Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

Mam problem, ponieważ nie wiem jak wyjść z okna z punktami umiejętności. Na początku gry zaraz po zebraniu skór z dzików, po szybkim powrocie, zaczynam rozmowę z facetem, wykonuje miksturę, i następne okno pojawia się właśnie owych umiejętności. Nie wiem kompletnie co zrobić, proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 16:17, Myszasty napisał:

Po którymś z ostatnich patchów mam mały problem. Gra odpala się wyłącznie w trybie okienkowym
i niczym (a przynajmniej nie znalazłem żadnej kombinacji) nie da się jej zmusić do fullscreena.
Na PC oczywiście.

Miał ktoś może taki problem? Znacie rozwiązanie?


Wejdz w opcje potem obraz i tam masz ustawienia tryb wyświetlania ...ramka , bez ramki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 23:36, Woda14 napisał:

Mam problem, ponieważ nie wiem jak wyjść z okna z punktami umiejętności. Na początku
gry zaraz po zebraniu skór z dzików, po szybkim powrocie, zaczynam rozmowę z facetem,
wykonuje miksturę, i następne okno pojawia się właśnie owych umiejętności. Nie wiem kompletnie
co zrobić, proszę o pomoc ;)


Trzeba wykupić te trzy umiejętności i tyle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 23:36, Woda14 napisał:

Mam problem, ponieważ nie wiem jak wyjść z okna z punktami umiejętności. Na początku
gry zaraz po zebraniu skór z dzików, po szybkim powrocie, zaczynam rozmowę z facetem,
wykonuje miksturę, i następne okno pojawia się właśnie owych umiejętności. Nie wiem kompletnie
co zrobić, proszę o pomoc ;)


Hej.

Musisz WYBRAĆ skill "Takedown" - i kolejny, obojętnie jaki. Jest to konieczne, bo Dennis chce Cie nauczyć jak wybierać skille :)

głupie, bo MUSISZ wybrać Takedowna - jest pod Sharkiem (2-ga kategoria) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema every1

jest problem, dotyczący Far Cry 3 na XBoxa. Chociaż nie wiem, czy na PC i PS3 też nie występuje, zauważyłem to po kilkunastu godzinach grania, nie wiem czy ktoś też to wyczaił:

chodzi o dodatki do broni Nigh Sight (świecą w ciemności). Niestety, działają TYLKO i wyłącznie z podstawowym designem broni. To znaczy, że jeśli kupisz Night Sight np do Magnum i przy okazji kupisz za $200 inny design (fire, jungle, itp.) to celownik NIE ŚWIECI.

Niby nic, ale jednak fajnie mieć własny design broni + night sight

Wiem, że nie przydaje się aż tak świecenie w ciemnościach, ale fakt faktem - nie działa :)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

skończyłem FC3, na razie raz. Jako wyjadacz (a podejrzewam że też tu tacy są) stwierdzam:

GRA JEST ZA PROSTA, nawet na poziomie Warrior (hard). Przeszedłem z Palcem W Dupie.

Dlaczego? Oto odpowiedź:

1) widać przeciwników na minimapie, widać nawet w którą stronę patrzą (skąd do cholery gościu w środku dżungli ma to wiedzieć???);
2) na mapie widać wszystko (co z tego, że można wyłączyć, jak Obdżektiwy :P i tak są widoczne) - hehe super sprawa, Dennis mówi "wysadź broń na loggin camp" i ty od razu wiesz gdzie to jest - rewelka.

postanowiłem utrudnić sobie gre i powiem Wam - jest zajebioza!!! jak? prostym sposobem (screen poniżej).

ZAKRYWASZ mapę. Razem z Body Armorem i paskami healtha.
ZAKRYWASZ "odległościometr", który pokazuje ile do celu.
NIE KORZYSTASZ Z MAPY, tej dużej. WCALE. Poza jednym razem, kiedy MUSISZ zaznaczyć na początku gry
teren łowiecki (2 skiny od dzików) bo Dennis tak każe ch*** mu w D.

zalety:

1) Kilkakrotnie się już zgubiłem heheheh :) żeby dotrzeć do celu, muszę patrzeć jak słońce wschodzi i zachodzi, żeby zlokalizować północ - jak w prawdziwej dżungli!!!
2) Syretki Nature Boy nareszcie są potrzebne!! nie widać roślin na mapie, zwłaszcza, jak odkrywasz nowy segment z nieodkrytą radio tower.
3) WROGOWIE są trudniejsi bo nie widzisz gdzie są, musisz częściej fotografować i używać syretek Enhanced Perception
4) Looty i Itemy (relikty, listy i memory cardy) chociaż te ostatnie nie, bo one zawsze są w outpostach :P - szuka sie ich ZAJEBIŚCIE, satysfakcja jak cholera jak znajde jakiś w jaskini bo trafię tam po omacku :)))
5) NIE KUPUJESZ ŻADNYCH MAP w sklepach z lootami i itemami bo nie ma sensu! O wiele lepiej się gra, niż co 30 sekund mapa-zaznacz-podejdź-zbierz i tak w kółko.

Zauważyliście, ze bardziej patrzycie na minimape niż przed siebie? do BANI!!

I ostatnia rzecz - żadnych FAST TRAVEL!!!! co to do ku*** jest FAST TRAVEL w dżungli????

Na piechote albo pojazdami!! nie wiesz gdzie jesteś? Wejdź na jakiś szczyt i sie rozejrzyj!

powiem Wam panowie i panie (być może) jedną z najlepszych rzeczy dla mnie w FC2 było to, że trzeba się było wszędzie dostać na piechotę bądź pojazdami. Wiem, respawnowani przeciwnicy psuli tę eksplorację, ale to na szczęście zostało zmienione.

Polecam dla wszystkich PRAWDZIWYCH graczy zastosowanie tego, co ja zrobiłem i nie żałuję. :)

Miłego.

20121217192034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy minus to przeciwnicy-cyborgi, którzy są w stanie przetrwać granat,strzał z bazook, kilka kulek w łeb. Po cholerę takie głupoty wstawiają, to dla mnie tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 19:43, Essau napisał:

Największy minus to przeciwnicy-cyborgi, którzy są w stanie przetrwać granat,strzał z
bazook, kilka kulek w łeb. Po cholerę takie głupoty wstawiają, to dla mnie tajemnica.


HEHEHEH masz rację, ale co do bazooki nie zgadzam sie - pokonuje ich jeden strzał. Tak samo C4 i mina przeciwpiechotna. Natomiast z tymi cyborgami ja radze sobie w bardzo prosty sposób - Heavy Beatdown skill :D

Szkoda, ze dostępny dopiero w końcowym etapie gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że użyłeś aż tak wulgarnego sposoby przekonania nas do trudniejszej gry w FC3. Co prawda ja aż takich wyzwań nie lubię, ale forma Twojego przekazu jest nieskuteczna. "hehehe" w środku zdania jest złe. Bardzo złe. Również niepotrzebne te przekleństwa (nawet ocenzurowane, głowa i tak rozszyfruje co autor miał na myśli). Gdybyś zmienił formę, trochę to przerobił, to kto wiem, może i ktoś by się skusił.

PS. Pomijając sposób napisania Twojego posta. Brawa dla Ciebie za taki trud. Podziwiam ludzi którzy lubią się męczyć w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 20:59, Kraju napisał:

Szkoda, że użyłeś aż tak wulgarnego sposoby przekonania nas do trudniejszej gry w FC3.
Co prawda ja aż takich wyzwań nie lubię, ale forma Twojego przekazu jest nieskuteczna.
"hehehe" w środku zdania jest złe. Bardzo złe. Również niepotrzebne te przekleństwa (nawet
ocenzurowane, głowa i tak rozszyfruje co autor miał na myśli). Gdybyś zmienił formę,
trochę to przerobił, to kto wiem, może i ktoś by się skusił.

PS. Pomijając sposób napisania Twojego posta. Brawa dla Ciebie za taki trud. Podziwiam
ludzi którzy lubią się męczyć w grach.


Masz rację, poniosło mnie :)

Prostuję: jest to mówione z przymrużeniem oka, a za wulgaryzmy przepraszam :) Mam nadzieje, że każdy, kto pogra troche dłużej w FC3 to stwierdzi, że w wielu rzeczach mam rację - gra jest ciut za prosta. FC2 był dużo dużo trudniejszy :)

A co do posta - sorry wszystkim, piszę jak mówię :) będę nad tym pracował.

Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 21:03, Madoc napisał:

Jakbyś tyle siedział w dżungli, to podobnie byś się wypowiadał.


Buahahahah dobre ;)

niestety, aż tyle nie siedzę, gram kilka godzin przez piątek i sobotę :D w tygodniu czasu mało bo pracuję do późna i nic mi sie nie chce po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC2 było trudniejsze, bo tam nie przejmowało się posterunku. Co było denerwujące, bo za każdym razem trzeba było od początku zabijać przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 21:07, Kraju napisał:

FC2 było trudniejsze, bo tam nie przejmowało się posterunku. Co było denerwujące, bo
za każdym razem trzeba było od początku zabijać przeciwników.


Tak jest, do połowy gry nawet mi to nie przeszkadzało, że się respawnują, natomiast brak fast travela byłby super, gdyby dodać przejmowanie posterunków. Dlatego uważam, że w FC3 poszli troche na łatwizne, więc proponuję po prostu tego FT nie używać.

Ba, w ogóle nie korzystać z mapy, ani dużej ani małej - zdać się na własną orientację w terenie, satysfakcja gwarantowana, zwłaszcza przy szukaniu reliktów, tym bardziej, że słychać takie plemienne "hua, ha sza! hua" jak jesteś w pobliżu co pomaga znaleźć - w FC2 walizka też wydawała taki specyficzny dźwięk :)

no i największa moim zdaniem porażka - wrogowie na minimapie - tragedia. Jak rzucałem granata, to patrzyłem tylko, czy mi z minimapy znikali w ogóle nie ciesząc się efektami wybuchu.

Jest też jeszcze jeden problem, ale nie będę z tym walczył - informacja o EXP po lewej stronie jak zabijasz wroga - strzelasz na oślep do kogoś za drzewem i dokładnie wiesz kiedy zginie - jak pojawi się informacja o EXP :D fajnie, gdyby trzeba było się upewniać, że gościu faktycznie nie dycha :)

......

a co tam, chyba też to zakleję :D

pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 21:28, Kraju napisał:

Niedawno czytałem o modzie który usywa cały interfejs. Jak znajdę to Ci podeślę link.

edit./ Znalazłem szybciej niż myślałem: http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/49/far-cry-3-pozbadz-sie-hud-u-i-lepiej-wczuj-sie-w-gre
;)


Uaaaaa!! Spoko fajnie dzięki serdeczne, ale jest problem :(

to jest na PC. A ja gram na X-boxie. Nie wiesz jak to wyłączyć na X?

dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak zakryłeś mapkę na Xboxie?

Wracając do tematu- trochę się z tobą nie zgodzę co do "prawdziwego gracza". Każdy gra tak jak chce. Fajnie, że lubisz wyzwania i że potrafisz cieszyć się grą, grając w nią po swojemu. Ale to, że ktoś chce się po prostu odstresować nie sprawia, że jest graczem jakoś mniej. Chociaż mnie osobiście też bardziej ciągnie do "survivalowego" grania (ta, pewnie po 15 minutach takiego grania bym wrócił do zwykłej każualowości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 21:56, Madoc napisał:

A jak zakryłeś mapkę na Xboxie?

Wracając do tematu- trochę się z tobą nie zgodzę co do "prawdziwego gracza". Każdy gra
tak jak chce. Fajnie, że lubisz wyzwania i że potrafisz cieszyć się grą, grając w nią
po swojemu. Ale to, że ktoś chce się po prostu odstresować nie sprawia, że jest graczem
jakoś mniej. Chociaż mnie osobiście też bardziej ciągnie do "survivalowego" grania (ta,
pewnie po 15 minutach takiego grania bym wrócił do zwykłej każualowości).

Przede wszystkim: nie chciałem nikogo urazić mówiąc "prawdziwy" gracz. Bardziej znaczy to "realistyczny" gracz, czyli taki, który chce mieć wszystko bez wspomagaczy :) oczywiście rację masz w 100% każdy jest graczem jakim chce być, po to są poziomy trudności :)

jak zakryłem mapkę? ........tylko się nie śmiej.

Wyciętym z tektury kółkiem.

Przyklejonym na obustronnej taśmie.

Do telewizora 40''''.

...

Średnica kółka - 13 cm :)

Plus pasek na zakrycie odległości, bo zauważyłem, że jak mam podaną odległość to i tak mogę nawigować bo po prostu patrzę, czy zmniejsza się do celu :) druga sprawa, jeśli jesteś w odległości min 300 m od celu to i tak widać kółko "w powietrzu" tak jak to było w Assassin''s Creed III - i tego już wyłączyć nie idzie, ale wierz mi, będąc gdzieś w środku wyspy niezłą sztuką jest znalezienie tego obszaru 300 m więc przymykam oko :)

gra się świetnie :)

w sobotę nie wykonałem zadania, bo nie umiałem znaleźć świątyni Citry po 2 godzinach łażenia po buszu i górach więc zasejwowałem i nyny :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 21:56, Madoc napisał:

A jak zakryłeś mapkę na Xboxie?

Wracając do tematu- trochę się z tobą nie zgodzę co do "prawdziwego gracza". Każdy gra
tak jak chce. Fajnie, że lubisz wyzwania i że potrafisz cieszyć się grą, grając w nią
po swojemu. Ale to, że ktoś chce się po prostu odstresować nie sprawia, że jest graczem
jakoś mniej. Chociaż mnie osobiście też bardziej ciągnie do "survivalowego" grania (ta,
pewnie po 15 minutach takiego grania bym wrócił do zwykłej każualowości).


Aha i jeszcze jedno - wiesz dlaczego musi być zakryty też Body Armor i życie? Bo jak zakryjesz tylko mapkę idealnym wielkości kółkiem, to Objective jest zawsze na obwodzie mapy i PULSUJE. Widać go jak mruga. Jego "pulsacja" dociera właśnie do granicy niebieskiego paska Body Armor, więc musi to być zakryte również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować