Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

Dungeon Keeper 1&2 (temat ogólny)

119 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2007 o 13:45, Adrian-adrian napisał:

Witam. Czy ktoś z was wie czy są jeszcze szanse na wydanie trzeciej części tek kultowej gry?

Niestety bardzo niewielkie. Prace zostały zawieszony przed siedmioma laty, a firma Bullfrog nie istnieje (została wchłonięta przez Electronic Arts?).

Obecnie Peter Molyneux jest szefem Lionhead Studios, które zostało przejęte przez Microsoft. Gdyby więc tak Lionhead zyskało prawa do DK to może... to tylko moje skromne rozważania, nie mniej jednak gdyby tak się stało to spełni się moje marzenie. Ja tam do końca wierzę! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 13:18, Baal Namib napisał:

Można gdzieś jeszcze kupić 2 ? :)

Chyba tylko na Allegro (nawet nówkę w folii, tyle, że z SoldOutów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem grać w DK1... jednak lubię tę grę :D. Gdyby jedynkę obsadzić w grafice dwójki, rarr. Mam nadzieję że jeszcze będzie okazja kupić drugą część :( EA, wydajcie limitowaną edycję kolekcjonerską DK For Fagno Only

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można dostać DK2 na Allegro, tylko za dość wysoką cenę, bo w okolicach 40zł, albo można mieć kolegę w Anglii i wtedy można kupić np. w Game''ie 3 gry za 10 funtów, co daje ok17zł za sztukę, co prawda fajniej by było ay SK 1 i 2 można było kupić w jakimś ładnym wydaniu z instrukcją, bo Sold Out to tylko 2 płytki oraz brzydkie pudełko z reklamówką innych gier z serii wewątrz...

No ale dość gadania pora w końcu pograć w gierkę, dawno temu chciałem w nią zagrać, ale niestety miałem za słabego kompa :) P200MHz 32MB Ram to kiedyś było nie byle co :P
No to pora szybko się zapoznać z podstawowymi regułami gry i zacząć zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:44, Fagno napisał:

EA, wydajcie limitowaną edycję kolekcjonerską DK For Fagno Only

Jeśli edycja ta miałaby zawierać jedną sztukę gry to ciekaw jestem ile musiałaby gra kosztować by się im zwróciło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:20, Albatross napisał:

Jeśli edycja ta miałaby zawierać jedną sztukę gry to ciekaw jestem ile musiałaby gra kosztować
by się im zwróciło :)


Hmm... nie wiem, ale moim skromnym zdaniem nie wykorzystywanie praw do wydawania określonej gry, którą chce ktoś kupić to rzucanie kasy w błoto. [sarkazm]A tam, poczekam na następne Simsy :) [/sarkazm]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 14:44, Blackhand napisał:

Jeśli masz polską wersję DK2 i potrzebowałbyś do niej patcha 1.7, to możesz go ściągnąć stąd:
http://files.filefront.com/Dungeon+Keeper+2+PL+17+patch/;8396299;/fileinfo.html

Mam akurat wersję angielską z Sold Outa na niej już jest patch 1.7, ale dziękuję :)
Dziś kupiłem Nowy -stary monitor który jest większy o parę cali i w końcu nie będę miał problemów z dostrzeżeniem tego co tam się dzieje na ekranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mój kumpel ma gre.. chyba to ściągnął na vistę i ma taką ikonke płytki i nie wie jak to uruchomić. Co zrobić ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że obie gry zostały udostępnione do darmowego ściągnięcia (ale chyba tylko z jednej strony - nie wiem dokładnie, jakiej) ? I czy obie części są po polsku lub jest chociaż spolszczenie do obu? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 12:20, Gumiś2 napisał:

To prawda, że obie gry zostały udostępnione do darmowego ściągnięcia (ale chyba tylko
z jednej strony - nie wiem dokładnie, jakiej) ?

Eee, to chyba jakaś plota. Co najwyżej można znaleźć DK(Gold) na stronach poświęconych abandonware. Obie gry są pod "skrzydłami" EA, a oni jakoś niechętnie udostępniają "swoje" gry na covery do czasopism lub w ogóle za darmo (choć ostatnio coś się zmieniło, co prawda C&C i RA to praktycznie gry z ery PC łupanego i w dodatku dawno wycofane ze sprzedaży, ale zawsze to krok w dobrym kierunku). Poza tym DK2 jest chyba wciąż dostępny w sprzedaży (na zachodzie), co i rusz na Allegro można znaleźć nówki w folii sprowadzone z UK.

Dnia 01.03.2009 o 12:20, Gumiś2 napisał:

I czy obie części są po polsku lub jest
chociaż spolszczenie do obu? ;>

U nas obie gry były wydane w wersji wielojęzycznej - wyboru języka dokonywało się przy instalacji (w obu przypadkach spolszczenia pełne - głosy i napisy), wersja DK2 sprowadzana z UK jest podobno na jednym CD, więc zapewne "do wyboru" jest w niej tylko język angielski (CD2 zawierał pliki z innych wersji językowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 12:20, Gumiś2 napisał:

To prawda, że obie gry zostały udostępnione do darmowego ściągnięcia (ale chyba tylko
z jednej strony - nie wiem dokładnie, jakiej) ? I czy obie części są po polsku lub jest
chociaż spolszczenie do obu? ;>

Z tego co widziałem, to część pierwsza jest dostępna na kilku stronach, które opisują ją jako abandonware. Natomiast 2 część na bank nie jest abandonem, gdyż można ją kupić w UK w wydaniu "Sold-Out Software", spolszczenia z tego co widzę są do ściągnięcia, choć na ile legalne i oficjalne tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kamerą. Gram sobie normalnie, czy przez sieć, czy w singlu, ale za każdym razem jak wyskoczy jakiś komunikat, to kamera na to najeżdża, a co z tym idzie, nie mogę spokojnie poruszać się po moim lochu, bo co chwila kamera albo na kórnik, albo na sypialnie, itd. Problem występuje w grze DK2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno zainstalowałem DK2 ponownie bo jakos obecne hity wchodzace na rynek jakos juz tak nie cieszą :). Nigdy jednak nie probowalem gry poprzez multiplayera. W jaki sposob mozna pograc z innymi graczami na swiecie??? Wybierajac protokol TCP/IP - niestety gra nie wyszukuje zadnych sesji :(. Moja wersja to oczywiscie 1.70, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 18:26, karczmiarz napisał:

niestety gra nie wyszukuje zadnych sesji :(. Moja wersja to oczywiscie 1.70, pozdrawiam

Bo już nikt prawie w to nie gra. Jeszcze na przełomie 2004/2005 zdarzało mi się znaleźć jakieś serwery, teraz graniczy to z cudem. Prościej będzie znaleźć jakiś graczy na forum i po prostu umówić się na wspólne granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować