Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do gry Need for Speed: Shift tylko na X360 i PS3

17 postów w tym temacie

To po kiego wydają gre na PC, a newet nie potrafią wspierać go!!! albo robimy gry na wszystko, i wydajemy dodatek na wszystko chodzi mi o PC & konsole, albo tylko na konsole, i po sprawie, a po roku robią łache, i podają dobrą wiadomość dla posiadaczy PCetów.

Dodatkowa zawartość do gry dostępna będzie w następujących terminach:
* PS3 – 23 Listopada
* 360 – 1 Grudnia
* PC – 1 Grudnia (dodatki zawarte będą w nadchodzącym patchu do gry w wersji PC)
http://ea.pl/news/61882/

The Team Racing Pack is available December 1 on Xbox 360 and PC and December 3 on PlayStation 3.
http://shift.needforspeed.com/game-info/TeamRacingPack-20091119104226434

I kto tu sciemnia?

> I kto tu sciemnia?

Nie wiem, ale w EA to chyba pracują jacyś spiący królewicze - dodatek na PS3 na ten przykład na tej samej stronie ma dwa terminy wydania (23 listopada i 3 grudnia). Niezły bajzel.

Trzeba czekać aż się jakiś złotousty z EA wypowie. Osobiście nie chce mi się wierzyć że na PC ten dodatek nie wyjdzie.

powiem szczerze że ostro się (tu wstaw jakikolwiek wyraz mocniejszy od "zdenerwowałem") gdy zobaczyłem tytuł newsa. czy to cholerne EA jednak się NIE NAUCZYŁO?

WTF?
Niestety, nie mamy dobrych wieści dla posiadaczy komputerów osobistych, którzy liczyłi, że będą mieli okazję nabyć dodatek Team Racing Pack do gry wyścigowej Need for Speed: Shift.
nabyć!? to co w końcu!? najpierw że darmowy i na xboxa ps3 i pc, a teraz płatny i bez pcta!?

Prosto ze strony EA

"The Team Racing Pack is available December 1 on Xbox 360 and PC and December 3 on PlayStation 3 in Europe. North American gamers will having to wait until December 10th. It is a FREE download."

Nie wiem o co się rozchodzi, przecież to jest proste. Gracze PeCetowi nie będą mogli kupić darmowego dodatku który wychodzi na PC.

Filmik reklamujący ten dodatek robiony z wersji PC (klawisze w menu enter, esc i 2), ale według gram.pl wersji PC nie będzie... Pomijając 50 stron mówiących o wersji PC xD Coś gram pojechało plotkiem czy innymi pudelkami :(

Dodatku na PC nie będzie można pobrać, bo jak pisze na oficjalnej stronie shifta zostanie dołączony do patcha który trafi 1 grudnia...

W nadchodzącym dodatku znajdzie się także pięć nowych modeli samochodów:

1967 Chevrolet Corvette Stingray 427
1967 Shelby GT-500
1969 Dodge Charger R/T
1971 Dodge Challenger R/T
1998 Toyota Supra Mark IV

Dodatkowa zawartość do gry dostępna będzie w następujących terminach:

PS3 – 23 Listopada
360 – 1 Grudnia
PC – 1 Grudnia (dodatki zawarte będą w nadchodzącym patchu do gry w wersji PC)
http://www.needforspeed.com/web/nfs-pl/blogs/-/nfsblogs/633182

Żadna mi niespodzianka. Pewnie większość już nie pamięta ale do most wanted też był dodatek i nie wyszedł na PC. Wszystko przez piractwo które wciąż krąży na PCtach.

Dnia 26.11.2009 o 19:07, xD_ominik napisał:

Żadna mi niespodzianka. Pewnie większość już nie pamięta ale do most wanted też był dodatek
i nie wyszedł na PC. Wszystko przez piractwo które wciąż krąży na PCtach.

Jaki to dodatek? ;o Black Edition przeca wyszła...
Co do dodatku do Shifta... IMO dobrze, że wyjdzie ponoć na PC za darmo, za parę wózków płacić nieco... Jakby nie mogli wcześniej tego dodać...

Dnia 26.11.2009 o 15:52, Michal_Raven napisał:

Prosto ze strony EA

"The Team Racing Pack is available December 1 on Xbox 360 and PC and December
3 on PlayStation 3 in Europe. North American gamers will having to wait until December
10th. It is a FREE download."

Ładny mają bałagan w EA jak nawet nie wiedzą czy na PC wyjdzie czy nie wyjdzie. Całe EA :(

Patch na PC już do pobrania. No i po co było powtarzać te bzdury za IncGamers (zresztą z błędem w nazwie serwisu)? "EA [...] poinformowało", bla bla bla. Nie rozumiem takiego "dziennikarstwa" growego, ktoś tam puści w necie bąka i już trzeba to bezrefleksyjnie kopiować i puszczać u siebie, choćby bez weryfikacji źródeł, choćby i z błędami. Przecież gdyby to była prawda to sprawa jest faktycznie grubsza (WYCOFANIE się wydawcy z wcześniejszych zapowiedzi), takie rzeczy się sprawdza samemu... Eeh, szkoda gadać.

Plik do pobrania, zgodnie z zapowiedziami EA, tutaj: http://needforspeed.com/web/nfs/downloads

Zaloguj się, aby obserwować