Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz - recenzja

12 postów w tym temacie

Przeszedłem wszystkie dotychczasowe gry z Sherlockiem Holmesem dlatego tej części również nie mogłem opuścić. Po jej przejściu doszedłem do wniosku, że jest to najlepsza odsłona. niesamowity klimat angielskich slumsów, powiązanie z prawdą historyczną, ciekawe dialogi i klimat. Ta gra jest świetna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę świetna- ma te swoje słabostki, ale doskonały klimat, dorosły scenariusz, ciekawe łamigłówki (kilka naprawdę trudnych :>) i sceny przestępstwa wymagające dedukcji powodują że to must have dla każdego fana Sherlocka i/lub miłośnika przygodówek.Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami,gra jest fantastyczna,klimat[!] mimo braku zbytniej brutalności[16+] to i tak się bałem[tak na marginesie Dead Space nie w ząb mnie nie przestraszył]fajne zagadki[trudne] szkoda tylko że główny winowajca okazuje się taki jakiś...ale co tam,JtR to legenda więc można sobie na to pozwolić-warto powtarzam zwłaszcza za śmieszne 29 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 09:53, marek97tibia napisał:

a to jest FPS?

Ciekawe pytanie, zważywszy na pierwsze zdanie w recenzji: "Studio Frogwares, znane przede wszystkim z serii Sherlock Holmes, wydało w kwietniu 2009 roku kolejną grę przygodową opartą na opowieściach o tym słynnym brytyjskim detektywie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

97 i tibia w nicku mówią wszystko o tym użytkowniku. Ja bym takich banował, bo albo prowokator albo dziecko neo za przeproszeniem ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za co tu przepraszać, toć dla takich to komplement :D.

Co do Sherlock''a, chyba kupię tą odsłonę, gdzieś jeszcze mam SH: Historia diamentowego kolczyka, czy coś takiego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować