Zaloguj się, aby obserwować  
Michapod

Mass Effect - problem z wczytywaniem save''a

1 post w tym temacie

Ostatnio kupiłem sobie grę Mass Effect z serii platynowa kolekcja czyli Edycję rozszerzoną gdyż wszyscy chwalili tą grę i w tej chwili nie rozumiem za co dla mnie jest to gniot jakich mało nie wspominając o fatalnej polskiej lokalizacji i licznych błędach w systemie walki i rozpoznawaniu kolizji ale mniejsza z tym. Po bez problemowej instalacji odpalam i buch pierwszy zgrzyt problemy z płynnością menu (no proszę taka firma a tu taki amatorski błąd) ale cóż znalazłem rozwiązanie i ruszam dalej, udało mi się rozpocząć grę fajnie super świetny system dialogów (poza polskimi pseudo aktorami, moim zdanie jedyna rzecz w grze która działa w miarę poprawnie i nie irytuje). Udało mi się trochę pograć zapisałem grę i tu przechodzę do sedna mojego problemu : Gra permanentnie wiesza się na ekranie wczytywania czasem da się użyć Ctrl+Alt +Del czasem konieczny jest reset a czasem (zdecydowanie najrzadziej) gra się wczytuje i właśnie w tej sprawie zwracam się o pomoc co zrobić aby gra się nie wieszała
PS: Gra jest zainstalowana w pełnej polskiej wersji językowej z dodatkiem BDTS też polski i patchem 1.02
Wszystkie sterowniki są najnowsze. Moja konfiguracja to Athlon 64 3500+; 2 GB RAM; GF 9600 GT AMP! nic się nie przegrzewa zasilacz Pentagram 500W więc raczej nie jest to wina sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować