Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

A ja sobie po raz kolejny gram w FC3 i ... tym razem ustawiłem poziom trudności na maksa [ co robiłem wcześniej ] ale tym razem wyłączyłem sobie wszystkie ułatwiacze typu oznaczanie wrogów bronią, oznaczenie skąd dobiegają do nas strzały, marker granatu koło nas i co chyba najbardziej utrudnia granie - znacznik wykrycia przez wroga. I ... gra się bardzo fajnie choć i tak stosunkowo szybko i tak stajemy się panem wyspy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie normalnie coś trafi, mam FC3 zakupionego na steamie, to nic ,że trzeba go dodać też do Uplay ,ale w ogóle mi gra niechce się odpalić... próbowałem normalnie i nic, z różnymi trybami zgodności i nic, jako administrator połączy się ,ale ekran ładowania ładuje w nieskończoność. W trybie dx11 w ładowanie spowalnia i zacina się.
mój komp to
amd radeon hd 6800 series
procek amd phenom II x4 955
8gb pamięci ram

proszę o pomoc ... stery aktualne, reinstal gry był, system windows 8.1 oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem ocb, kupilem gre far cry 3 przez steam i mam problem z szybka podroza nie moge takowej wykanc wyskakujje mi komunikat ze jest chwilowo niedostepna do tego w prawym gornym rogu miga mi zapis gry. Nie mam pojecia dlaczego tak jest jezeli ktos by mogl mnie pokierowac co mam zrobic to bym byl wdzieczny.
Moj lapek:
Lenovo z70-80 80FG
intel i5-5200U 2.2G
ram 8gb
windows 8.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować