Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2012 o 21:32, Damianuss1 napisał:

Chwila moment i nagle
wyskakuje chyba jakiś Lampart i zaczyna robić jatkę w tym obozie na moich oczach. Zabił
chyba z 8 gości po czym włączyła się sekwencja zmiany flagi i po tym fakcie zwierzaka
już nie było, ale obóz odbity :p.


Byc moze ow lampart szedl za Toba ale sie pogubil i z braku laku zaatakowal inny cel.
W jednym z obozow mozna znalezc klatke z tygrysem. Wystrczy jednym strzalem otworzyc klatke i mozna isc na przyslowiowego papierosa. Tygrys czysci oboz za nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 22:06, Kraju napisał:

Praktycznie na każdym z posterunków jest klatka z jakimś zwierzęciem.


Hmm, no ja narazie odbilem 8 posterunkow i poki co tylko w dwoch byly klatki z czego tylko jedna z tygrysem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam takie pytanko, być może mało rozgarnięte. Dotyczy ono DLC. Zakupiłem Far Cry 3 na pewnej znanej stronce w wersji Deluxe (czyli z tymi wszystkimi dodatkami) no i własnie nie wiem teraz czy powinienem dostać do nich kod (bo dostałem tylko kod do gry) czy też owe dodatki jeszcze nie zostały wypuszczone i będą dostępne w mojej grze w przyszłości automatycznie zaktualizowane...

PS. Gierka naprawdę niezła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdym. W tych początkowych nie ma i w kilku później. Ale w większości są. ;)

PC4ever
Powinieneś dostać klucz do DLC. Chyba, że klucz do wersji Delux, jest inny niż do zwykłej edycji i automatycznie masz już te DLC. Wejdz do gry i powiedz czy na mapie masz ikonki takich pomarańczowych "kółek" z podpisem "coś tam wyprawa". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2012 o 22:20, Kraju napisał:

PC4ever
Powinieneś dostać klucz do DLC. Chyba, że klucz do wersji Delux, jest inny niż do zwykłej
edycji i automatycznie masz już te DLC. Wejdz do gry i powiedz czy na mapie masz ikonki
takich pomarańczowych "kółek" z podpisem "coś tam wyprawa". :D


No też właśnie nic takiego nie mam. Gram już 5 dzień i myślałem, że może w jakimś momencie coś mi się pokaże.
Chyba będę musiał napisać do supportu bo to jakaś kpina bulić więcej za grę z niby dodatkami bez dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zaglądałeś do opcji w menu "Zawartość Dodatkowa/Premium" czy jakoś tak (na dole listy z opcjami)? Tam chyba trzeba wpisać ten kod, prawda? Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałeś dokładnie. Kolega PC4ever nie dostał w ogóle klucza do DLC. Chociaż przynajmniej teraz będzie wiedział jak go wpisać. ;)

PC4ever
Pisz do supportu jak najszybciej. Powiedz jeszcze w jakim dokładnie sklepie kupiłeś grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale nie mam zaufania do kupowania na takich stronach samych kodów. Wolę kupić grę w pudełku. Jeżeli gra w dystrybucji cyfrowej to zawsze wybieram Steama. Czasem się zdarza zakup w Originie czy na muve.pl, ale na takich stronach w życiu nie kupię klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 23:14, Kraju napisał:

Nie wiem czemu ale nie mam zaufania do kupowania na takich stronach samych
kodów. Wolę kupić grę w pudełku. Jeżeli gra w dystrybucji cyfrowej to zawsze wybieram Steama.
Czasem się zdarza zakup w Originie czy na muve.pl, ale na takich stronach w życiu nie kupię
klucza.

Ja chwalę sobie Gamecodes.pl i Keye.pl, ale tylko w przypadku kluczy Steam/Origin.

Gry Ubi potrzebują własnego launchera/lub zestawu plików. Dlatego cyfrowo gry Ubi najlepiej kupować na cdp.pl. Niestety UPlay nie posiada opcji wpisania klucza i potem pobrania gry. Trzeba mieć własne pliki, albo z płytek, albo ściągnięte np. na cdp.pl. IMHO troszkę to zakrawa na kpinę.

A co się tyczy sklepów z dystrybucją cyfrową, polecam jeszcze GreenManGaming.com - tak samo legalny jak Steam, ale ceny są w dolarach i często dają vouchery ze zniżką, dziś na 30% zniżki. :)

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Jak działa? Dobrze działa.
2) Nie ma problemów w polskiej wersji
3) Co prawda 2 zadania mi się wyskoczyły, ale dzisiaj sprawdzę czy je mam.

Napisz dokładniej co chcesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 06:47, Sigu napisał:

1) Jak działa? Dobrze działa.
2) Nie ma problemów w polskiej wersji
3) Co prawda 2 zadania mi się wyskoczyły, ale dzisiaj sprawdzę czy je mam.

Napisz dokładniej co chcesz wiedzieć.


Dzięki za odpowiedź, zasadniczo chodziło mi o to czy na polskim xbox livie wszystko działa tak samo jak w US. Wiem, że z Uplay problemy były w drugim asasynie na xboxie, gdzie Uplay nie działał i chciałem się dowiedzieć czy się z tym uporali czy może nadal Polska jest krajem drugiej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 13:49, Sigu napisał:

Już w Tom Clamcy''s Ghost Recon: Future Soldier wszystko działało poprawnie.


Aha, no to dobrze że wszystko jest ok, sam nie byłem na bieżąco a pamiętałem kilka sytuacji gdzie z polskim livem na xboxie były problemy i chciałem się upewnić. Fajnie, że to już działa, poczekam trochę i jak stanieje to pewnie kupię Far Crya bo słyszałem, że to niezła gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 22:18, asdfasdfzv napisał:

Witam
Chciałbym się zapytać czy u was też plaża, piasek jest tak biały, że niemalże oślepiający?
Zwłaszcza w momencie kiedy jedziemy do dr. E... po dziewczynę zaraz na początku gry.
Jedziemy wybrzeżem. Plaża i chmury na niebie są tak białe, że aż rażą w oczy, a nawet
obniżenie całej gammy, jasności w opcjach nie naprawia problemu. Z drugiej strony nie
widzę potrzeby obniżania tych parametrów, bo czy przemierzając dżungle czy będąc w każdym
innym miejscu jasność obrazu jest na odpowiednim poziomie. Trochę jest to irytujące i
sprawia dyskomfort, lecz czy wy także doznaliście takiego zjawiska?
Pozdrawiam


Tak. U mnie też to jest zwłaszcza "w południe" jak słońce wysoko na niebie (ustawienia ultra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jest, na razie średnio zadowolonym, posiadaczem FC3.

Wymagania sprzętowe gry wydawały się wysokie, ale mój już nie nowy piec (konfig na gramsajcie) ciągnie grę na bardzo wysokich w pozwalających na swobodne granie ok. 25 fpsach w rozdzielczości 1920x1080 (w ultra było tylko max. 18 i cięło).

Gra, która według niektórych opinii i recenzji (recenzja 100 na 100 to logicznie rzecz biorąc gra powinna być doskonała), mianowana na grę roku, nie powinna mieć zwyczajnych niedoróbek, choćby problemy z oprawianiem zwierząt, grabieniem trupów, gdzie się mi po prostu nieraz nie mam możliwości robienia tych czynności, gdyż zwyczajnie nie wyświetla mi się możność użycia klawisza temu przypisanego. Przykładowo ubijając rekina dla skóry, po zanurkowaniu nie mogę go oskórować, a tlen się jednak kończy. I zgodzę się z opiniami na temat, takiego trochę na siłę wprowadzeniu tego oprawiania i niekonsekwencji czy też niedopatrzeń. Jest to jakieś urozmaicenie, ale dlaczego takie zagmatwanie. Po co mi na jakimś zadupiu na wyspie, portfel ze skóry rekina? O jakie niedopatrzenie w tej kwestii mi chodzi? To, iż mam oskórować np. dwie świnie, a po drodze znajduję nieoskórowane świnie wiszące na hakach?
O głupocie czy też braku inteligencji przeciwników wspominać nie będę.

Jeśli chodzi o dodatnie aspekty gry, to gra jest klimatyczna, jest to czego brakowało w również klimatycznej drugiej części, tj. zwierzęta.

Oczywiście to nie jest recenzja, tylko moja opinia o tym, co dotychczas zauważyłem w grze i co mi zapadło w pamięci, gdyż może coś opuściłem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować