Zaloguj się, aby obserwować  
kabak5

[m]

47 postów w tym temacie

Od jakiegoś czasu zrobiło się głośno na temat strony [m]. To strona dzięki której można wygrać niesamowite nagrody za specjalne pieniądze(Ptz). Zdobywamy je codziennie się logując czy odpowiadając na pytanie dnia. Punkty zyskujemy zapraszając innych do lockerza co czyni tą sronę bardziej vipowską. Jeśli ktoś jest ciekaw zobaczenia tej strony bardzo proszę o podanie maila w poście. Dla was to 5 minut, a dla mnie bardzo pomocne ;)
Ponadto proszę opinię na temat tej strony i wszelakie przemyślenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nie zrozumiał. Dyskusja nt. tej stronki może być, ale proponowanie zaproszeń, za które dostajemy punkty, to przegięcie pały. Może normalnie o tym podyskutujemy? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:28, KlocekLego napisał:

Kolejny nie zrozumiał. Dyskusja nt. tej stronki może być, ale proponowanie zaproszeń,
za które dostajemy punkty, to przegięcie pały. Może normalnie o tym podyskutujemy? :|

Sry zapomniałem o tym napisać a miałem to w głowie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... Osobiście posiadam 473 punkty. W środę, bodajże, przyszła mi koszulka od nich za bycie w Z-List ;) Zbierałem na iPoda Touch 8GB, ale jak dzisiaj patrzyłem, to poznikało ponad 100 nagród z kategorii Electronics. Z innych również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:35, kabak5 napisał:

Tam dużo rzeczy już nie ma. A pro po Z-list. Co ona daje tzn. jakie korzyści?

A te rzeczy będą jakoś reupowane czy po prostu czekać trzeba na skończenie zapasów? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:44, mlynar911 napisał:

> Tam dużo rzeczy już nie ma. A pro po Z-list. Co ona daje tzn. jakie korzyści?
A te rzeczy będą jakoś reupowane czy po prostu czekać trzeba na skończenie zapasów? ;p

No tak. Co jakiś czas donoszą ten towar bo jakby nie było nagród to po co dalej się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:35, kabak5 napisał:

Tam dużo rzeczy już nie ma. A pro po Z-list. Co ona daje tzn. jakie korzyści?

Podwojenie punktów przy logowaniu i odpowiadaniu na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:47, kabak5 napisał:

No tak. Co jakiś czas donoszą ten towar bo jakby nie było nagród to po co dalej się bawić.

A możesz mi trochę przybliżyć ten temat ? Jak to się wszystko rozgrywa? Opowiadaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:48, mlynar911 napisał:

> No tak. Co jakiś czas donoszą ten towar bo jakby nie było nagród to po co dalej
się bawić.
A możesz mi trochę przybliżyć ten temat ? Jak to się wszystko rozgrywa? Opowiadaj ;]

Co jakiś czas dochodzą nowe nagrody. Informuje się z rana na głównej stronie i cóż... Kto pierwszy, ten lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz moge Ci wysłać inva bo nagrody są przednie np. Ipod shuffle notebooki, xboxy, gry pc i na konsole. I wiele więcej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:52, kabak5 napisał:

Jeśli chcesz moge Ci wysłać inva bo nagrody są przednie np. Ipod shuffle notebooki, xboxy,
gry pc i na konsole. I wiele więcej ;D

No możesz wysłać ale chciałbym się o tym więcej dowiedzieć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co więcej - jeśli dostajesz zaproszenie, to potwierdzając je, bierzesz udział w takiej gierce flash, w której zbierasz zlatujące punkciki - po 1, 2 i 3. No i dane adresowe musisz podać prawidłowe. W polu State wpisujesz PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj maila. No cóż sam od niedawna zbieram. Zdobywasz pkt za pomocą odpowiedzi na pytanie dnia, zapraszanie innych i logowanie codziennie. Za pierwszym razem grasz w gre gdzie możesz zdobyć 40 ptz. Nagrody to nie fake mój kumpel wygrał już koszulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2009 o 21:54, mlynar911 napisał:

No możesz wysłać ale chciałbym się o tym więcej dowiedzieć ;]


Nie napalaj się zbytnio, bo wszystko w teorii pięknie wygląda, ale nie znaczy to, że nie jest to po prostu zmyślne oszustwo. Jeszcze nie widziałem by ktokolwiek dostał od nich jakąś przesyłkę (no, chyba że liczyć badziewną koszulkę, na którą się czeka 2-3 tygodnie). Poza tym stronka jest ostra zabugowana, zbierasz te punkty, zbierasz i nagle bug, znikają Ci wszystkie. Pisanie maili do supportu nie daje efektu. Imo nie warto się tym zainteresować, niedługo wyjdzie, że to żart i będzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 22:00, Outlander-pro napisał:

Nie napalaj się zbytnio, bo wszystko w teorii pięknie wygląda, ale nie znaczy to, że
nie jest to po prostu zmyślne oszustwo. Jeszcze nie widziałem by ktokolwiek dostał od
nich jakąś przesyłkę (no, chyba że liczyć badziewną koszulkę, na którą się czeka 2-3
tygodnie). Poza tym stronka jest ostra zabugowana, zbierasz te punkty, zbierasz i nagle
bug, znikają Ci wszystkie. Pisanie maili do supportu nie daje efektu. Imo nie warto się
tym zainteresować, niedługo wyjdzie, że to żart i będzie :o

Ooo słowa krytyki zawsze się przydają ;] obczaję co i jak. Ale nie spodziewam się zbyt wiele po takim masowym czymś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 22:00, Outlander-pro napisał:


> No możesz wysłać ale chciałbym się o tym więcej dowiedzieć ;]

Nie napalaj się zbytnio, bo wszystko w teorii pięknie wygląda, ale nie znaczy to, że
nie jest to po prostu zmyślne oszustwo. Jeszcze nie widziałem by ktokolwiek dostał od
nich jakąś przesyłkę (no, chyba że liczyć badziewną koszulkę, na którą się czeka 2-3
tygodnie). Poza tym stronka jest ostra zabugowana, zbierasz te punkty, zbierasz i nagle
bug, znikają Ci wszystkie. Pisanie maili do supportu nie daje efektu. Imo nie warto się
tym zainteresować, niedługo wyjdzie, że to żart i będzie :o

Ludzie podostawali laptopy i inne pierdoły, więc... :| Nawet są screeny, zdjęcia itp. Pogoogluj.
2-3 tygodnie, bo z USA idzie, lol.
A stronka jest jeszcze w początkowej fazie. Może i znikają ci wszystkie, ale później jest wszystko ok. Support za każdym razem odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować