• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tow3r

Anno 1701 Złota Edycja blad cd-key [Rozwiązany]

Pytanie

Więc odebrałem Anno 1701 ZE z innymi grami [l4d2 kotor2 Bournout Paradise itp]w poniedziałek .
zainstalowałem grę w ten sam dzień nie uruchamiałem , wczoraj uruchomiłem grę i wpisałem cd-key znajdujący się na końcu instrukcji ale nie pasuje on . co teraz?

cd-key wyglada tak
XXXXX-YYYYY-XXXXX-YYYYY-XXXXXX-YYYYY-XXXXX-YYYYY
Odczytałem jak tylko mogłem zamieniałem tam gdzie nie bylem pewien ale i tak nie chce iść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

hmmmm... może po prostu idź do sklepu i wymień, może wpisujesz zły klucz, czasem są 2, na początku instrukcji i na końcu, jeden to jest chyba jakiś numer seryjny albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kupiłem w gram.pl , zarejestrowałem grę na kompania.cenega.pl napisałem do nich tam .

teraz dostałem 2 e-maile

w jednym cenega prosi mnie o cd-key do weryfikacji .

wszystko mnie zaczyna denerwować , nie dość że nie mogę aktywować Windowsa po reinstalacji , pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

już jest oki . nie wiem co było ale poprosiłem brata o wpisanie . mój wzrok jest słaby , ale moim zdaniem tak samo wpisałem , najważniejsze że jest okej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.11.2009 o 16:51, Neo02 napisał:

w sumie mogłeś w google.pl wpisać cd key go gier i tam masz forum i do gier :P

Sugerujesz, żeby poszukał klucza w necie? Jak myślisz, jak mam to zinterpretować?
Nie dostajesz BANa tylko ze wględu na mętną treść posta. Jeśli chcesz się odwołać, napisz formularz - póki co, degrad -3.

Problem rozwiązany, zatem zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować