Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

Pojawił mi się problem nie wiadomo skąd ... od momentu pobierania statystyk i sejwów po pierwsze chwile po wczytaniu sejwa [ najczęściej jednak podczas wczytywania sejwa, na napisach ] gra się zwiesza i wyłącza z komunikatem ''Far Cry 3 przestał działać''. Próbowałem znaleźć rozwiązanie na własną rękę ale bez rezultatu ... reinstal nie pomógł, podobnie jak i grzebanie w opcjach wydajności [ a i tak mam mocny sprzęt ]. Gra rzecz jasna oryginalna i spatchowana do 1.05. Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ukończyłem far cry 3. Na początku, gra niesamowicie mnie wciągneła. Im dalej w dżungle to tym gorzej. Grafika niby ładna. Ale dalszy plan rozmazany, rozmyty i chyba w pierwszym crysisie to lepiej wyglądało. Atak klonów, głupie AI. A najbardziej irytowało mnie to, jak postać się potrafiła zablokować. Chcę wejść do domku i trochę próg wystaje. No i w tym momencie koniec, bo postać nie przejdzie. Tak samo blokowanie się na wieżach. Ja rozumiem że chcieli pokazać że jesteś postacią z krwi i kości. Widać ręce ale w takim Metro też była taka mechanika że były animacje a jakoś postać się nie blokowała. Fabularnie bardzo wporządku, chociaż dopiero pod koniec miałeś wybór. Trochę to dziwne bo podczas całej gry przynajmniej jeden wybór moralny, też mógł się znaleść. W multi chwilę pograłem i podobało mi się. Teraz czekam mnie kooperacja. A jeszcze jedno. Gra dość często się wysypywała do pulpitu. Najczęściej jak się coś kupowało, ogólnie klikało za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zna ktos sposób powiekszenia portfela ponad 10tys?
Denerwujące jest to, że cała kasa jaką znajduje się marnuje, a wydawać nie ma na co bo ten szeroki arsenał który był zapowiadany nie jest wcale taki duży.
Widziałem filmik na you tube gdzie autor zmienił 10tys na 100tys przy użyciu hex editora ale z jego instrukcji nic nie zrozumiałem. Mówi za szybko i nie wyraźnie. Zrobił to ktos wczesniej i może poinstruować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero niedawno kupiłem far cry''a w promocji. Gra jest świetna. Zakończenia zdruzgotały moją duszę. Idę płakać w kącie. Dziękuję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 12:50, jaro57 napisał:

Far Cry 3 pc v1.05 Uplay.
Ukończyłem gre w 99%, brakuje mi jednej broni z 43. Jak odnależc brakującą broń?


A jakiej broni Tobie brakuje wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 12:59, Isildur napisał:

> Far Cry 3 pc v1.05 Uplay.
> Ukończyłem gre w 99%, brakuje mi jednej broni z 43. Jak odnależc brakującą broń?


A jakiej broni Tobie brakuje wiesz może?

Jak sę przypominam w trakcie gry miałem "canon" teraz w sklepie i automatach z bronią jej niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do arkadiusz1967
Czy udało Ci się rozwiązac problem z zawieszeniem gry ?
Ja mam dokładnie taki sam. Próbowałem różnych sposobów. Mam oryginalną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Mam problem, taki sam jak wczeniej inni, ale nie znalazłem rozwiązania.Jestem właściwie na początku gry gdzie odbyłem szybką podróż do wioski, zaraz po zebraniu roślin i zabiciu dwóch dzików.W wiosce spotykam się z człowiekiem który mówi iż nauczy mnie z tych roślin tworzyć mikstury zdrowotne.Problem moze jest i błachy ale po zrobieniu tych mikstur i wykonaniu worków ze skór,nie mogę opuścić planszy cfarting aby dalej grać.Nie ma tam żadnego przycisku "Wyjście" lub "Exit"Przycisk ESC takze nie reaguje.
Może ktoś miał taki problem i go rozwiązał.
Mam oryginalną grę kupioną niedawno.
I7 2600, GTX 660, 16 Gb ram, Win 7 64

Proszę o pomoc i z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z płynnością gry. Na początku dawała radę na wysokich, teraz chodzi średniawo nawet na niskich. Narzędzia nVidii pokazują, że powinna działać w 1600x900 na wysokich detalach, bez AA. Mam monitor 1080p, ale chyba nie powinno to skutkować aż takim spadkiem wydajności? Szczególnie że na początku po zoptymalizowaniu gry tym narzedziem było ok. Mam laptopa Lenovo Y580 z GTX 660M, Core i7-3610Q i 8GB RAMu. Rozumiałbym gdyby gra od poczatku chodziła słabo (wiadomo, laptop to nie jest marzenie gracza), ale wczesniej było lepiej i wszystko się posypało. Ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie zrobiłem zamieszanie, należy wykorzystać dwa punkty XP tzn. wybrać dwa z trzech dostępnych doświadczeń (podwójny klick) i jest OK, przechodzi się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Far cry 3, gdy włączam grę od razu wyskakuje komunikat "Program przestał działać ". Dużo kombinowałem z tym i doszedłem do wniosku że coś jest chyba z grafiką ale nie mam pojęcia jak to naprawić. A dokładniej to pewnego dnia gdy zaktualizowałem sterownik to gra się włączyła(przedtem nie działała) i mogłem normalnie grać tyle tylko że znowu pojawił się wtedy problem z zapisami stanu gry. Następnego dnia z rana gdy chciałem włączyć grę to znowu był problem z "program przestał działać". Wieczorem znowu pojawiła się jakaś aktualizacja sterownika i gra działała ale bez zapisów i tak w kółko co bym nie zaktualizował to gra działa dopóki nie wyłącze komputera. Moje podejrzenie pada na jakiś plik, który może blokuje grę i gdy zaktualizuje sterownik ten plik się kasuje a gdy wyłącze i ponownie włącze komputer ten plik znowu tak jakby był. Dodam, że ponowna instalacja nic nie daje bo to raczej nie w tym problem, oryginał czy pirat też nie ma znaczenia sprawdzałem, cracki też nic nie działają na pirackiej wersji. Czy mógłby ktoś mi pomóc ? coś podpowiedzieć co można zrobić ? Byłbym wdzięcznym, ponieważ męczę się z tym już długi czas, czytam fora ale nic takiego nigdzie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 13:51, ZdzisekPompa napisał:

Siemka , mam problem kiedy gram w far cry na singlu i wezmę aparat lub jakąś broń żeby
zaznaczyć wroga to tam gdzie jest wróg robi się czarny ekran a kiedy się od niego od
wróce to jest normalnie , co z tym zrobić ?

zdzisiekpompa rozwiazles ten problem bo ja tak samo mam i nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zasadzie miernych nadal "AI" jesli chodzi o zachowania mobów w grach. ;)

Ale w FC3 wystarczy strzelać z dużego zasięgu mając jakieś miejsca do ukrycia, by nie zdołali nas dostrzec i nie powinno być większych problemów z takim sposobem załatwiania posterunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 00:44, meryphillia napisał:

Na zasadzie miernych nadal "AI" jesli chodzi o zachowania mobów w grach. ;)

Ale w FC3 wystarczy strzelać z dużego zasięgu mając jakieś miejsca do ukrycia, by nie
zdołali nas dostrzec i nie powinno być większych problemów z takim sposobem załatwiania
posterunków.


Nie chodzi o to, że mnie dostrzegają tylko, że magicznie wiedzą skąd strzelam i kierują się w moim kierunku szukając mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 01:29, Ecko09 napisał:

Nie chodzi o to, że mnie dostrzegają tylko, że magicznie wiedzą skąd strzelam i kierują
się w moim kierunku szukając mnie.


Na tym niestety opiera się "AI" w większości gier.
Ale wystarczy po strzale zmienić szybko pozycję, by i tak nie ogarniali co się dzieje, dając czas na systematyczne odstrzeliwanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiel gre Far Cry w edycji The Wild Expedition 4 gry w jednym pudelku przy instalacji wybor Angielska wersja jezykowa i Francuska i nic o polskich w opcjach nie widze aby mozna wlaczyc napisy co to ma byc, co ejst grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować