Zaloguj się, aby obserwować  
konio1073

Król Artur - Temat Ogólny

125 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2009 o 07:31, Lucas01 napisał:

Jest tak samo jak w empire total war. Masz grę w pudełku ale i tak potrzeba steam.


No to dziekuje bardzo, ale wlasnie kolejna gra odpadla z listy tytulow do kupienia :/
A troche szkoda - bo gra zapowiadala sie dosc ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby na pudełku napisane że potrzebny jest net ale nie sądziłem że to będzie steam. Przekonałem się jak uruchomiłem instalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 10:13, Lucas01 napisał:

Niby na pudełku napisane że potrzebny jest net ale nie sądziłem że to będzie steam. Przekonałem
się jak uruchomiłem instalację.


No to juz w ogole chamstwo. Z tego co pamietam, to w przypadku Empire bylo napisane wprost na pudelku, ze steam jest wymagany. Inna sprawa, ze jak ktos zamawial to w sklepie internetowym, to mogl sie niezle zdziwic po otrzymaniu przesylki - bo sklepy raczej nie maja w zwyczaju umieszczac tego typu informacji przy produkcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 10:49, Lucas01 napisał:

Mam nadzieję że sama gra będzie niezła. Na chwilę obecną pograłem może z 20 minut w tym
jedna bitwa.

Z tego co ludzie pisza po forach jest bardzo fajna . Tez sie przymierzam do zakupu tej gry .
Wlasciwie mialbym juz ja gdybym w ostatniej chwili nie zdecydowal sie na nowych Settlersow - czego teraz zaluje bo okazalo sie ze multiplayer nie dziala a Ubisoft milczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilą obecną mam poztytywne odczucia. Ale żeby cos więcej powiedzieć trzeba trochę pograć co mam nadzieję dziś się stanie :). Z tego co widziałem gra jest dość mocno rozbudowana i muszę to wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 18:02, 1_Gniewko napisał:

Witam
Wytłumaczcie mi prosze co to jest steam bo interesuje mnie Krół Artur a nie jestem w
temacie?
Pozdrawiam.

Steam to system dystrybucji elektronicznej gier. Wymaga zainstalowania specjalnej aplikacji na pececie, do tego wymaga zalozenia konta na serwerach steam, do ktorego to konta przypisywane sa na stale gry, ktore zostaly zakupione. Jedni sobie to chwala, inni niespecjalnie (np. na moim GSie znajdziesz pare uwag, dlaczego steamu nie lubie :) ).

@Lucas01
Wiesz - jak na razie to w sumie Tobie nalezaloby zadac to pytanie, jako posiadaczowi gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 21:05, Llordus napisał:

Wiesz - jak na razie to w sumie Tobie nalezaloby zadac to pytanie, jako posiadaczowi
gry


Ano. Trochę pograłem. Gra się bardzo fajnie. Na mapie strategicznej sporo zadań się pojawia czasami trudno ogarnąć. Co do zarządzania państwem to jeszcze nie mogę nic powiedzieć bo nie doszedłem do tego momentu.Gra się na razie bardzo przyjemnie. Bitwy mi jeszcze sprawiają problem a w lasach to już szczególnie. Powód nic nie widać i prawdziwy chaos panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z tymi elementami cRPG? Faktycznie jest jakas sensowna fabula i ciekawsze zadania do realizacji, czy te elementy sprowadzaja sie tylko do rozwoju charakterystyk postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 21:52, Llordus napisał:

A jak tam z tymi elementami cRPG? Faktycznie jest jakas sensowna fabula i ciekawsze zadania
do realizacji, czy te elementy sprowadzaja sie tylko do rozwoju charakterystyk postaci?


Elementy są. Dostajesz różne zadania do wykonania. Przeważnie są to zadania typu pomóż jednemu z rywali.
Niektóre zadania mają limit czasu w jakim należy je wykonać.
Od decyzji podjętych w zadaniach dostaje się punkty prawości,tyrani i wiary chrześcijańskiej lub dawnej wiary. Każda ma swoje dodatkowe plusy i minusy. Również dostaje się różne przedmioty lub kasę.
Co do fabuły to ciężko powiedzieć bo to na razie początki moje. A czy zadania są ciekawe to zależy dla kogo.
Trafiłem na zadanie gdzie miałem różne opcje wyboru jak dojść do rozwiązania że tak powiem.
Awansują nie tylko bohaterowie ale i jednostki co jest miłe.
Mam nadzieję że ktoś zrozumie co piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki xa wyjaśnienia .
Rozumiem więc że bez założenia konta nie zainstaluje tej gry?
Co do konta to co robicie jeśl chcecie taką zarejestrowaną gre np sprzedać?

Nie mam serii Total War wiec ta instalacja zdrowo mnie przeraziła wiec napiszcie prosze jak to wygląda w praktyce bo jak mam kupić gierke a potem jeszcze płacić np abonament za korzstanie z niej to ja dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tytuł fajniutko sie zapowiada zastanawiam sie nad kupnem ale nie wiem czy nie zrobic sobie prezentu pod choinke,
kupie napewno ale czekam jak sie dowiem wiecej szczególów o gierce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadnego abonamentu nie placisz . Jesli chcesz sprzedac gre ktora zarejestrowales na Steamie radzil bym zalozyc dla kazdej gry osobne konto wiem ze niektorzy tak robia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 22:37, karolekx23x napisał:

tytuł fajniutko sie zapowiada zastanawiam sie nad kupnem ale nie wiem czy nie zrobic
sobie prezentu pod choinke,
kupie napewno ale czekam jak sie dowiem wiecej szczególów o gierce

Zrób sobie ten prezent :). Brat grał u kumpla, i mówi, że giera nie jest zła (jest fanem serii Total War, na inne tego typu gry macha ręką, a Król Artur nawet mu się podoba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 12:52, Lucas01 napisał:

Jak ktoś lubi serie Total war to również polecam. Gra dla mnie to mix mark of chaos i
total war

Mark of Chaos to według mnie badziewiasty klon Total War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować