Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

Właśnie ukończyłem główny wątek w grze i muszę powiedzieć, że zakończenie nie jest jakieś rewelacyjne, a jednak mnie troszkę zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 19:18, Damianuss1 napisał:

Właśnie ukończyłem główny wątek w grze i muszę powiedzieć, że zakończenie nie jest jakieś
rewelacyjne, a jednak mnie troszkę zaskoczyło.

Szczególnie jak wybrałeś drogę Citry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Spodziewałem się, że to będzie coś w stylu - przyjaciele odpływają, a Ty zostajesz na wyspie bo to twój nowy dom itp. A tu taki psikus. Widziałem oba zakończenia. Jestem dobrym graczem, jakoś nie mógłbym się przemóc aby zabić swoich przyjaciół :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Mam peewien problem z grą . Sytuacja wygląda następująco instaluje gre wszystko idzie dobrze , gdy gra sie juz zainstluje i chce ją włączyć to wyskakuje mi raport o błedach ze uszkodzony jest plik Autopatch , prubowałem sciagnąć patcha v1.04 ale wciąż nie działa . Macie jakies pomyśły co zrobić zeby gra mi zadziałała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM! Tydzień temu zaczołem grać w Far Cry 2,a problem jest takie Że NIE WIDZE WROGÓW(afro amerykanów),którzy siedzą w dżungli(jak stoją odemnie 10 metrów to widze,ale dalej już nie). nie wiem czy ja mam coś z oczyma ale gdy próbowałem rozjaśnić obraz w ustawieniach,nic nie pomogło. czy kotś zna na to radę? Z GÓRY DZIĘKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,

hehehe źle mnie zrozumiałeś, Czarny Wilku ;) ja pytam Makarowa, czy gra na piecu czy X-ie, bo nie widzi AFROAMERYKANÓW, jak sie chowają w buszu :)

ja gram na xboxie od zawsze, nigdy na piecu :) nie będe tłumaczył dlaczego, bo wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przeoczyłem że to odpowiedź, ale no cóż nie będę się sprzeczał co jest lepsze, po prostu twórcy od kiedy wynaleźli cudowny sposób na zarabianie zwane portem z konsol zniszczyli ducha PC :/ (EOT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam ten sam problem co krzyzak022 a mianowicie grałem w far cry 3 na laptopie z windows 8 wszytko ładnie działało. niedawno odebrałem kompa stacjonarnego od mechanika i chciałem zagrac w far cry 3 lecz kiedy zainstalowałem nie chciał sie włoczyć. Uruchamiałem Uplay logowałem sie uplay sie aktualizował, odpalam grę i wyskakuje błąd Autopatch system. Nie mam pojęcia o co chodzi. Instalowałęm patcha 1.04 i nadal to samo. Podejrzewam ze to przez system. Czy jest jakiś sposób żeby to naprawić. Prosze o pomoc. Dodam że na stacjonarnym mam windows xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest najleprzą produkcją w 2012r i niemożna sie sprzeciwic. Najlepiej dopracowane postacie ale wątek fabularny jest troche nudny, ale wzamian mozemy pobawić się w rozgrywce multi. NIestety jedyną złą stroną tej gry są jej wymagania. Z góry polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą, jak rozumiem według ciebie. Jeśli się spojrzy na ogół gry, to nie można powiedzieć, że jest grę roku. Ja nie mógłbym jej polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dopiero zacząłem rozrywkę, jeszcze pewnie nie wystarczająco poczytałem, w związku z czym przepraszam za tak amatorskie dla was pytanie.
Mianowicie, skoro bez mikstur leczniczych można się leczyć (robienie przez postać bandażu itd.) to po co są owe mikstury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 23:09, Szczep_NML napisał:

Szybsze leczenie+ więcej segmentów życia zostaje przywrócone. Są też mikstury wspomagające
walkę itd.

Tak na boku powiem tylko, że ani razu w grze nie użyłem żadnej mikstury nie licząc tej na uzdrowienie. Zwyczajnie nie miałem ku temu powodu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 21:56, harr1er napisał:

Podstawowe pytanie: Xbox czy PC?

STRASZNE SORY ŻE TAK PUŹNO ODPISUJE. gram na PC. mam jeszcze problem: Jak przejąć kontrole nad anteną satelitarną( FAR CRY 2)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 18:13, MAKAROW13 napisał:

> Podstawowe pytanie: Xbox czy PC?
STRASZNE SORY ŻE TAK PUŹNO ODPISUJE. gram na PC. mam jeszcze problem: Jak przejąć kontrole
nad anteną satelitarną( FAR CRY 2)?


No więc wszystko jasne - masz coś pokopane w ustawieniach odległości (nie znam opcji na pieca, ale gdzień musi być coś, co odpowiada za widok z daleka i doczytywanie tekstur czy przeciwników). Dlatego właśnie przy znacznych odległościach gra ''wyłącza'' widok bardziej zaawansowanych modeli albo może też redukuje ich jakość - widać to jak np. widzisz z daleka postać a później szybko przybliżysz na zoomie np. snajperką - na wolniejszych maszynach widać, jak postacie ''nabierają'' mięśni.

Co do anten satelitarnych - to nie far cry 3 - nie da sie ich ''przejąć''. Służa one do otrzymywania zadań typu Assassination - jest ich dokładnie 12, po 6 na każdej wyspie (północnej i południowej), za każdą dostajesz określoną ilość diamentów (bodajże 10 na północy i 20 albo 30 na południu nie pamiętam).

Misje typu assassination są dostępne jak na wieży na mapie pojawi się wykrzyknik. Zaliczają się one do misji pobocznych w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 21:05, harr1er napisał:

> > Podstawowe pytanie: Xbox czy PC?
> STRASZNE SORY ŻE TAK PUŹNO ODPISUJE. gram na PC. mam jeszcze problem: Jak przejąć
kontrole
> nad anteną satelitarną( FAR CRY 2)?

No więc wszystko jasne - masz coś pokopane w ustawieniach odległości (nie znam opcji
na pieca, ale gdzień musi być coś, co odpowiada za widok z daleka i doczytywanie tekstur
czy przeciwników). Dlatego właśnie przy znacznych odległościach gra ''wyłącza'' widok
bardziej zaawansowanych modeli albo może też redukuje ich jakość - widać to jak np. widzisz
z daleka postać a później szybko przybliżysz na zoomie np. snajperką - na wolniejszych
maszynach widać, jak postacie ''nabierają'' mięśni.

Co do anten satelitarnych - to nie far cry 3 - nie da sie ich ''przejąć''. Służa one
do otrzymywania zadań typu Assassination - jest ich dokładnie 12, po 6 na każdej wyspie
(północnej i południowej), za każdą dostajesz określoną ilość diamentów (bodajże 10 na
północy i 20 albo 30 na południu nie pamiętam).

Misje typu assassination są dostępne jak na wieży na mapie pojawi się wykrzyknik. Zaliczają
się one do misji pobocznych w statystykach.


AHA. Bardzo dzięki,pomogło :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować