały mnie) ale mnie nie kręci bieganie po kwadratach i prostokątach w cs`ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"MODERN WARFARE 2 FORTUNY NIE POCHŁONĄŁ..." co słychać , co widać i co czuje każdy co grał w COD4 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze tak na marginesie. Nie wiem jak tam z forsą stoi autor newsa, ale dla mnie 50 milionów dolarów to jest fortuna i to konkretna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwni sa ludzie ktorzy uwazaja ze gra by byla grywalna musi miec slaba grafike i super widocznosc, najlepiej podswietlane postacie. Kiedys po prostu grafika byla slaba w grach w porownaniu do tego co mamy teraz i tak sie gralo bo postacie zlewaly sie z tlem. Ktos kto nie potrafi sie dostosowac po postu sobie nie radzi w grach coraz bardziej wygladem przypominajacych "realny swiat". CSa graj bo w to moze zagrac kazdy niezaleznie od tego jakiego ma kompa i tyle, stad cala popularnosc bo gier grywalniejszych jest spoooor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tą grę zaliczył raczej do dodatków bo właśnie tyle tam jest nowego. A z gta S A do IV jest przeskok niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować