Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

Mam pytanie - czy jest w tej grze nadal scena z Jasonem ryczącym "WE ARE THE WARRIORS OF THE RAKYAT AND I WILL LEAD YOU TO GLORY!!!!" To było w starych demach z E3 przed misją ze

Spoiler

szturmem na główną bazę Vaasa

. Interesuje mnie to, jak bardzo obecny aktor podkładający głos Jasonowi schrzanił robotę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 21:17, Demagol napisał:

Mam pytanie - czy jest w tej grze nadal scena z Jasonem ryczącym "WE ARE THE WARRIORS
OF THE RAKYAT AND I WILL LEAD YOU TO GLORY!!!!" To było w starych demach z E3 przed misją
ze

Spoiler

szturmem na główną bazę Vaasa

. Interesuje mnie to, jak bardzo obecny aktor
podkładający głos Jasonowi schrzanił robotę :D.

Jak najbardziej jest, z tego co pamiętam wyszło znośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, słabo :). Co jak co, ale ryk Roberta Crooksa z oryginału (jak Nathan Drake!) to było coś, mnie by ten wymęczony Jason "finalny" w ogóle nie zachęcił do niczego :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FC3 został sensownie przeceniony na Steamie, dlatego lekko podkuszony zadam wam pewne pytanie. Czy osoba lubiąca rozwiązywać sprawy po cichu, sposobem lub na odległość będzie się dobrze bawiła przy tej grze?
Widzę, że są dostępne łuki, snajperki, noże i tłumiki do poszczególnych karabinów dlatego jestem ciekawy, czy trzymając się takiego zestawu można coś w FC3 zdziałać.
A może w każdej misji w pewnym momencie i tak rozpoczyna się ostra strzelanina i trzeba faszerować wrogów przy użyciu karabinów szturmowych i wyrzutni rakiet?

No i może takie wasze ogólne odczucia, które pomogłyby mi podjąć decyzję o zakupie. Podczas oglądania pierwszego trailera na E3 byłem cholernie podjarany tym psycholem z okładki i obiecałem sobie kiedyś w nowego FC zagrać. Oceny również rewelacyjne, bo posypały się praktycznie same 9 i 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 18:55, Hartus napisał:

FC3 został sensownie przeceniony na Steamie, dlatego lekko podkuszony zadam wam pewne
pytanie. Czy osoba lubiąca rozwiązywać sprawy po cichu, sposobem lub na odległość będzie
się dobrze bawiła przy tej grze?


Na Twoje pytanie odpowiedzieć nie mogę ze względu na to, że z grą jeszcze nie obcowałem, ale chciałem tylko przestrzec, że o ile cena po obniżce wynosi w naszym regionie ponad 120 zł, tak w UK niecałe 80, więc jeśli masz sposób, to ściągnij ją przez kogoś mieszkającego tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 18:55, Hartus napisał:

FC3 został sensownie przeceniony na Steamie, dlatego lekko podkuszony zadam wam pewne
pytanie. Czy osoba lubiąca rozwiązywać sprawy po cichu, sposobem lub na odległość będzie
się dobrze bawiła przy tej grze?
Widzę, że są dostępne łuki, snajperki, noże i tłumiki do poszczególnych karabinów dlatego
jestem ciekawy, czy trzymając się takiego zestawu można coś w FC3 zdziałać.
A może w każdej misji w pewnym momencie i tak rozpoczyna się ostra strzelanina i trzeba
faszerować wrogów przy użyciu karabinów szturmowych i wyrzutni rakiet?


W misjach jest różnie. Czasami trzeba rozwiązywać sprawy po cichu, ale przeważnie chodzi o ostrą rozwałkę. W zdobywaniu posterunków, których jest bardzo dużo, możesz poszaleć i zabić wszystkich po cichu. FC3 to nie skradanka, ale ma pewne elementy, więc nawet jeżeli lubisz się bawić po cichu, to gra to umożliwia, lecz trzeba pamiętać, że nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 18:55, Hartus napisał:

FC3 został sensownie przeceniony na Steamie, dlatego lekko podkuszony zadam wam pewne
pytanie. Czy osoba lubiąca rozwiązywać sprawy po cichu, sposobem lub na odległość będzie
się dobrze bawiła przy tej grze?


Pewnie że tak, przykładem są zadania polegające na odbijaniu posterunków, dostajesz sporo więcej expa za pozostanie nie wykrytym i powolne eliminowania przeciwników. Większość misji możesz wykonywać po cichu krok po kroku, w późniejszych etapach możesz odblokować różne dodatkowe umiejętności wspomagające walkę wręcz, osobiście większość gry przeszedłem używając jedynie noża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy wie ktoś może jak odblokować osiągnięcie NOC POKERA?.Wygralem juz dwa razy i nie chce mi wskoczyć osiągnięcie.Gra oczywiście oryginał.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 19:33, Kraju napisał:

> FC3 został sensownie przeceniony na Steamie, dlatego lekko podkuszony zadam wam
pewne
> pytanie. Czy osoba lubiąca rozwiązywać sprawy po cichu, sposobem lub na odległość
będzie
> się dobrze bawiła przy tej grze?
> Widzę, że są dostępne łuki, snajperki, noże i tłumiki do poszczególnych karabinów
dlatego
> jestem ciekawy, czy trzymając się takiego zestawu można coś w FC3 zdziałać.
> A może w każdej misji w pewnym momencie i tak rozpoczyna się ostra strzelanina i
trzeba
> faszerować wrogów przy użyciu karabinów szturmowych i wyrzutni rakiet?

W misjach jest różnie. Czasami trzeba rozwiązywać sprawy po cichu, ale przeważnie chodzi
o ostrą rozwałkę. W zdobywaniu posterunków, których jest bardzo dużo, możesz poszaleć
i zabić wszystkich po cichu. FC3 to nie skradanka, ale ma pewne elementy, więc nawet
jeżeli lubisz się bawić po cichu, to gra to umożliwia, lecz trzeba pamiętać, że nie zawsze.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 16:05, rafau77 napisał:

Witam.Czy wie ktoś może jak odblokować osiągnięcie NOC POKERA?.Wygralem juz dwa razy
i nie chce mi wskoczyć osiągnięcie.Gra oczywiście oryginał.Pozdrawiam



Mi tez na poczatku nie chcialo wskoczyc,dopiero gdy pierwszy raz po uruchomieniu gry poszedlem zagrac i wygralem za pierwszym razem pokazalo sie troophy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 21:57, szaryczlowiek napisał:

> Witam.Czy wie ktoś może jak odblokować osiągnięcie NOC POKERA?.Wygralem juz dwa
razy
> i nie chce mi wskoczyć osiągnięcie.Gra oczywiście oryginał.Pozdrawiam



Sory pomylilo mi sie troophy myslalem ze chodzi Ci o "wielki szu",czy po zaliczeniu tej misji nie wkakuje Ci trofi?Bo wystarczy ja przejsc zeby je dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 22:07, szaryczlowiek napisał:

> > Witam.Czy wie ktoś może jak odblokować osiągnięcie NOC POKERA?.Wygralem juz
dwa
> razy
> > i nie chce mi wskoczyć osiągnięcie.Gra oczywiście oryginał.Pozdrawiam


Sory pomylilo mi sie troophy myslalem ze chodzi Ci o "wielki szu",czy po zaliczeniu tej
misji nie wkakuje Ci trofi?Bo wystarczy ja przejsc zeby je dostac

Właśnie doszedłem do momentu przesłuchania swojego brata.Po przesłuchaniu Hoyt mówi coś o grze w pokera,o nocnym graniu.Może to wtedy trzeba wygrać?Nic,zobaczę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy w Far Cry 3 można zagrać bez połączenia z netem czy tylko w sieci ? bo jak odpalam gre to mam tylko multiplayer a chciałabym sama sobie pograć ...sorrki za takie pytanie ale nie jestem fachowcem w tej dziedzinie zwykle odpalam gre i gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 18:24, seli1 napisał:

Witam mam pytanie czy w Far Cry 3 można zagrać bez połączenia z netem czy tylko w sieci
? bo jak odpalam gre to mam tylko multiplayer a chciałabym sama sobie pograć ...sorrki
za takie pytanie ale nie jestem fachowcem w tej dziedzinie zwykle odpalam gre i gram
:)


Połączenie z internetem jest potrzebne tylko przy instalacji + aktualizacja. Grając w singla nie musisz go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny do przejscia Co-opa na Ps3??Zostaly mi 2 troophy z "ciemnosc" i "Korek" a podczas publicznego wyszukiwania w ogole te mapy nie wskakuja,ciagle jest bocznica albo teraz albo....denerwujace jakby co dodajcie na PSN "tomastys"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam będę dopiero przechodził misje coopowe gdzieś bliżej piątku-soboty, więc gdybyś reflektował w te dni, to chętnie dołączę. Tylko ja jeszcze tego aspektu gry w ogóle nie ruszyłem, wszystko dopiero przede mną :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 11:01, szaryczlowiek napisał:

Jest ktos chetny do przejscia Co-opa na Ps3??Zostaly mi 2 troophy z "ciemnosc" i "Korek"
a podczas publicznego wyszukiwania w ogole te mapy nie wskakuja,ciagle jest bocznica
albo teraz albo....denerwujace jakby co dodajcie na PSN "tomastys"


Gdybyś powiedział, że w wersji na PC to nie byłoby problemu. A tak to podejrzewam, że multi między platformami nie jest możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 18:44, adrianrrdd napisał:

Witam zakupiłem grę w empiku za 130 zł .Zainstalowałem i włączyłem uplay podałem kod
do gry.OK odpalam grę i pisze "trwa uruchamianie..." bez końca.Wyłąnczam uplay włąnczam
uplay w trybie offline prubuje uruchomić ładuje się kółko koło myszki po 3 sekundach
pisze (Dziękujemy, że grałeś w ,,Far Cry 3''''!)(czas gry:0 min.)
Myślę że chodzi o win 8.


Witam,
Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?
Mam podobną rzecz, aczkolwiek na Win7. Żadne rozwiązanie, jakie znalazłem w internecie, nie sprawdza się, Uplay wciąz pokazuje informację "uruchamianie gry", a tak naprawdę nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować