Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 3 w produkcji!

56 postów w tym temacie

fc2 pewnie wielu sie nie podobal swiat otwary do kibla by bylo pewnie pod gorke a na dodatek pod wiatr jezeli by zrobili wypruoznianie czego nie ma chyba w zadnej grze ale fc3 moze byc nawet spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było pewne, po 3 przyjdzie czas na 4, 5 itd.... Mam nadzieję, że FC 3 bardziej będzie przypominało pierwszą część niż drugą, jakoś te afrykańskie krajobrazy nie przypadły mi do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC2 był pierwszą grą w moim gejmingowym życiu, która mnie zanudzała po przejściu 40% na potęgę. Dotrwałem do 50....

I się srodze zawiodłem na środowisku - z jednej strony odgłosy dżungli, a z drugiej totalne pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójka była może nudna i denerwowały zbyt częste posterunki wrogów, lecz za to misje można było wykonać na wiele sposobów. Osobiście uważam że nic nie daje większej satysfakcji niż ciche zakradnięcie się do obozu, wyeliminowanie celu i ucieczka bez alarmowania kogokolwiek. Do tego fajny efekt ognia, piękna grafika... W trójce mogliby dać większą ilość pojazdów, bo tych w 2 było dość niewiele (z 5 aut i 3 łodzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyniknie. Osobiście grałem tylko w FC1 i gra na prawdę super, grafika nawet dzisiaj może się podobać. W FC2 nie grałem, lecz słyszałem że strasznie nudna i jakoś nie przyciąga mojej uwagi. Mam nadzieję że FC3 będzie podobne do FC1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far cry 2 to dla mnie najnudniejszy fps jaki chyba gralem, bez sensowna, nudna, po prostu poraszka totalna, juz bym wolal pierwsza czesc przejsc 3 raz niz grac w druga, ktorej i tak nawet nie skonczylem znudzilem sie chyba przy 20%. Takze 3 czesci nawet nie wyczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ucieszyłem na tą wieść. FC 1 był kapitalny, FC 2 imho równie dobry, nad trójeczką też bez wątpienia długie godzinki spędzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mi bardzo podobał się Far Cry 2, ale jedna rzecz w nim to była tragedia, a mianowicie fabuła. Przez całą grę chodziło tylko o to, żeby zabić kolesia o ksywce "Szakal" i to cała filozofia.
Podoba mi się ta zapowiedź, ale jeżeli będzie tak jak to powyżej opisałem to nie ma opcji, żebym w 3-kę zagrał.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować