Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

Dungeon Keeper 1&2 (temat ogólny)

119 postów w tym temacie

Nikt nie założył tematu o tych grach to ja zakładam. Po pierwsze gdzie można ściągnąć DK 1?(gra jest tak stara, że chyba już można ją legalnie ściągnąć)
Po drugie gdzie jest jakaś dobra strona o tej serii?
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce
http://www.fajnegry.krakow.pl/
Masz całą masę gierek Abandonware. Moderzy niech sie nie złoszczą tam są TYLKO i WYŁĄCZNIE stare gierki więc o piractwo nie można ich oskarżyć. Dobrej stronki niestety nie znam siorki, ale od czego google :-]
"It''s GOOD to be BAD"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo szukałeś tych tematów ;):
o DK:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4527&u=14 (w tym masz nawet linka, skąd ściągnąć DK Gold)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1252&u=10
o DK2:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1205&u=2

Link do DK Gold (abandonware, ten sam co w temacie powyżej, polecam lekturę tamtego tematu, bo zawiera parę uwag pomocnych przy uruchamianiu gry):
http://www.the-underdogs.org/game.php?gameid=5103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 12:53, Hubi Koshi napisał:

Na tej stronce
http://www.fajnegry.krakow.pl/
Masz całą masę gierek Abandonware. Moderzy niech sie nie złoszczą tam są TYLKO i WYŁĄCZNIE
stare gierki więc o piractwo nie można ich oskarżyć. Dobrej stronki niestety nie znam siorki,
ale od czego google :-]
"It''s GOOD to be BAD"


ja bym był ostrożny - w paru przypadkach autorzy strony uznali "stare = abandonware"... ja polecam najpierw sprawdzić na the-underdogs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 12:50, Mistrz Magii napisał:

Po drugie gdzie jest jakaś dobra strona o tej serii?

Miała powstać rok temu, ale ostatecznie projekt padł z braku czasu osób od html.
Ech, gdybym tylko znalazł kogoś od html''a to bym stworzył super stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 20:34, Michael1v5 napisał:

skąd moge wziąść DK 2??? może ktoś chce odsprzedać??

Niestety, ale obecnie ciężko jest znaleźć gdzieś w sklepie DK2. Pozostaje Ci już chyba tylko spróbować na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś czy wyszła trzecia część tej genialnej gry ?/ 2 lata temu ściągłem pierwszy trailer i do tej pory nic o niej nie słysze:( Jak byście co nie co wiedzieli to dajcie znać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w jedynkę łupałem do puźnych godzin, aż niezdobyłem ostatniej "dobrej" prowincji (czy tylko mnie się wydaje żę najtrudniejsza była 2 od końca misja?). W każdym razie gra była znakomita i chyba pierwsza w której byliśmy tymi "złymi". W dwójkę nie miałem okazji zagrać i coś czuję że wiele przez to straciłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo niestraciłeś 2 część była dużo gorsza(np. Rozpruwacza mogłeś przyzwać tylko wtedy kiedy uzbierałeś pare kryształów, w sali treningowej mogłeś przećwiczycz stwory tylko do 4 poziomu potem musiales wybudowac arene i tam ćwiczyć [twoje stwory leja sie między sobą] )Pierwsz była ciekawsza, a najtrudniejsza z misji to była 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 21:29, okon napisał:

Dużo niestraciłeś 2 część była dużo gorsza(np. Rozpruwacza mogłeś przyzwać tylko wtedy kiedy
uzbierałeś pare kryształów, w sali treningowej mogłeś przećwiczycz stwory tylko do 4 poziomu
potem musiales wybudowac arene i tam ćwiczyć [twoje stwory leja sie między sobą] )Pierwsz była
ciekawsza, a najtrudniejsza z misji to była 17.

A to możliwe, bo nie pamiętam tej gry, aż tak mocno ale wiem że któraś z ostatnich misji ale wcale nie ostatnia była strasznie trudna. Być może to była 17 nie pomnę... Hmmm jeśli faktycznie w dwójce było tak jak mówisz to może jednak dobrze że nie grałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 21:34, szerszeń45 napisał:

Hmmm jeśli faktycznie w dwójce było tak jak mówisz to może jednak dobrze że nie grałem :]

Dwójka, owszem, jest gorsza, ale zdecydowanie warta zagrania. Okon podaje, że trening do 4 levelu w siłowni to wada, dla mnie to zaleta, zależy jak patrzeć. Są też inne ciekawe rozwiązania i poprawione niektóre elementy, np. czary zużywają teraz manę, a nie złoto. Na prawdę, warto zagrać w DK2, mimo, że jedynka jest o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A CDP nie mógłby kupić praw do tej gry ?? Fajnie by było jak by to polacy zrobili trzecią część tej gry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo i mniej fajnie - niewiele jest dobrych gier zrobionych przez polaków. Jedynymi dobrymi jakie znam to: Xpand Rally, Chrome, Chrome: Special Forces. Chociaż gdyby tak Techland zaczął robić DK 3 na engine Chrome to musiałoby być czymś ciekawym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 10:32, Mistrz Magii napisał:

Albo i mniej fajnie - niewiele jest dobrych gier zrobionych przez polaków. Jedynymi dobrymi
jakie znam to: Xpand Rally, Chrome, Chrome: Special Forces. Chociaż gdyby tak Techland zaczął
robić DK 3 na engine Chrome to musiałoby być czymś ciekawym.

Ta ja długo czekałem na trujkę ale taraz juz nic o niej nie wiem gdyby tylko to zrobili i zrobili Dungeon Keeper 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 21:30, okon napisał:

A CDP nie mógłby kupić praw do tej gry ?? Fajnie by było jak by to polacy zrobili trzecią część
tej gry!!

Nie ma szans - Bullfrog (twórcy DK) był (jest?) własnością EA, szczerze wątpię, by byli skłonni komukolwiek odsprzedać prawa do serii DK (a już na pewno nie konkurencji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować