Zaloguj się, aby obserwować  
konio1073

Król Artur - Temat Ogólny

125 postów w tym temacie

Dla mnie mark of chaos nijak się ma do total war. Mi się bardzo miło grało w warhammera który nastawiony jest na bitwy. Total War też ostatnio nie jest taki wspaniały. No ale to temat o King Arthur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 14:26, Lucas01 napisał:

Dla mnie mark of chaos nijak się ma do total war. Mi się bardzo miło grało w warhammera
który nastawiony jest na bitwy. Total War też ostatnio nie jest taki wspaniały. No ale
to temat o King Arthur

Total War nie jest ostatnio taki wspaniały przez zasrne, zabugowane Empire. No, ale dalszą dyskusję o TW proponuję :

Empire : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26964&u=2166
Medieval II : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11277&u=5010
Rome : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=378&u=150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 07:33, Lucas01 napisał:

CDP znów nie przyłożyło się do tłumaczenia gry.

Są jakieś błędy ? ? Jeśli tak to je wymień. Grę będe musiał w najbliższym czsie nabyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 13:29, konio1073 napisał:

Mark of Chaos to według mnie badziewiasty klon Total War

Mark of Chaos to klon swojego bezpośredniego poprzednika - Dark Omen. Poprawny ale nie zachwycający. Total War to klon gry, która nazywała Centurion (o ile mnie pamięć nie myli). W tej chwili jednak Total War klonuje same siebie zmieniając tylko tekstury.

No jak tam wspaniała lokalizacja? Już wiem, że i tak będę chciał nabyć grę za granicą, ale tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja zostawia wiele do życzenia. Polską wersję można zmienić na angielski w steam.
Będę robił screeny i wysyłał do cdp żeby poprawiali. Eh gracze beta testerami czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czary są zbyt potężne. Jeden czar "nie pamiętam nazwy" potrafi zniszczyć 2 jednostki a bohater wroga może być dość daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 23:31, Lucas01 napisał:

Moim zdaniem czary są zbyt potężne. Jeden czar "nie pamiętam nazwy" potrafi zniszczyć
2 jednostki a bohater wroga może być dość daleko.

Jeśli ktoś lubi łatwą grę, to będzie zadowolony, nie ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę odblokować języka polskiego na steam ,nie wyświetlają mi się właściwe zakładki w menu moje gry --właściwości -- pomocy jeśli ktoś wie jak to zrobić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze gry ale w Steamie dla kazdej jest identycznie . Klikasz na gre - wywolujesz dla niej menu prawym przyciskiem jak w windowsie -wlasciwosci - a w nich ostatnia zakladka to "jezyk". Teraz Steam powinien dociagnac brakujace pliki jesli wczesniej juz tego nie zrobil .
edit jak nie dociagol to zrob dla pewnosci werfikacje plikow gry - zakladka Local files .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra chce prezent zrobic bratu pod choinke i sie zastanawiam czy ja kupic , chce zeby był zadowolony wiec prosze pomozcie mi i powiedzcie cos o tej grze , jaka jest ?
Pierwsze i dalsze wrazenia z gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować