Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City - recenzja

30 postów w tym temacie

@Lordpilot: nie ma co się kłócić na serwisie, który jest kompletnie pro-PC. Gdyby oceniali wersję pc, ocena byłaby raz, że zgoła inna a i sam wydźwięk recenzji byłby inny. Czemu pro-PC? Ponieważ dziwnym trafem szanowny gram.pl omija szerokim łukiem informacje, które pro-pc nie są. Przykład pierwszy z brzegu? Podczas gdy wszyscy trąbili na temat ilości sprzedanych egzemplarzy ostatniego hitu, tj. MW2, gram.pl co zrobił? Ano powiadamiał, że jak tylko takie informacje się ukażą, to oczywiście przekaże. I co? I nic, oczywoiście nie przekazał, ponieważ wersja pc nie stanowiła nawet 10 proc. sprzedanych egzemplarzy (które to procenty i tak pobiły "jedynkę"). Napisał tylko tendencyjnego newsa o "rzekomym" pobiciu rekordu w pierwszy tydzień sprzedaży. Oczywiście wersji pc :>

Pan Szanownie Wielki Redaktor mówi o cenie. Może napisałby też, że PL dystrybutor robi w brzydkiego pana graczy konsolowych? Cena 160 to jakiś kosmos. W Anglii ten zestaw kosztuje 110 PLN! W Anglii, a gdzie Polakom do Anglików??? Nawet z wysyłką z Anglii ta cena jest znacznie niższa. Dlaczego to nie zostało uwypuklone? I jeszcze co do oceny. W skali szkolenej o ile wiem, teraz to jest 1-6, a nie 1-5?

Ogólnie - żenada. Co do porównania do zagraconych - Panie Redaktorze Recenzencie. Nie liczy się ilość znaków, ale ich jakość. A gram.pl z jakością nie ma NIC wspólnego. Ani z rzetelnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Recenzja OK. Ocena też. Co do ceny to taka wieeeeelka nie jest. Zależy kto gdzie kupi. O samych grach za bardzo się nie wypowiem bo nie mam x-klocka ale grałem u kolegi i mogę powiedzieć że wg mnie lepsze jest The ballad of Gay Tony. Jakoś ten gang motocyklowy nie przypadł mi do gustu. No i ten klimacik w nocnych klubach w TBoGT xD. Ogólnie zestaw tych DLC jest niezły. Jak by był na pc to chętnie bym zagrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie chcecie jakiś autozapis!? Kłócicie się o byle co? Graliście w GTA IV oczekujecie że zrobią wam odrazu GTA V? Patrzcie ile czekaliśmy na GTA IV. Ja się cieszę że w ogóle wyszła ta wspaniała gra która według mnie jest najlepsza na świecie a wy narzekacie że cena za duża że to samo co zawsze! To weście się do roboty i zaróbcie sobie kase jak nie macie. Myślicie że jak kupiliście GTA IV 200 to dostanecie dodatki za 50zł. NIE! A dlaczego!? Bo fabuła w tej grze jest najlepsza. Czekam aż wyjdzie na ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Pojawiam Sie Na Gram.pl po dlugiej przerwie. I Mam pytanie , Ile Jest Misji W tym dodatku czyli ile misji jak sterujemy Johnym i ile misji sterując Tony''m ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki to porażka . Nic błędów nie naprawili , np. cholernie znikające tekstury , teraz oczywiście jest ich więcej no i optymalizacja spieprzona jeszcze bardziej.
po prostu produkt nisko budżetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą ceną to lekka przesada.Dostajemy dwa dobre dodatki które dużo dodają do gry,starczają na kilka-kilkanaście godzin(skończyłem fabułę i w TlaD w jakieś 10 godź,całkiem nieźle.).Zresztą,kiedy jest moda na gówniane dodateczki,kosztujące tyle samo a oferujące o wiele mniej EflC wypada naprawdę zajebiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 13:05, SarenkaB napisał:

Z tą ceną to lekka przesada.Dostajemy dwa dobre dodatki które dużo dodają do gry,starczają
na kilka-kilkanaście godzin(skończyłem fabułę i w TlaD w jakieś 10 godź,całkiem nieźle.).Zresztą,kiedy
jest moda na gówniane dodateczki,kosztujące tyle samo a oferujące o wiele mniej EflC
wypada naprawdę zajebiście.


Liczyłem Na Coś Wiecej Niż 10 godzin ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 13:17, Jacobek92 napisał:

> Z tą ceną to lekka przesada.Dostajemy dwa dobre dodatki które dużo dodają do gry,starczają

> na kilka-kilkanaście godzin(skończyłem fabułę i w TlaD w jakieś 10 godź,całkiem
nieźle.).Zresztą,kiedy
> jest moda na gówniane dodateczki,kosztujące tyle samo a oferujące o wiele mniej
EflC
> wypada naprawdę zajebiście.

Liczyłem Na Coś Wiecej Niż 10 godzin ;/

Nie wiem dokładnie ile zajmuje przejście całego TlaD,powiedziałem z pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2010 o 13:29, SarenkaB napisał:

> Liczyłem Na Coś Wiecej Niż 10 godzin ;/
Nie wiem dokładnie ile zajmuje przejście całego TlaD,powiedziałem z pamięci.


Zwykłe Gta Iv (mój rekord na X360) to 27 godzin chodzi o fabułe razem z kilkoma misjami pobocznymi.... Myśle Że ogólnie z tych dwóch dodatkach powinno byc wiecej grania niż tylko na 10godzin...Ale to sie okaże jak kupie :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować