Zaloguj się, aby obserwować  
Neo02

Far Cry 3

743 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2012 o 17:32, Sarturias napisał:

> Narzekacie, i tyle.


Narzekamy? No dobrze i co z tego? Przecież mamy do tego prawo, równie dobrze mógłbyś
zbluzgać wszystkich recenznetów gier, którzy danej grze dali mniej niż średnia wynosi.

Gra akcji - w dodatku FPS - jest po to by dać energicznego kopa i po to by cieszyć się
żwawą rozpierduchą, a Far Cry 3 od tego odbiega. Latanie na lotni czy jazda quadem albo
jeepem to tylko smaczki. Ja tam bym wolał by bohaterem, którym gramy ciągle był w stanie
zagrożenia, by w każdej chwili trzeba było być gotowym na atak z helikoptera czy ostrzał
z kilku atakując ze wsząd samochodów.


Od tego są CoDy co roku....

@Buachu
Wyprzedziłeś mnie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2012 o 23:15, Buachu napisał:

Ekspoloracja ponad dynamiczną akcjią(której w sumie też nie brakuje)! Oto cel w FC !


Tyle, że ta eksploracja jest nudna. Cała pierwsza wyspa jest nudna (do drugiej jeszcze nie dotarłem). Wcale mi się nie chce zwiedzać, bo po co? Dla kiczowatych widoków? Dla polowań, które nie stanowią żadnego wyzwania? Od początku gry można upolować tygrysa, niedźwiedzia czy rekina bez najmniejszego problemu. Ja już tylko ciągnę główny wątek, bo nie sądzę że znajdę na wyspie coś interesującego poza nim, np ciekawych npc z pobocznymi misjami. Nie uważam, że FC3 to gra słaba, ale też trochę brakuje jej do miana bardzo dobrej, a co dopiero gry roku, jak niektórzy piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a ja napisze inaczej, uważam że gra jest świetna. Piszę to dla tych którzy lubią cieszyć się grą, osobiście nie mam czasu na smeranie że tak powiem każdej cząstki, mam mało czasu na to. Raz jestem zadowolony jak to chodzi na moim win xp a dwa te widoki oj chciałbym tam dziś być:) Granie mnie w to po prostu cieszy. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, że ta wyspa żyje takim swoim własnym życiem. Dla przykładu cywile jeżdżą samochodami po drogach. Zwierzęta atakują nie tylko ludzi ale też inne słabsze np psy ścigające kozy, świetna rzecz. Innym razem po odbiciu obozu przyjechało trzech Rakyat, patrolują sobie, a tu nagle z za krzaków wyskakuje pantera, która zwyczajnie zarzyna tych trzech facetów na moich oczach heh. Raz udało mi się nawet zobaczyć w locie ostrą wymianę ognia pomiędzy ludźmi Vaasa i moimi. Te strzały z kałachów, bardzo fajnie to wyglądało.

Przy okazji dodam, że bardzo cieszy mnie fakt, że w grze pada deszcz :p. Niby nic, a daje do klimatu. Szkoda jedynie, że tak rzadko : (.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś dziś być na tropikalnej wyspie opanowanej przez psychopatycznych morderców? ;) Ja też lubię zwiedzać, lubię otwarte światy w grach, byle były ciekawe. Przykładowo taką zonę w stalkerze przemierzałem calusieńką, bo byłem ciekaw świata. Tam był klimat. Tu niestety nie ma. Słońce praży, dziki biegają i tyle. Chyba po prostu nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uzytkownikow forum,mam problem z gra w multi,w broniach sa lvl co mozemy odblokowywac dodatki do danej broni po skonczonej rundzie wyswietlaja mi sie te akcesoria i np koncze gre i chce wylonczyc gre klikam przycisk wyjdz na pulpit klikam i jest napisane ze musze zapisac gre bo niezapisz mi sie odblokowane rzeczy szukalem wszedzie i nie mogle czegos takiego znajsc i od 3 dnia bron ma 1lvl ;/,jestem zalamany POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM duży problem.

Otóż za każdym razem, gdy dochodzę do powiedzmy 2 misji, gdy jadę z gościem samochodem, żeby odbić dziewczynę to gdy dojeżdzamy na miejsce nie mogę z niego wysiąść.

Czy moze mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 16:03, Lood napisał:

Czy moze mi ktoś pomóc?


Najpewniej zmieniłeś ustawienia klawiszy? Wciśnij ''e'', powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 16:24, Noirr napisał:

> Czy moze mi ktoś pomóc?

Najpewniej zmieniłeś ustawienia klawiszy? Wciśnij ''e'', powinno zadziałać.


Dzięki bardzo pomogło

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania jezeli chodzi o FC 3 głównie interesuje mnie wersja PS3.

1. Gra dobra jako FPS?
2. Jak się prezentuje wersja na PS3, wiadomo że konsola ale czy jest znacząca różnica w porównaniu do FC2? Wygląda poprawnienie, nie chrupie za często i nie odstrasza?
3.I czy na PS3 gra ma online passa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 20:47, Slappy napisał:

Mam pytania jezeli chodzi o FC 3 głównie interesuje mnie wersja PS3.

Ja gram na konsoli MS, ale myślę, że mogę Co odpowiedzieć w jakimś stopniu.

Dnia 02.12.2012 o 20:47, Slappy napisał:

1. Gra dobra jako FPS?

Według mnie dobra, fajnie się strzela zarówno z tłumikiem jak i bez. Headshot to headshot, nie licząc ciężkozbrojnych.

Dnia 02.12.2012 o 20:47, Slappy napisał:

3.I czy na PS3 gra ma online passa?

Na Xboxsie jest to i na PS3 też na 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym się zapytać czy u was też plaża, piasek jest tak biały, że niemalże oślepiający? Zwłaszcza w momencie kiedy jedziemy do dr. E... po dziewczynę zaraz na początku gry. Jedziemy wybrzeżem. Plaża i chmury na niebie są tak białe, że aż rażą w oczy, a nawet obniżenie całej gammy, jasności w opcjach nie naprawia problemu. Z drugiej strony nie widzę potrzeby obniżania tych parametrów, bo czy przemierzając dżungle czy będąc w każdym innym miejscu jasność obrazu jest na odpowiednim poziomie. Trochę jest to irytujące i sprawia dyskomfort, lecz czy wy także doznaliście takiego zjawiska?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba głupie pytanie...Kupiłem łuk refleksyjny, zapłaciłem kasę a w tym kółku broni go nie ma..o co kaman?
co robie nie tak? mam i snjperke i jakies bronie krótkie, koktajle mołotowa a tego cholerstwa nie ma.. zablokowany czy co? Help '';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupisz coś to jeszcze musisz tą broń przyporządkować do odpowiedniego slotu. Ja u siebie mam "użyj" i wtedy otwiera się okno z przyporządkowaniem w dany slot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie, wejdz "w" ten łuk, kliknij na niego, na dole masz przycisk "użyj", klikasz i wybierasz pod którym slotem ma być łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiś 40min próbuję dołączyć do gry online i nic z tego. Widzę, że gry są aktywne, ale w lobby cały czas jestem sam. Chciałem przetestować ten tryb bo jeszcze ani razu go nie włączałem, a tu taka lipa. Wkurzyłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 23:16, Kraju napisał:

Może znowu coś z Uplayem. Jak grałem dwa dni temu to było wszystko ok.

Spróbuję jutro w takim razie. Przy okazji misja z miotaczem ognia jest genialna i do tego ten podkład. Jakby ktoś nie wiedział jest to Skrillex & Damian "Jr Gong" Marley - "Make It Bun Dem". Swoją drogą świetny vclip do tego utworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na 4gb ramu gra przycina,czy można grać płynnie? Oczywiście zakładając, że reszta podzespołów jest ponadprzeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 22:54, Damianuss1 napisał:

Kiedy kupisz coś to jeszcze musisz tą broń przyporządkować do odpowiedniego slotu. Ja
u siebie mam "użyj" i wtedy otwiera się okno z przyporządkowaniem w dany slot.


Dzięki :)
głupie to rozwiązanie ;)

A swoja drogą, troszkę mało dynamiczny ten FC3. Łażę sobie, czasem jakis zwierzak wyskoczy, czasem od niechcenia ze dwóch zakapiorów zdejmę, coś tam sprzedam, coś kupię..zero dreszczyku emocji...troszkę liniowości by jednak nie zaszkodziło. W koncu to fps a nie rpg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować