Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe MMO od twórcy Guild Wars

40 postów w tym temacie

Jest tyle plugawych bestii, dlaczego cholerne zombie....Litości. Bestiariusz na prawdę jest okazały, co kultura to inne monstra. Dlaczego ciągle te cholerne, zafajdane zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie dość... ciekawe?
A i przeciwnik również będzie zróżnicowany...
Na konsole?
Gratuluje odwagi...

Możecie PC zabrać FPSy (w które nie da się grać na padzie), możecie zabrać strategie (których nie ogarnia się na padzie), możecie zabrać cRPGi (w których jest za dużo przycisków żeby grało się komfortowo na padzie), ale MMO? Bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie teges Xbox Live + jeszcze abonament a i faktycznie jak drogi gramowicz powyżej : Tyle stwórów , potwórów a akurat zombie ? Błaaaaagam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 22:23, szpaku8989 napisał:

Niech Najpierw Zajmią się Guild Wars 2 :)


Nie ci ludzie. To jest były szef Areny.net, już tam nei pracuje i nie ma z GW 2 nic wspólnego.

Dnia 23.11.2009 o 22:23, szpaku8989 napisał:

Jest tyle plugawych bestii, dlaczego cholerne zombie....Litości. Bestiariusz na prawdę
jest okazały, co kultura to inne monstra. Dlaczego ciągle te cholerne, zafajdane zombie.


Bo zombie są "kultowe" ze względu na filmy i w ogóle nie trzeba się męczyć nad wyglądem (bo jest już klasyczny) ani nad AI (bo to zombie, więc nie myśli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie brzmi obiecująco, nie dlatego że mam jakieś niskie wymagania, tylko nazwisko twórcy pozwala mieć nadzieje na całkiem fajną grę. :D

BTW jakoś mnie ominęła wiadomość o odejściu Jeffa z Areny. Nie może facet zagrzać miejsca na dłużej, już z Blizza odszedł, a był tam głównym programistą WoWa (nie mówiąc już o wkładzie w Diablo, WarCrafta III i stworzenie edytora do SC). Zrobił kolejną świetną grę (Guild Wars) i znów zmienia firmę. Chyba bardzo lubi tworzyć według własnej wizji, a NC Soft pewnie chciał "z deczka" zmienić GW 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej zaraz zaraz, a Nieumarli z World of Warcraft to się nie zaliczają do zombie? Cały Wrath of the Lich King jest wokół nich skoncentrowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 23:10, Khasim napisał:

Ej zaraz zaraz, a Nieumarli z World of Warcraft to się nie zaliczają do zombie? Cały
Wrath of the Lich King jest wokół nich skoncentrowany!

Nie zaliczają się do zombie w ten sam sposób, w jaki figury geometryczne nie zaliczają się do kwadratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli akcja będzie rozgrywać się w latach ''30 XX wieku, to biegnę do sklepu po konsole. Brakuje mi jakiejś gry z mafiozami i zombie w jednym kadrze... ahh, te thompsony, colty, ssamochody...
W innym wypadku - nie wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 22:20, Grinczar napisał:

Możecie PC zabrać FPSy (w które nie da się grać na padzie),

Da się grać na padzie, jeżeli by się nie dało to nikt by w nie po prostu nie grał.
>możecie zabrać strategie

Dnia 23.11.2009 o 22:20, Grinczar napisał:

(których nie ogarnia się na padzie),

Da się grać przykład Halo Wars, bez żadnych problemów można grać.
>możecie zabrać cRPGi (w których jest za dużo przycisków

Dnia 23.11.2009 o 22:20, Grinczar napisał:

żeby grało się komfortowo na padzie)

Przecież jest ich trochę na konsolach i gra się bardzo dobrze bo jest kółeczko wyboru lub RT lub LT "leci" się na pasek skilla.

Dnia 23.11.2009 o 22:20, Grinczar napisał:

ale MMO? Bez przesady...

Równie dobrze tak jak powiedziałem wcześniej można zrobić to dzięki kółeczku, które w MMO raczej sprawuje się gorzej lub dużo lepsze rozwiązanie triggerami najeżdża się na pasek skilla lub też bardzo dobre rozwiązanie przyciskami "z boku" ustawiać zestaw 3 skilli i po przyciśnięciu triggera zestaw następnych 3 skilli jak to jest w Dragon Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować