Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2012 o 17:53, Sigu napisał:

Tylko, że Live nie ma żadnego związku z Uplay.


Wszystko zależy od tego jak na to patrzeć. Oczywiście są to dwie odrębne usługi, jednak nie sposób nie zauważyć, że tego typu usługi niejednokrotnie w pełni działają tylko w ''krajach zachodnich'', to jest, w przypadku Polski są obcinane jak to miało miejsce z AC2, tego właśnie się bałem w przypadku Far Cry 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu już nie ma "dla Polski". Jeśli czegoś nie ma to w Europie. Jeśli czegoś się nie wydaje, to z powodu braku popularności (nie dostaniesz np. Maddena czy NHL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ustawieniami do FC3..
Procesor : Inter Core i5-2430M 2,4 GHz, 8 gb ram
Karta Graficzna : GF GTX 560M

pomóżcie :) gra jest bardzo nie zoptymalizowana, myslalem ze pojdzie na full hd + ustawienia wysokie ale nici z tego.. gra sie tnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 20:14, Sigu napisał:

Od pewnego czasu już nie ma "dla Polski". Jeśli czegoś nie ma to w Europie. Jeśli czegoś
się nie wydaje, to z powodu braku popularności (nie dostaniesz np. Maddena czy NHL)


Chciałbym tak myśleć, miejmy nadzieję, że jest tak w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Ludzie z Microsoftu tłumaczyli, że niektóre braki w Polsce są spowodowane ograniczeniami licencyjnymi, wariowaniem języków etc. Niestety więcej języków na konsoli to dość trudna sprawa do zrealizowania, ale w sumie kogo to obchodzi? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 20:29, rafa011 napisał:

mam problem z ustawieniami do FC3..
Procesor : Inter Core i5-2430M 2,4 GHz, 8 gb ram
Karta Graficzna : GF GTX 560M


Sprobuj zainstalowac najnowsze beta sterowniki do karty graficznej (wersja 310.64), sa dosc mocno zoptymalizowane pod FC3.
Jesli ta opcja nie pomoze (badz juz zaktualizowales sterowniki) to nie wiem jak pomoc:/
U mnie na stacjonarnym PC gra dziala w okolicach 30-45fps w 1920x1200 z wszystkim na maxa poza MSAA.
Moj sprzet: Core i5 750, 8GB Ram, GF 480 GTX.
W ogole FarCry 3 oficjalnie obsluguje laptopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 04:21, Jarden napisał:

> mam problem z ustawieniami do FC3..
> Procesor : Inter Core i5-2430M 2,4 GHz, 8 gb ram
> Karta Graficzna : GF GTX 560M

Sprobuj zainstalowac najnowsze beta sterowniki do karty graficznej (wersja 310.64), sa
dosc mocno zoptymalizowane pod FC3.
Jesli ta opcja nie pomoze (badz juz zaktualizowales sterowniki) to nie wiem jak pomoc:/
U mnie na stacjonarnym PC gra dziala w okolicach 30-45fps w 1920x1200 z wszystkim na
maxa poza MSAA.
Moj sprzet: Core i5 750, 8GB Ram, GF 480 GTX.
W ogole FarCry 3 oficjalnie obsluguje laptopy?


mam najnowsze sterowniki do karty 310.64 ... Crysis 2 bez problemu chodzil mi na ultra wszystko, to sa jaja jakies... laptop praktycznie nowy, nie wierze, ze na wysokich chociaz mi nie pojdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 09:53, rafa011 napisał:

> > mam problem z ustawieniami do FC3..
> > Procesor : Inter Core i5-2430M 2,4 GHz, 8 gb ram
> > Karta Graficzna : GF GTX 560M
>
> Sprobuj zainstalowac najnowsze beta sterowniki do karty graficznej (wersja 310.64),
sa
> dosc mocno zoptymalizowane pod FC3.
> Jesli ta opcja nie pomoze (badz juz zaktualizowales sterowniki) to nie wiem jak
pomoc:/
> U mnie na stacjonarnym PC gra dziala w okolicach 30-45fps w 1920x1200 z wszystkim
na
> maxa poza MSAA.
> Moj sprzet: Core i5 750, 8GB Ram, GF 480 GTX.
> W ogole FarCry 3 oficjalnie obsluguje laptopy?

mam najnowsze sterowniki do karty 310.64 ... Crysis 2 bez problemu chodzil mi na ultra
wszystko, to sa jaja jakies... laptop praktycznie nowy, nie wierze, ze na wysokich chociaz
mi nie pojdzie..

laptopy nie sa do grania a podzespoły mimo że tak samo się nazywają są słabsze od ich braci PC towych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z grą Far Cry 3 otóż sprawa wygląda tak gra normalnie się uruchamia itp singla moge grać normalnie ale gdy chcę pograć multi lub CO-OP to mam problem bo Nie ogę dołączyć do lobby CO-OP kolegów (bezkońcowe dołączanie) i do multi też nie mogę cały czas jest wyszukiwanie i wyszukiwanie i nic nie znajdue kolega normalnie może grać a ja nie w niektórych innych grach miałem podobnie ale nie udało mi się tego naprawić czy ktoś ma może taki sam problem albo jest mi w stanie pomóc nie wiem może jakis firewall czy coś aktualny antywirus z jakiego korzystam to Bitdefender Total Security.

Proszę o pomoc bo naprawdę chciałbym pograćmulti i CO-OP :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 09:53, rafa011 napisał:

mam najnowsze sterowniki do karty 310.64 ... Crysis 2 bez problemu chodzil mi na ultra
wszystko, to sa jaja jakies... laptop praktycznie nowy, nie wierze, ze na wysokich chociaz
mi nie pojdzie..


Moze po prostu FC3 nie jest zoptymalizowany pod laptopy i tyle, nic na to nie poradzisz.
Tak jak napisal diabolo20, laptopy nie sa do grania a glownie do pracy, podzespoly moga sie podobnie nazywac ale sa slabsze, czasami znacznie slabsze od swoich desktopowych braci.
Taka niestety jest prawda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc mam problem z far cry 3 na poczatku jak wlączam nowa gre to mam dźwięk ale jak już gada ten porywacz to nie ma prosze o pomoc


please help i have a problem with Far Cry 3 at the beginning of the game is the inclusion of a new sound but I have been talking about this kidnapper is not please help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jedną z misji pobocznych
Zadaniem moim jest sfotografowanie ciał piratów.
Problem w tym, że gdy najeżdżam na ciało pirata aparatem, siatka robi się pomarańczowa i nie mogę zrobić zdjęcia!
Ktoś wie ocb ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .mimo wysokich wymagań nabyłem Far Cry 3 i nie zawiodłem się co do ściemy tych wymagań,a mam laptop
----LENOVO Intel Pentium Dual T3400 2,2 GHz,Gforce 9600GT 512Mb,3,00 GB--- i gra hula 1200\800 na wysokich i bardzo wysokich detalach ,więc niech nikt wam nie ściemnia z wymaganiami tak jak tu mnie wcześniej napisano że będzie cud jak mi w o gule to ruszy, więc niech się lepiej nikt się nie wypowiada na temat tej gry jak nie miał z nią do czynienia,a sama gra jest ok choć z 2-jki jest zaczerpnięte naprawdę wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 15:11, Kraju napisał:

Wchodzisz w opcje/ustawienia (nie pamiętam jak się dokładnie nazywa) i tam wchodzisz
w ostanią opcję.


Niestety nie ma tu nic do czego mógłbym wpisać te klucze.
To już Origin na którego tak wszyscy psioczą jest bardziej przejrzysty od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 15:15, Liptox napisał:

Niestety nie ma tu nic do czego mógłbym wpisać te klucze.
To już Origin na którego tak wszyscy psioczą jest bardziej przejrzysty od tego...

Options -->

20121207165301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka. Origin to dystrybucja cyfrowa czyli sklep z usługą od EA. Uplay to głównie usługa. Jednakże Uplay nie ma tu nic do rzeczy, bo w samej usłudze nie wpisujesz klucz tylko w grze. Więc może wymagało by tak troszeczkę pomyśleć, wykazać się odrobiną inteligencji a nie po raz setny hejtować jakie to Uplay/Origin/Steam (niepotrzebne skreślić) są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po moich wcześnieszych postach, w których napisałem, że w Far Cry 3 nie ma co robić, a przynajmniej to co jest do roboty jest nudne, wywiązała się dyskusja jakoby nie mam racji. Tak więc pograłem jeszcze trochę po przejściu gry i z bólem serca, na przekór sobie, musiałem zmuszać sie by robić te dodatkowe questy. Uwierzcie mi, że żadnej przyjemności nie daje to, że odbijamy kolejne bazy z rąk wroga, zaliczami jazdę na czas pewnym samochodem czy innym pojazem, zbieramy kolejne skórki by powiększyć zasobniki... Nasza egzystencja nikogo już na wyspie nie obchodzi. Tak więc rozwalamy kolejnych wrogów, odkrywamy nowe jaskinie, gdzie czają się niedźwiedzie i ukryte relikty ale to nie prowadzi do niczego. Gdyby tak chociaż promowano nas za te czyny czymś konkretnym - ok - ale tak nie jest. Po zaliczeniu wątku głównego wszystkie fajne bronie są już odblokwane, a więc nawet nie mamy chęci by coś robić, bo nikt niczym nas za to nie obdaruje, a szkoda. Podtrzymuje swoje zdanie a propos tego, że FC3 to rozczarowanie roku w kategorii gra akcji/FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem proszę pomóżcie :( nie moge wyjąć aparatu ani rzucic kamieniem, a zamiast aparatu wyciąga broń . Przeszedłem pierwszą misję fabularną i od tego czasu tak się dzieje:(( gram na xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować